Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-04-2015, 06:11
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Niania a ukryta kamera

jjmka zycze by sie dostałado panstwowego bo rzeczywscie koszta mniejsze znacznie, a Was sie super zlobek trafił z tego co piszesz - oby było wiecej takich miejsc dla dzieciaczkow bo ja co poruszam temat zlobkow wsrod znajomych to zdania i opinie sa podzielone
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2015, 07:08
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

tak o żłobkach i przedszkolach to czasem takie rzeczy się słyszy że coś okropnego Niedaleko w mieście jest przedszkole co koleżanki koleżanka dała 3 dni dziecko pochodziło i tyle dzieci same chodziły do łazienki Panie nie były skore wytarcia dziecka więc dzieci się rakawami bluzki czy sweterka wycierały bo (pewnie nie było to w liczone dziecko powinno same ) ale i do wymyślania zabaw też nie miały wyobraźni :///
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2015, 08:59
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 36

Cytat:
Napisał Lara5 Zobacz post
tak o żłobkach i przedszkolach to czasem takie rzeczy się słyszy że coś okropnego Niedaleko w mieście jest przedszkole co koleżanki koleżanka dała 3 dni dziecko pochodziło i tyle dzieci same chodziły do łazienki Panie nie były skore wytarcia dziecka więc dzieci się rakawami bluzki czy sweterka wycierały bo (pewnie nie było to w liczone dziecko powinno same ) ale i do wymyślania zabaw też nie miały wyobraźni :///
Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
jjmka zycze by sie dostałado panstwowego bo rzeczywscie koszta mniejsze znacznie, a Was sie super zlobek trafił z tego co piszesz - oby było wiecej takich miejsc dla dzieciaczkow bo ja co poruszam temat zlobkow wsrod znajomych to zdania i opinie sa podzielone
Też się bałam na początku jak to będzie, bo mogło być źle i musielibysmy szukać czegoś innego. Na szczęście jest super, a to pisze Lara to mi się w głowie nie mieści, za co one brały pieniądze te Panie??
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2016, 16:35
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

Teoretycznie nagrywanie kogoś w pracy nie informując go przed tym jest nielegalne. Będąc nianią nie chciałabym być nagrywana, ale bedąc rodzicem chciałabym wiedzieć, co się dzieje podczas mojej nieobecności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2016, 16:38
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Zawsze można poinformowac nianie ze w pomieszczeniach mamy zainastlowane kamery. Jeśli niania będzie ok nie będzie miała nic do ukrycia to nie będzie jej to przeszkadzało
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2016, 09:12
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Z jednej strony rozumiem rodziców, którzy to robią, a z drugiej, nie wiem, czy bym podjęła pracę, wiedząc, że będę nagrywana, chyba nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-09-2017, 13:45
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Cytat:
Napisał testolandia Zobacz post
Teoretycznie nagrywanie kogoś w pracy nie informując go przed tym jest nielegalne. Będąc nianią nie chciałabym być nagrywana, ale bedąc rodzicem chciałabym wiedzieć, co się dzieje podczas mojej nieobecności.
Może i tak, ale z drugiej strony możesz poinformować, że w domu są kamery. Jak sobie zobaczysz kamerki jakie masz robione przez YI to zrozumiesz, że tych kamer nie widać praktycznie więc osoba, która będzie się zajmowała w domu i tak będzie czuła sie dość swobodnie. Osobiście uważam, że bezpieczeństwo naszych dzieci jest ważniejsze niż jakieś prawo opiekunki, przecież jak będzie pracować tak jak powinna to takie nagranie tylko będzie dla niej atutem. A te małe kamery od YI naprawdę są bardzo stylowe i przy wyborze dobrego miejsca ustawienia naprawdę niezauważalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2017, 18:26
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Chcesz założyć nowoczesny monitoring na terenie swojego domu? Postaw na innowacyjne rozwiązania i nowoczesny sprzęt! Odwiedź sklep z urządzeniami do monitoringu https://yi.pl/kategoria-produktu/int...ny-monitoring/ gdzie znajdziesz gotowe zestawy do monitoringu, które posiadają pojemne dyski – dopasowane do potrzeb Klienta, jak również nowoczesne rejestratory cyfrowe. Postaw na wydajny sprzęt, który pochodzi od renomowanych producentów i zabezpiecz swój dom przed kradzieżą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2017, 15:19
kamilaradz kamilaradz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kamilaradz.polki.pl

Jak to mówią nigdy nie zaszkodzi skontrolować, żeby mieć pewność , że dziecko zostało w dobrych rękach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania