Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niania a ukryta kamera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Niania a ukryta kamera

    Jak bym miała nianie to chyba też bym założyła kamerkę,kurcze chciałabym wiedzieć jak się opiekuje moim dzieckiem, są teraz nawet takie żłobki gdzie sa kamery i rodzic może sobie wejść i zobaczyć co jego dziecko właśnie robi.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Niania a ukryta kamera

      I ja jestem za ukrytą kamerą obserwującą prace opiekunki. Po dwóch latach opiekowania się dziećmi wracam do pracy i jestem zmuszona do zatrudnienia niani. Razem z mężem chcemy kupić http://www.spyshop.pl/ukryta-mikroka...r-232-104.html

      Ja wiem, że do niani powinno się mieć zaufanie ale jakby nie patrzeć to jest obca osoba i przynajmniej na początku chcemy ją mieć na oku.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Niania a ukryta kamera

        monitoring w prywatnych żłobkach i przedszkolach jest teraz bardzo popularny i w moim mieście. Są teraz niesamowite kamery, widziałam taka, co łączy się swoją siecią np. z naszym telefonem i w każdej chwili można ogladać co aktualnie robi niania z dzieckiem

        Skomentuj


          #34
          Odp: Niania a ukryta kamera

          Nie źle, coraz to lepsze technologie, ale fajnie bo mamy jakaś kontrole nad naszymi pociechami i tym czy nie dzieje sie im krzywda.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Niania a ukryta kamera

            W przedszkolach też jestem za aby kamery były bo jednak nigdy nic nie wiadomo czy w domu z dzieckiem Ludzie teraz są chyba bardziej przewrażliwieni na tym punkcie

            Skomentuj


              #36
              Odp: Niania a ukryta kamera

              Ludzie teraz korzystają z nowinek technicznych głownie prez brak zaufania do drugiego człowieka. Po tych medialnych aferach o znecaniu się nad dziećmi teraz każdy "chucha na zimne" i woli kontrlować i mieć rękę na "pulsie"

              Skomentuj


                #37
                Odp: Niania a ukryta kamera

                Dokładnie, jestem tego samego zdania. Moja córcia chyba pójdzie do żłobka od września i ja zastanawiałam się nad tym zegarkiem Kizone to się chyba nazywa, co prawda nie widać co dziecko robi, ale zawsze można zadzwonić i posłuchać czy wszystko jest ok

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Niania a ukryta kamera

                  Zanim córka poszła do żłobka też myślałam o jakiejś dodatkowej kontroli, ale teraz wystarcza mi to że chętnie tam chodzi, nawet w weekend budzi się i chce jechać do cioci więc wiem że nic złego się tam dzieje.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Niania a ukryta kamera

                    U syna w przedszkolu jest taka nowa pani przychodzi dwa dni w tygodniu i trzyma bardzo dyscyplinę Nawet zaczęła wynosić zabawki na korytarz bo się dzieci bawiły :/// taką to z chęcią nagrałabym ale teraz mają tam stażystkę do pomocy więc im na pewno lżej

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Niania a ukryta kamera

                      powiem wam, że ja też jak aktualnie przeglądam oferty złobków, to chyba zdecyduje się na ten z monitoringiem. Jednak zaufanie, zaufaniem, ale dobrze się upewnić, że wszytsko ok. jak dziecko mówi, to łatwiej się czegoś dowiedzieć, a tak to tylko można się domyślać. roczne dziecko niestety nic nie powie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Niania a ukryta kamera

                        nawet i starsze dziecko może ukrywać coś i albo się będzie bało albo wstydziło powiedzieć a tak mama może mieć przynajmniej pewność że nic się złego nie dzieje

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Niania a ukryta kamera

                          No ja jutro jadę z papierami do żłobka i niestety nie mam wyboru. Nie ukrywam, że trochę się tego żłobka boję ale jeśli zdecydujemy z mężem, że wracam do pracy to nie będzie wyjścia

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Niania a ukryta kamera

                            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                            No ja jutro jadę z papierami do żłobka i niestety nie mam wyboru. Nie ukrywam, że trochę się tego żłobka boję ale jeśli zdecydujemy z mężem, że wracam do pracy to nie będzie wyjścia
                            Trzymam kciuki, będzie dobrze, znam te obawy doskonale, ale u nas wszystko się ładnie poukładało a co to za żłobek państwowy czy prywatny?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Niania a ukryta kamera

                              Paradoksalnie państwowy bo prywatny kolo mojej wsi ma fatalną opinię a państwowy wręcz przeciwnie . Powstał dopiero rok temu i ponoć kadra jest fajna a wszystko nowiutkie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Niania a ukryta kamera

                                majowa mama ja tez trzymam kciuki i aby obawy sie rozwiały szybko i na Twoją korzyść, Maja ile bedzie miała jak pojdzie prawdopodobnie do złobka?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X