Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plecak czy tornister?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Plecak czy tornister?

    Napisane przez mrtn Pokaż wiadomość
    To może jakieś wielkie podsumowanie... ile w tym roku kosztowała Was wyprawka? Mało, dużo, bardzo dużo?
    A więc tak:
    komplet NOWE JUŻ W SZKOLE do 2 klasy 159zł (promocja w Auchon )
    angielski informatyka religia 95zł
    bloki farby kredki papiery kolorowe zeszyty itd około 170 zł (ja w tym roku kupowałam prawie wszytko w Biedronce serie z Disneya były) plus kilka rzeczy z firmy Herlitz i dlatego taka suma wyszła
    buty strój na WF i basen 80 zł
    SUMA orientacyjna oczywiście 504
    (bez plecaka bo z tamtego roku zostawiliśmy)


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Plecak czy tornister?

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      A wracając do plecaczków na kółkach jak dzieci zimą je ciągają po śniegu czy jesienią po kałużach to nic przyjemnego dla rodziców no a cóż nie zawsze da się tego dopilnować


      No niestety,nic lepszego na razie nikt jeszcze nie wymyślił

      Skomentuj


        #33
        Odp: Plecak czy tornister?

        500 zł bez plecaka to chyba dość dużo... a próbowaliście kiedyś kupować premium?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Plecak czy tornister?

          My kupiliśmy :
          tornister Herlitz-129 zł(cena bez wyposażenia dodatkowego)
          worek na kapcie+pojemnik na drugie śniadanie-ok.50 zł
          piórnik z wyposażeniem Herlitz-35 zł
          strój na basen +klapki-ok.80 zł
          przybory szkolne(długopisy,ołówki,bloki,farby,kredki,flamas try,itp.)-ok.100 zł


          Razemk. 380 zł

          Skomentuj


            #35
            Odp: Plecak czy tornister?

            A robicie zakupy co roku jednorazowe, czy stawiacie właśnie na premium, czyli produkty wielokrotnie trwalsze od wszelkich jednorazówek, nadające się do wielomiesięcznej eksploatacji?

            Skomentuj


              #36
              Odp: Plecak czy tornister?

              Uważam,że w rzeczy takie jak tornister(plecak),piórnik,worek na kapcie czy pióro warto zainwestować-można je bowiem wykorzystać jeszcze w następnym roku(lub latach).Strój gimnastyczny oraz strój na basen także powinien być dobrej jakości,choć istnieje ryzyko że dziecko z nich szybko wyrośnie.Natomiast myślę,że kredki,farby,bloki mogą być już niecko tańsze.Byleby tylko nie ,,rozpadły" się po pierwszym tygodniu używania

              Skomentuj


                #37
                Odp: Plecak czy tornister?

                No tydzień to dość pesymistyczne podejscie ;p Ja wybieram wyjscia dlogodystansowe I jak po rozpoczęciu?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Plecak czy tornister?

                  Co do worka na ciapy i same ciapy stroju na WF i basen ja kupiłam w tym roku najtańsze. Spodenki na WF czarne z białymi paskami 15zł zwykła biała bluzeczka 10 zł, worek na strój 5zł, strój kąpielowy 20zł, czepek 6zł, klapki 10 zł, czarne czeszki 13zł, suszarka do włosów 18zł, ręcznik z mikrofibry cieniutki (chodzi o oszczędnośc miejsca ) 29zł
                  a teraz wyjaśnienie
                  bilans z tamtego roku (orginalne spodenki i bluzeczka adidasa mimo podpisania zostały skradzione z szatni - został sam worek - 180zł do tyłu) jak kupiłam zestaw ten co w tym roku nikt gonie tknął
                  na basen w tamtym roku nie chodziła ale wiem że czepki to notorycznie giną a suszarki się palą więc na takie rzeczy nie mam zamiaru wydawać fortuny

                  ponadto pióra typu parker też są kradzione więc dla licealistów tak w podstawówce mówię nie zresztą moja i tak pisze ołówkiem więc problem z głowy

                  a jak po rozpoczęciu roku no niestety koniec laby


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Plecak czy tornister?

                    Napisane przez mrtn Pokaż wiadomość
                    No tydzień to dość pesymistyczne podejscie ;p Ja wybieram wyjscia dlogodystansowe I jak po rozpoczęciu?
                    No niestety...Kiedyś kupiłam flamastry,które po tygodniu już nie nadawały się do użytku.A zapłaciłam za nie ok.6 zł.Zresztą,szkoda gadać...


                    Rozpoczęcie roku wzbudziło w Kasi wiele emocji.Jak na razie doświadczamy tych pozytywnych-nowe koleżanki,nowe miejsce;wszystko ją ciekawi,interesuje.Zastanawiam się,czy po miesiącu nauki będzie nadal tak pozytywnie nastawiona...

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Plecak czy tornister?

                      Wiesz no na pewno przejdzie pierwszy entuzjazm i zaczną się pierwsze sprzeczki z kolezankami, ale właśnie ważne jest żebyś Ty wtedy przy niej była przekonywala, ze tak po prostu juz jest... a jak prace domowe?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Plecak czy tornister?

                        Na razie jeszcze nic jej nie zadali...

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Plecak czy tornister?

                          Czyli entuzjazm szkolny pewnie jeszcze jej nie minął jak myślisz, jak długo może potrwać? W ogóle, w wolnym czasie polecam www.szkolastabilo.pl tworzony przez socjologów, psychologów i innych tego typu ekspertów. Fajny dla dzieci i dla rodziców.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Plecak czy tornister?

                            Entuzjazm szkolny myślę że może trwać bardzo długo wszystko zależy od nauczyciela


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Plecak czy tornister?

                              Entuzjazm już przeminął,bo okazało się dzisiaj że Kasia zapomniała odrobić pracę domową z piątku.Była smutna,że nie dostała 6 tak jak jej koleżanki i koledzy...-(

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Plecak czy tornister?

                                Człowiek sie uczy na błędach, ale powiedz to dziecku....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X