Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Transport międzynarodowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Transport międzynarodowy

    Miałam możliwość przesłania transportem znajomego kilka rzeczy dla rodziny za granicę. Jednak nie ufam mu do końca i postanowiłam skorzystać z przesyłek do anglii xxx. Wyobraźcie sobie, że to była świetna decyzja. Paczkę mogłam bez problemu śledzić, a krewni otrzymali ją dokładnie w zaplanowanym terminie. Serdecznie polecam usługi kurierskie tej firmy.
    Last edited by disne; 18-08-2020, 19:50. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Transport międzynarodowy

      Witam!

      Ja specjalnie do mojej firmy przewozowej kupiłem małego dostawczaka do 3,5 tony. Nie jest to ciężarówka, ale większe towary mogę spokojnie przewozić po całej Europie. Nie trzeba też pilnować skomplikowanych formalności np. czasu jazdy. Trzeba natomiast mieć na uwadze pozostałe obowiązki takie jak ubezpieczenie czy przeglądy. Mogę jeszcze polecić stronę http://umowakupnasprzedazywzor.pl/, z której można bezpłatnie pobrać wzór umowy sprzedaży samochodu. Sam z niej korzystam gdy tylko kupuje samochód do firmy lub do domu. Umowa jest bardzo przejrzysta i wygodna.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Transport międzynarodowy

        Zależy jaki to towar i ile go potrzebujesz przewieźć ale wszystko jest do dogadania

        Skomentuj


          #19
          Odp: Transport międzynarodowy

          Jakbyście potrzebowali wynająć autokar na jakiś wyjazd to sprawdzi się firma Emka Trans z Żyrardowa xxxx Nie raz korzystaliśmy z ich usług i zawsze byliśmy zadowoleni. Mają dobrych kierowców i nowe samochody, bardzo dobrze wyposażone.
          Last edited by disne; 18-08-2020, 19:50. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Transport międzynarodowy

            Na podróżne międzynarodowe najlepsze są samoloty, ale często prościej i taniej dojechać gdzieś autobusem. U większości przewoźników bilety można zarezerwować przez internet, np. na można znaleźć xxx - autokary są dość komfortowe.
            Last edited by disne; 18-08-2020, 19:50. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Transport międzynarodowy

              Szczególnie w większych firmach stawia sie na tego typu transport produktów. Większe firmy nie zamykają się tylko na rynek lokalny Jeżeli będziecie potrzebować pomocy w transporcie do Niemiec, Szwajcarii i innych krajów europejskich to spróbujcie w xxx] Specjalizują się oni w transporcie międzynarodowym.
              Last edited by disne; 18-08-2020, 19:48. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Transport międzynarodowy

                Dzisiaj jest ogromny popyt na takie usługi. Musicie jednak pamiętac, że jeśli nie wyposażycie swojej firmy w odpowiednie oprogramowanie, to będzie Wam bardzo ciężko funkcjonować na rynku. Warto sprawdzić xxxx] bo to pozwala utrzymać ciągły kontakt z kierowcami. Miejcie to na uwadze.
                Last edited by disne; 18-08-2020, 19:48. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Transport międzynarodowy

                  Szukacie pomocy przy takim transporcie? Tu trzeba znać przepisy dotyczące transportu do konkretnego kraju, wiadomo że też trzeba mieć odpowiednie pojazdy do tego jeżeli w grę wchodzi transport międzynarodowy. Co do tego to oferta od xxxxpowinna was zainteresować. Znajdziecie tu kompleksowe usługi transportowe oraz te związane z przeprowadzkami.
                  Last edited by disne; 18-08-2020, 19:48. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Transport międzynarodowy

                    Od siebie mogę polecić firmę Rhenus Logistics xxxx. Uważam, że to firma godna polecenia ze względu na jakość świadczonych usług i fakt tego, że są niezawodni. Jak najbardziej polecam
                    Last edited by disne; 18-08-2020, 19:49. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Transport międzynarodowy

                      Osobiście mogę z czystym sercem polecić SPN Logistics - dla mnie udało się im zrealizować xxxx w wyjątkowo szybki sposób. Co więcej, dzięki nim udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki naprawdę ogromnej optymalizacji całego procesu pod kątem dokumentów.
                      Last edited by disne; 18-08-2020, 19:49. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Transport międzynarodowy

                        Z swojej strony polecam firmę spedycyjną xxx]. Korzystałem i jestem zadowolony. Dostawa o czasie i na czas. Wysoka jakość usługi w atrakcyjnej cenie. Z pewnością firma warta zaufania.
                        Last edited by disne; 18-08-2020, 19:49. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Transport międzynarodowy

                          Jak masz zamiar przewozić cokolwiek za granicę to musisz zadbać o odpowiednie palety. Muszą to być palety fumigowane, tylko takie mogą przewożone przez granicę (cóż takie prawo) generalnie zobacz sobie tego producenta: xxx fajni specjaliści. A co do typu palet to ja ci polecam klasykę czyli EURO6 chyba najbardziej popularne na rynku palety
                          Last edited by disne; 18-08-2020, 19:49. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X