Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 2008

    Eh nawet nie wiesz jak Cie rozumiem... my tez mamy mnostwo problemow i jeszcze nam ta cholerna uczelnia utrudnia zycie jak sie tylko da, ciesze sie ogromnie ze chociaz Jackowi zostal tylko rok do calkowitego konca, bo juz tez ma dosc i tyle razy juz go wykonczyli ze chcial zrezygnowac...
    Ja studiuje Inż. Materiałową na polibudzie w G-cach... i mecza okrutnie... mamy strasznie dziwnie plany poukladane i kombinujemy zeby mial kto z Zuzia zostac zaprzeglismy juz nawet przyjaciol, w co druga srode siedzimy obydwoje na uczelni od 8 do 19 jak wracamy to padamy na twarz... ale jak nie skonczymy studiow to dopiero bedzie problem.. heh... kopie nas to zycie i to z nowiutkiego glana....
    W sobste bylismy na dzielce mala sie wyszalała i pospacerowała po lesie troche,nie ma co siedziec w domu bo zwariowac mozna... a teraz niestety musze wracac do stali bo mnie z nimi zima wezmie, w zyciu bym nie powiedziala ze ich tyle jest..
    Buziaki trzymajcie sie dziewczyny cieplutko
    Zuzia




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 2008

      witam!
      a gdzie wy wszystkie się podziałyście???
      KINGA to rzeczywiście nie za ciekawie macie ja planuję w tym roku zacząć studia administracyjne zaoczne w polkowicach ale nie wiem co z tego wyjdzie. nie wiem czy mnie wogole przyjmą na maturze zdawałam dodatkową biologię i to wszystko na podstawie studia są dosyć ciężkie no i kosztują 1350 zł za semestr na żadne studium 2letnie nie mam ambicji pojsc a żaden inny kierunek mnie nie interesuje a z biologią nic nie ma. inne uczelnie też odpadają.

      My też spędziliśmy miły weekend z Em a teraz pogoda się nam popsuła od wczoraj o wiele zimniej jest i mgła i znowu przygnębienie dopada człowieka . Buziaki i pisać coś





      Skomentuj


        Odp: Rocznik 2008

        Wiesz ja tez matematycznym orłem nie jestem, a jestem na politechnice, a mature mam z rozszerzonej historii sztuki bo zdawalam wczesniej na ASP, ale sie nie dostalam a tam semestr zaocznych czy wieczorowych kosztuje 5800...wiec nijak mnie nie stac

        Ja jestem wykonczona ciezkim tygodniem i jeszcze mi sie mala podobno rozchorowala, tak twierdzi babcia M u ktorej zostaje Zuza 2 dni w tyg... ale ona zawsze przesadza , z byle G******** chce dzwonic na pogotowie bo dziecko wielce chore ostatnio chciala dzwonic bo mala kataru dostala :/ ja juz z ta okropna baba nie moge....
        Zuzia




        Skomentuj


          Odp: Rocznik 2008

          Dzień dobry
          Kinga ja nie mam już teściów ale moja mama mi w zupełności wystarczy ha ha zawsze panika-ale nie taka jak u was, i dawanie słodyczy noszenie na rękach itd.
          a jak tam Zuzia zdrowa ???
          może rzeczywiście złoże podanie na uczelnie na tą administracje a nóż się dostanę tym bardziej że to studia zaoczne. tylko nie wiem zkąd ja wezmę pieniądze jak do tego czasu pracy nie znajdę,ale to później będę się martwić.

          u nas straszna pogoda nic się nie chce-tylko kawka dobra książka i ciepły koc - marzenie ha ha
          Colorka a ty gdzie znikłaś? tak intensywnie oponkę gubisz ?:-D a jak tam Amelka ???





          Skomentuj


            Odp: Rocznik 2008

            Heh przyjechalam poszlam do tej lekarki ona Zuze obejrzala spojrzala na mnie jak na wariatke, bo dziecko przeciez zdrowe jest.... Wiesz ja nie mam tesciowej umarla jak moj M mial dwa latka, teraz nadrabia jej matka :/

            u nas tak samo zimno i nieprzyjemnie juz mam dosc tej koszmarnej pogody ja tez bym chciala troche schudnac ale nie mam sily i czasu zarazem... ale w koncu sie bedzie trzeba wziac za siebie bo zaczynam straszyc...

            No wlasnie gdzie wy zescie dziewczyny poznikaly?
            Zuzia




            Skomentuj


              Odp: Rocznik 2008

              U nas właśnie śnieg zaczął padac
              cieszę się że z małą wszystko w pożądku.
              ja chodzę na joge i to tyle 2 razy w tygodniu. mnie mama dzisiaj zaskoczyła-kupiła mi farbę do włosów teraz siedzę z maseczką na twarzy ha ha a u fryzjera nie bylam 3 miesiące





              Skomentuj


                Odp: Rocznik 2008

                Witam :-) jestem tu nowa,moja corka 29 stycznia skonczyla 3-latka,ma na imie Alicja,pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 2008

                  Witamy

                  mam nadzieję że będziesz często pisała i szybko się za domowisz

                  my właśnie wróciliśmy od dziadków i czekamy na bajkę ha ha





                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 2008

                    Witamy Cie serdecznie mamo Ali bardzo ladne imie pisz duzo i czesto

                    My dzisiaj niestety caly dzien w domu, na dworze zimno i ponuro az sie wyc chce, albo nie wychodzic spod koldry heh... a bylo juz tak pieknie
                    Zuzia




                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 2008

                      Moja Asia urodziła sie 07.01.2008.Jest bardzo żywym dzieckiem.Chętnie i bardzo szybko uczy sie nowych rzeczy.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 2008

                        Witam was moje drogie, gdzie to Was wszystkie wywiało u nas sesja wiec czasu brak na wszystko na szczescie tyle co sie zaczela to juz sie konczy
                        Jak tam Wasze dzieciaki? Zuza rośnie w oczach... niestety zaczeła nam pyskować i nie bardzo wiem jak się tego brzydkiego nawyku pozbyć, może macie jakieś propozycje, w końcu większość z Was jest bardziej doświadczonymi mamami niż ja za wszystkie pomysły bedę bardzo wdzięczna...
                        Piszcie co u Was nowego pozdrawiam
                        Zuzia




                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 2008

                          hej nie uwierzysz ale dzisiaj myślałam o tobie u nas jest to samo cyprian jest nie znośny strasznie i mówi brzydkie słowa i pyskuje.nic na niego nie działa





                          Skomentuj


                            Odp: Rocznik 2008

                            No wlasnie a najgorsze jest to ze w ogole nie ma pogody zeby te dzieciaki sie gdzies wyszalaly i tak to sie niestety konczy ze dzieciaki sa nieznosne bo znudzone i daja nam taki manifest swojej osoby i nie zadowolenia. Co do wyrazen to nie jest zle ale dobrze tez wcale i szczerze to sie boje jak zuza pojdzie do przedszkola co to bedzie i co z tamtad przyniesie bo czasem to az uszy wiedna jak sie kolo takich szkrabow przechodzi , ja to generalnie nie wiem co sie na tym swiecie dziac zaczyna.... :/
                            Zuzia




                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 2008

                              Witam wszystkie mamy z rocznika 2008.

                              ja jestem mamą Agatki,urodzonej w lipcu '08 teraz staram się z mężem o kolejne dzidzi.

                              buziaki, margarett
                              Agata - 14.07.2008r.




                              Skomentuj


                                Odp: Rocznik 2008

                                Napisane przez judysk_a Pokaż wiadomość
                                Judyta 20 , Zbyszek 3 miesiace Koło
                                Ja powiem szczerz ze nigdy się nie spotkałam z taką opinia że jetem za młoda na mame ... itp raczej to ja czasami mówie na siebie dzieciak
                                Jeśli masz dzieciaki i jesteś odpowiedzialna to nie jesteś za młoda

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X