Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Autyzm/Asperger

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Autyzm/Asperger

    Polecam wszystkim rodzicom, super porady najlepszych specjalistów: Tu akurat o autyzmie i Aspergerze, wielu rodziców boryka się z tym problemem u swoich dzieci...
    https://www.youtube.com/watch?v=ZD6Y7o0es8M&t=21s
  •    
       

    #2
    Odp: Autyzm/Asperger

    Specjalistyczna opieka i terapia daje wspaniałe rezultaty. Jeśli ktoś szuka dobrego ośrodka dla dzieci, z opieką psychologiczną, pedagogiczną i fizjoterapeutyczną, z różnymi metodami terapii, to świetną ofertę ma ośrodek Ortus.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Autyzm/Asperger

      syn chrzestnego mojej siostry cierpi na Aspergera i w wyniku tego, nie odczuwa współczucia. Nie raz bił moją siostrę a raz to prawie ją zabił bo wrzucił ją do basenu kiedy była mała i nie umiała pływać, nie zawołał też nikogo po pomoc. Na szczęście przyszedł w porę tata i ją uratował.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Autyzm/Asperger

        Leczenie autyzmu/Aspergera wymaga dobrego psychoterapeuty.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Autyzm/Asperger

          taką chorobę może zdiagnozować tylko lekarz, można rozpoznać symptomy ale dokładną diagnozę może wystawić tylko specjalista.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Autyzm/Asperger

            xxxxxxxxxxxxxxx

            Skomentuj


              #7
              Odp: Autyzm/Asperger

              jakie są typowe, objawy zespołu Aspergera ? Czy dzieci mają np. dziwne lęki , boją się ciemności i lubią przebywać same ?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Autyzm/Asperger

                Napewno zespół Aspergera wymaga dużo cierpliwości oraz współpracy nauczycieli, rodziców i każdej osoby, z którą dziecko ma kontakt.
                Problem z odnalezieniem się w grupie równieśniczej wynika chyba z faktu, że dziecko nie jest w stanie nauczyć się pewnych zachowań społecznych np. nie potrafi odczytać pewnych gestów oraz ruchów ciała. Bierze wszystko dosłownie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Autyzm/Asperger

                  * na pewno

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Autyzm/Asperger

                    Niestety, ale u naszego dziecka także wykryto autyzm... Zalecono nam, aby nasze dziecko było poddane specjalistycznemu rozwojowi. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z http://agathum.pl/ , czyli ośrodkiem terapii dla dzieci. Zapewnili specjalistyczną diagnozę oraz terapię prowadzoną przez doświadczonych specjalistów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Autyzm/Asperger

                      Syn mojej przyjaciółki ma zespól Aspergera. Ciężki dzieciak...ma swój świat, rzadko kogoś słucha , o wszystko beczy , boi się rzeczy , których nie powinien , a innym razem nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia . Podziwiam ją za cierpliwość i dziękuję Bogu , że mam zdrowe córki .
                      Jeśli chcecie wymodelować sobie sylwetkę, zapraszam:endermologia na modelowanie sylwetki.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Autyzm/Asperger

                        to dość trudny temat ale wiadomo, że podstawą jest dobra diagnoza i podjęcie skutecznego leczenia. Mój bratanek też ma autyzm i wiem, ze szwagierka chodzi z nim regularnie na terapię behawioralną do ośrodka LOGOS DTR na warszawskim targówku. Pyscholodzy, logopedzi świetnie przygotowani do pracy z dziećmi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Autyzm/Asperger

                          Ja bym popytał o to znajomych. To się naprwdę bardzo często opłaca
                          You gave me a forever within the numbered days, and I'm grateful.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Autyzm/Asperger

                            dzieci z zespołem Aspergera to są bardzo wrażliwi, inteligentni ludzie , którzy po prostu inaczej postrzegają świat...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Autyzm/Asperger

                              jaka terapia sensoryczna jest najskuteczniejsza w tym wypadku ?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X