Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dentysta dla dzieci

    Jeśli chodzi o stomatologa dziecięcego na Śląsku to zdecydowanie Dentolandia w Katowicach. Jedyna taka na Śląsku przychodnia, która jest zrobiona specjalnie pod dzieci. Specjalna poczekalnia, pokój zabaw i specjalne gabinety - o tak wyglądają stomatologiadziecieca.com Wszędzie kolorowo i tak dziecięco. Lekarze też super - bardzo delikatni, sympatyczni i naprawdę z podejściem do dzieci.
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:09. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dentysta dla dzieci

      Hej ja z moim 3 latkiem chodzę na Komorowskiego do CMP i bardzo dobrze znosi każdą wizytę bo Pani doktor jest bardzo sympatyczna i rozmawia z dziećmi przed zabiegiem

      Skomentuj


        Odp: Dentysta dla dzieci

        Sama mam przykre doświadczenia z dentystami, zresztą boje się ich do tej pory
        więc jak przyszło wybrać dentystę dla mojego maluszka to był stres i dlugieposzukiwania, żeby on też w przyszłości nie bał się stomatologów... wybrałam taki co jest niedaleko domu, na ul. Przykopy, gabinet nazywa sie miazga. Chyba wybrałam dobrze, bo Piotruś się nie boi a ja mam pewnośc że ząbki są zdrowe

        Skomentuj


          Odp: Dentysta dla dzieci

          Mój mąż był wczoraj na nfz w cmp.krakow.pl i mówił, że było ok.
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:10. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Dentysta dla dzieci

            Napisane przez jgrodzka Pokaż wiadomość
            Mój mąż był wczoraj na nfz w cmp.krakow.pl i mówił, że było ok.
            W cmpdent.pl, CMP to nasza przychodnia
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:11. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Dentysta dla dzieci

              A był ktoś może tutaj dentalfraternity ? Z tego co czytam, to leczą zęby zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Oferta jest bardzo kompleksowa, więc uważam, że jeśli jest jakikolwiek problem, to naprawdę warto się tam wybrać.
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:21. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Dentysta dla dzieci

                Hej

                Ja ze swoim Michasiem chadzam do Dentestetica w Krakowie, bo mają naprawdę sympatycznych lekarzy i wydają się być profesjonalni. Gabinet jest dostosowany pod dzieci i jest mały kącik zabaw



                Jak ktoś odwiedzi, to dajcie znać, czy było OK...
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:22. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  może stopniowo oswajaj dziecko z dentystą, pokaż obrazki ząbków itd. Może nie będzie się tak bać jak przedstawisz ciekawie temat zębów

                  Skomentuj


                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    No to jest jakaś myśl, trzeba dzieciaka oswoić.

                    Skomentuj


                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      Dobrą dentystką w Szczecinie jest dr Marta Gałęska. A to jej gabinet, który serdecznie polecam.
                      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:22. Powód: link
                      Noclegi Grzybowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        Ja tez chodze do gabinetu dentystycznego Miazga. Maja fajne podejscie i do dzieci i do doroslych. Wszystko robia elegancko i nie bardzo drogo. Zreszta maja bardzo szeroki zakres uslug, wiec nawet bardzo zniszczone zeby mozna tam "zrobic" w calosci, bez koniecznosci chodzenia gdzies indziej. Moje dzieci nie maja takich problemow, ale dla mnie jest to bardzo wazne

                        Skomentuj


                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          Ja od lat chodzę do swojego ulubionego dentysty nowoczesnego stomatologa w Radomiu Miałam już kilka złych oświadczeń z innymi, dlatego nie mam zamiaru zmieniać na nowo powstałe gabinety. Jestem bardzo zadowolona z usług w niskich cenach.
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:23. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            Dobry dentysta to teraz coś bardzo rzadkiego. A jeszcze jak mamy znaleźć dentyste dla dziecka to dopiero jest wyzwanie. Musimy znaleźć w koncu osobę ktora bedzie miała dla dziecka dobre podejście i go nie wystraszy.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:24. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              Nie masz racji jest wiele dobry specjalistów, my gdy szukaliśmy odpowiedniego to znaleźliśmy z polecenia znajomych. Jest świetny przez to że ma bardzo dobre podejście do dzieci, umie z nimi bardzo łatwo nawiązać kontakt
                              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:25. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                Znalezienie dobrego dentysty dla dziecka z pewnością może być trudne, a dzieci same w sobie łatwymi pacjentami nie są, potrzeba tu specjalnego podejścia, dlatego dobrze jest się zwrócić do specjalistów od stomatologii dziecięcej kliniki dentystycznej i sprawdzić ich usługi, szczególnie jeżeli są specjalnie dedykowane małym pacjentom.
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:25. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X