Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

duszący kaszel..:./

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: duszący kaszel..:./

    Na kaszel i ten mokry i suchy zawsze używam tego samego leku. Jest to syrop dla dzieci Dicotuss. Ma fajny ziołowy skład przez co działa też i na dorosłych. U mnie zazwyczaj po max 4 dniach kaszel znika.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: duszący kaszel..:./

      Świetnie działa syrop sambucol, tzn. faktycznie widać efekty podawania dziecku. Mowa o tym - http://www.aptekagemini.pl/sambucol-...rop-120ml.html Przyznam, że zdecydowana większość tego typu leków u nas nie dawała kompletnie nic - również te znane z telewizji. W tym przypadku różnica była znaczna.

      Skomentuj


        #18
        Odp: duszący kaszel..:./

        Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
        Świetnie działa syrop sambucol, tzn. faktycznie widać efekty podawania dziecku. Mowa o tym - http://www.aptekagemini.pl/sambucol-...rop-120ml.html Przyznam, że zdecydowana większość tego typu leków u nas nie dawała kompletnie nic - również te znane z telewizji. W tym przypadku różnica była znaczna.
        Przyznaje ten syrop jest bardzo dobry, a swoje działanie zawdzięcza chyba owocom czarnego bzu z których robiony sok też bardzo pomaga.
        Syrop jest również dobry w smaku, delikatnie kwaśny, nie gryzie w język

        Skomentuj


          #19
          Odp: duszący kaszel..:./

          na pewno pomogą inhalacje, ale po szczegóły zgłosiłabym się do lekarza

          Skomentuj


            #20
            Odp: duszący kaszel..:./

            Nie warto robić nic na własna rękę bo można tylko zaszkodzić.

            Skomentuj


              #21
              Odp: duszący kaszel..:./

              Jeśli choroba mija a domowe sposoby pomagają to po co niby iść do lekarza? Żeby przypisał antybiotyki? W większości przypadków kaszel można wyleczyć za pomocą inhalacji oraz syropów w aptece bez recepty. Jeśli macie ochotę możecie sobie poszukać również przepisów na syropy na odkrztuszanie w sieci. Jest ich sporo.

              Uporczywy kaszel pojawia się przy infekcjach:
              http://pokonajkaszel.net.pl/kaszel/uporczywy-kaszel/

              O tutaj możecie sobie o nim poczytać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: duszący kaszel..:./

                ja to mam jakies "uczulenie" jak lekarz od razu daje antybiotyk, wiadomo, ze sa takie przypadki, ze trzeba, ale niektorzy przepisywaliby ciagle. Jak moj synek zaczyna cos kaszlec czy charczy to od razu robie mu inhalacje i na szczescie zazwyczaj to pomaga

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: duszący kaszel..:./

                  Też uważam, że jeśli choroba mija to nie ma co lecieć do lekarza. Jeśli stan dziecka by sie pogarszał,to wtedy rozumiem. Ale jeśli syropki czy sok malinowy pomagają to trzeba to kontynuować do wyzdrowienia

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: duszący kaszel..:./

                    A słyszałyście o takim syropie na suchy kaszel http://levopront.pl/ ? To chyba jakaś nowość. Podobno jako jedyny hamuje kaszel w układzie oddechowym, a nie oddziałując na ośrodek kaszlu w mózgu. Może być też u dzieci stosowany po 25. m-cu życia.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: duszący kaszel..:./

                      Nie ma lepszego sposobu na takie dolegliwości niż dobry, wykrztuśny syrop. Tak najszybciej pozbędziesz się uporczywego kaszlu u dziecka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: duszący kaszel..:./

                        Na suchy kaszel lepsze będzie coś, co złagodzi podrażnione gardło i zmniejszy odruch kaszlu. U nas w takim wypadku sprawdza się bobolen.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: duszący kaszel..:./

                          Tego Bobolena z porostu islandzkiego mieliśmy w używaniu w zeszłym tygodniu, na szczescie szybko przeszło i długo nie był potrzebny.

                          Dziwacznie brzmi to, co wspomina Maggiczna_, że jakiś tam syrop nie działa niby na ośrodek w mózgu tylko na układ oddechowy... Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
                          Z resztą, dla mnie za gruby kaliber, spoko kiedy dziecko nie może np zasnąć, ale lepiej pozwolić mu "wykaszleć' co tam zalega.
                          A i tak wolę zaczynać od łagodnych sposobów, typu sok z malin, a potem łagodne syropy.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: duszący kaszel..:./

                            Wykrztusić co zalega można przy mokrym kaszlu. Bobolen jest łagodzący, hamuje odruch kaszlu, jest na suchy kaszel. Pierwsza rzecz to osłonienie podrażnionego gardła, że nic tam w nim nie drapie, druga rzecz to jak się wchłonie hamuje odruch kaszlania.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: duszący kaszel..:./

                              hm no w sumie masz rację, ja tam się nie znam
                              na szczęście już się sezon grzewczy kończy to i powietrze inne będzie w mieszkaniu, suche okropnie drażni całą naszą rodzinkę

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: duszący kaszel..:./

                                Ja zarówno na duszący jak i na suchy stosuje dicotuss baby, ułatwia odkrztuszanie, łagodzi i ma super miodowy smak. Moje dzieci go lubią

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X