Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z rejstracja!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problem z rejstracja!

    Nie wiem gdzie ten watek wpisac wiec pisze tu jak cos to przeniosa!
    Otoz mam problem z rejstracja na polki.pl a dokladnie na forum niby jestem zarejstrowana na mamacafe.pl i pisze ze jedno rejstrowanie wystarczy na wszystkie serwisy i wchodzac na polki.pl tez sie rejstruje bez problemu ale juz na forum w polkach nie wejde niby jestem zarejstrowana a klikajac na forum kaza wspisac swoj login i haslo wpisuje i pisze NIEPOPRWANE a zarejstrowana jestem NIC Z TEGO NIE KUMAM moze ktos wie jak sie z tym uporac?
  •    
       

    #2
    Odp: Problem z rejstracja!

    Ja mam często podobny problem, ale dotyczy on logowania na moim profilu w polkach, na serwisach zdrowybobas.pl, uroda.pl, ABCkarmienia.pl. Sa takie kresy w miesiącu, kiedy po prostu moje logowanie jest odrzucane. Bywa, ze przez tydzień - dwa nie mogę w ogole zalogować się na tych stronach. Pisałam w tej sparwie kilkakrotnie do redakcji, ale nie otrzymałam zadnej odpowiedzi, skad te problemy.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Problem z rejstracja!

      Napisane przez dede21 Pokaż wiadomość
      Nie wiem gdzie ten watek wpisac wiec pisze tu jak cos to przeniosa!
      Otoz mam problem z rejstracja na polki.pl a dokladnie na forum niby jestem zarejstrowana na mamacafe.pl i pisze ze jedno rejstrowanie wystarczy na wszystkie serwisy i wchodzac na polki.pl tez sie rejstruje bez problemu ale juz na forum w polkach nie wejde niby jestem zarejstrowana a klikajac na forum kaza wspisac swoj login i haslo wpisuje i pisze NIEPOPRWANE a zarejstrowana jestem NIC Z TEGO NIE KUMAM moze ktos wie jak sie z tym uporac?

      Proszę napisać czy usunęła Pani konto z serwisu www.ja.w.polki.pl?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Problem z rejstracja!

        Napisane przez OlkaG87 Pokaż wiadomość
        Ja mam często podobny problem, ale dotyczy on logowania na moim profilu w polkach, na serwisach zdrowybobas.pl, uroda.pl, ABCkarmienia.pl. Sa takie kresy w miesiącu, kiedy po prostu moje logowanie jest odrzucane. Bywa, ze przez tydzień - dwa nie mogę w ogole zalogować się na tych stronach. Pisałam w tej sparwie kilkakrotnie do redakcji, ale nie otrzymałam zadnej odpowiedzi, skad te problemy.
        Dzień dobry,

        czy nadal występuje problem z logowaniem się na platformach "pytań i odpowiedzi"?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Problem z rejstracja!

          Napisane przez admin Pokaż wiadomość
          Proszę napisać czy usunęła Pani konto z serwisu www.ja.w.polki.pl?

          Usunełam - mialam dede21 ale tak jak pisalam nie wchodzilo mi na polki pisalo ze zle haslo albo zly login usunelam stary zalozylam nowy dede22 i jest ok wchodzi tu i wchodzi tu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Problem z rejstracja!

            Dziękuję za informację. Cieszę się, że nie ma Pani problemu z logowanie.
            Życzę miłego dnia!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Problem z rejstracja!

              Napisane przez admin Pokaż wiadomość
              Dzień dobry,

              czy nadal występuje problem z logowaniem się na platformach "pytań i odpowiedzi"?
              Bardzo dziękuję za zainteresowanie problemem Od jakiegoś czasu kłopotów z logowaniem nie mam


              Skomentuj

                     
              Working...
              X