Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

LIBIDO a tabletki anty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: LIBIDO a tabletki anty...

    Tak szczerze powiedziawszy Hiszpańska mucha to pic na wodę i fotomontaż. Jak się nie ma co zrobić z kasą, to można sobie taką kupić i dojść do wniosku, że to jednak strata pieniędzy.

    Przy tabletkach antykoncepcyjnych to też jest różnie. Ja jako nastolatka brałam Cilest, ale najwidoczniej tablety te był źle dobrane bo w przeciągu 3 miesięcy przytyłam prawie 8 kg Później w ogóle zrezygnowałam z tabletek. Przez kilka lat ograniczałam się do globulek i gum :/........... no a później ginekolożka przekonała mnie do Harmonetu. Teraz biorę sylvie20, bo nie będę wywalała po 40 zł na Harmonet. Nie chodzi tutaj o to, że nie mam pieniędzy, bo mam i dosyć nieźle zarabiam, no, ale z natury jestem oszczędna i wiem, że nie ma sensu przepłacać..

    A co do libido..... mam mnóstwo koleżanek w przedziale wiekowym 28-36 lat i te które przekroczyły już magiczną 30-stkę mają non stop ochotę na sex Normalnie hormony im buzują One same mówią, że im są starsze, sex jest coraz lepszy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: LIBIDO a tabletki anty...

      U mnie zawsze tabletki powodowały suchość pochwy a w dodatku zwiększały podatność na infekcje intymne. Ciężko je dobrać tak, żeby było ok.

      Skomentuj


        #18
        Odp: LIBIDO a tabletki anty...

        u mnie też tabletki powodowały osłabienie libido nawet jak już je odstawiłąm to nie było wcale lepiej, ale kiedyś udałam sie do apteki i taka miła pani poleciła mi zebym sobie kupiła tabletki erotic i normalnie różnica była niesamowita jedna tableteczka a działała cuda...brałam ją też później po odstawieniu anty i nawet wiem kiedy poczełam moje drugie dzieciątko bo z mężulkiem przez 2 dni nie wychodziliśmy z łóżka.....a ta hiszpańska mucha to pic na wodę kiedyś sama ją próbowałam i NIC


        Skomentuj


          #19
          Odp: LIBIDO a tabletki anty...

          Hej dziewczyny,u mnie jest tak że od samego początku nie miałam zbyt wielkiego zapotrzebowania na sex,może dlatego że od 18tego roku życia biorę hormony(brak okresu bez nich).Teraz po drugim porodzie okres się sam "pojawił" no i odstawilam narazie anty - idę na operację- moje LIBIDO wzrasta Sama się temu dziwię ale i cieszę że to ja w końcu kuszę męża a nie jak do tej pory maż mnie.A tak wogóle to za miesiąc kończę 30tkę,może dlatego moja ochota wzrasta???
          Pozdrawiam.

          Skomentuj


            #20
            Odp: LIBIDO a tabletki anty...

            u mnie było dokładnie tak samo - tabletki = obniżone libido i co gorsza suchość pochwy Nawet jak byłam pobudzona i miałam ochotę, to fizjologia po prostu szwankowała. Od słabego nawilżenia pochwy nabawiłam się infekcji co gorsza nawracającej. Tabletki są niefajne, szkoda, że to my musimy je brać a nie faceci. btw. to myślę, że tabletki dla facetów to nie jest takie niemożliwe tylko, że lekarze i naukowcy to głównie mężczyźni i mam ciche lobby, żeby to kobiety się faszerowały taką mam spiskową teorię - poważnie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: LIBIDO a tabletki anty...

              Witam! U mnie było dokładnie tak samo. Rozpoczęcie stosowanie tabletek=brak seksu. Nie mówiąc już o tym, że nieźle mi się przytyło i wiecznie miałam swoje humorki. Udałam się z tym do ginekologa. Najpierw zmienił mi tabletki, co nie dało żadnej poprawy. Później polecił zakupić w aptece tabletki Asequrella. Jest to nowość na rynku, działają osłonowo i zapobiegają skutkom ubocznym tabletek antykoncepcyjnych. Chronią wątrobę, pomagają usuwać nadmiar wody z organizmu i zwiększają libido. Stosuję je i czerpię o wiele większą przyjemność ze zbliżeń z partnerem. W aptece możecie je kupić bez recepty więc polecam

              Skomentuj


                #22
                Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                Magda no właśnie słyszałam o te "osłonce",napisz ile to kosztuje.Chwilowo odstawiłam anty bo idę na operację ale juz po niej zacznę znowu brac.Moje libido wynosi -100% może ten dodatkowy lek mi pomoże...
                Dzięki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                  Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                  Magda no właśnie słyszałam o te "osłonce",napisz ile to kosztuje.Chwilowo odstawiłam anty bo idę na operację ale juz po niej zacznę znowu brac.Moje libido wynosi -100% może ten dodatkowy lek mi pomoże...
                  Dzięki.



                  hej ja wiem wile kosztuja wiec nie musisz czekac na kolezanke assequrella kosztuje 15 zl w aptece wiec mysle ze od 15-20 sie zamknie cena w zaleznosci jaka apteka a tu masz www.assequrella.pl - to jest stronka o tych tabsach sklad i jaki skladnik jest odpowiedzialny za co np. mniszek lekarski jest moczopenny wiec pomaga oczyscic organizm z nadmiaru wody zeż-szen ogolna energia co za tym idzie ochota na sex itp....poczytaj

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                    Dzięki kochana,zaraz sobie poczytam

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                      Jakieś opinie o asequrelli? pewnie będę musiała przez jakiś czas brać antykoncepyjne,a tak samo spada mi po nich libido. Może by to coś pomogło, tylko czy rzeczywiście jakoś działa?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                        Jak dobry lekarz to powie że od hormonów libido jest zerowe i nic tu nie pomoże,mały procent kobiet bierze tabletki i ma wysokie libido-w normie,reszta ma z tym problemy.Są tabletki na podniesienie libido ale nie przy tabletkach anty,bo to raczej nic nie da.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                          A u mnie jest wręcz odwrotnie - po pigułkach mam taką ochotę, że mój partner jest w szoku. Początkowo był zachwycony, ale teraz troszkę bardziej zmęczony porannymi pobudkami... :P
                          Pisanie prac,Prace magisterskie oraz Korepetycje

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                            Szczęściara
                            U mnie asekurella czy jak to sie pisze nic nie zadziałała...Nadal libido -100%.
                            Seks prawie nie istnieje w naszym związku...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                              Mnie tam to nie przeszkadza, ale wiesz - co za dużo to niezdrowo..... :P
                              Pisanie prac,Prace magisterskie oraz Korepetycje

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                                Popieram tą akcję, co o tym sądzicie?

                                http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...slowe-marzenia

                                Tribestan jest pierwszym w Polsce preparatem na podniesienie libido dla kobiet i mężczyzn. Dzięki niemu spełniamy zmysłowe marzenia i uwalniamy namiętność i pożądanie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X