Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Październik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Październik 2009

    Napisane przez kasia107 Pokaż wiadomość
    No właśnie u mni zarządzaj załącznikami nie działa,klikam na to ciągle i ani rusz...
    a nie pisze przypadkiem powyżej, że zdjęcia mają za duży rozmiar???

    Ja czapeczkę ubieram, ale dosłownie na 15 min bo małej i tak się obkręci na głowie, spad i ją i mnie wkurza. Ubranka nadal prasują, ale głównie jak większość z Was ze względów estetycznych.

    Madzialena
    ładnie o tym kryzysie napisałaś U mnie podobnie jakoś tak się od 5 zaczęło i zostało... no troszkę lepiej jest. Ogólnie polega to na tym, że małe przestaje spać i je jak głupie oraz marudzi... przynajmniej u mnie tak było. Daria spała ładnie po 2-3 h a nagle przestała wogóle spać w dzień albo drzemki trwały po 15 min a jadła co 30 min dosłownie... Podobnie przedtem zaraz po kąpaniu szła spać a teraz wcześniej niż 22 nie ma szans. Wczoraj męczyliśmy się do 1 bo purasy bolesne szły znów kolko-wzdęcie pieron wie co. A pierdzi tak smrodliwie, że szok. Moja mama nie wierzyła dopóki nie nadziała się wczoraj na cichacza - aż ją cofnęło.

    AMSW ja na uszka uważałam, ale to chyba bardziej o to chodzi żeby nie zawiało (choć nie wiem jak w mieszkaniu może zawiać) po kapaniu, bo maluchy łatwo zapalenie ucha łapią. Teraz w sumie się tam nieraz coś naleje, ale żyjemy.

    Kochane spacerujecie jeszcze??? My tak po pół h wędrujemy do sklepu i z powrotem..






    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
    http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Październik 2009

      Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
      my chrzcimy 17 stycznia (do Polski lecimy 6 ) wasze parafie też mają wymagania z kosmosu? te nauki, papiery, zaświadczenia po prostu mnie przerażają
      U nas w parafii niczego nie trzeba oprócz...pieniędzy.Jak kasa jest to żadnego problemu nie ma...Ksiądz porafii dać ślub bez bierzmowania a gdzie mowa o naukach??A taraz,żeby zebrać więcej pieniędzy,to kiedy moje dwie koleżanki poszły załatwiać chrzest,to im wpisał do swojego kalendarza datę ślubu i termin zapowiedzi,które według niego są nieodwołalne...A ani jedna ani druga nie była nawet ślubem zaintersowana.Nie wiem jak to będzie kiedy ja pójdę załatwiać chrzest swojemu dzieckuNie chce i nie mogę wziąć na razie ślubu
      Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
      3580g i 54 cm







      Skomentuj


        Odp: Październik 2009

        Nie mogę dodać tych zdjęć
        Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
        3580g i 54 cm







        Skomentuj


          Odp: Październik 2009

          Cześć Dziewczyny!
          Nie mam czasu się odezwać bo moje dziecko oszlała i od 3 dni rząda piersi co1,5-2h. Mam wrażenie że nic nie robię tyko karmię! Macie jakiś pomysł dlaczego? Noce są straszne...
          Co do teściowych to ja lubię swoją tylko wtedy jak jej nie widzę więc wysyłam jej jak najczęściej zdjęcia Gosi i o dziwo to ją zadowala na tyle, że nie odwiedza nas często. A jeśli chodzi o moja mamę to ma totalnego świra na punkcie wnuczki. Zdarzyło nam się pokłucić która ma wziąć małą na ręce. Dom wariatów.

          Seks - mnie ten temat przeraża. Boję się...ponownego zajścia w ciążę. Też biorę pigułki ale jakoś jestem chyba zbyt zmeczona. Mój mąż również nie nalega. Mam tylko nadzieję że nie zaspokaja sie poza domem.

          Ja prasuję ubranka dla estetyki. Pieluch nie prasuję.

          Katinkaw i Mopa mam nadzieję, że Wasze pociechy mają się już znacznie lepiej .
          Madzialena trzymam kciuki za każdy dodatkowy gram tłuszczyku.
          Kasiulina będziemy się w kwietniu wspierać z tym powrotem do pracy. W środę byłam na wigilii w pracy. Nie było mnie w domu tylko 4h a tak bardzo tęskniłam.

          Mamusie a czy któraś w Was zastanawia się czy w ogóle chrzcić dziecko? Ja nie jestem osobą wierzącą ale mam dylemat. Rodzice nalegają a ja poprostu w to nie wierzę. Mam nadzieję że nie uraziłam was tym.

          Młoda już się budzi na jedzonko więc zmykam a mam dziś w planach jeszcze choinkę ubrać bo zaraziłyście mnie świątecznym nastrojem.
          Załączam zdjęcie mojej córci z iperwszą spineczką.
          Pozdrawiam gorąco (a szczególnie wszystkie Kasie
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Październik 2009

            Kasia107 ja też miałam problem ze zdjęciem bo było za duże zmniejsz je jeszcze bardziej.

            Skomentuj


              Odp: Październik 2009

              kurcze, a nasza parafia szaleje i ksiądz ma ciągle o coś wąty, jeszcze tak to się skończy, że mały nie będzie miał chrzestnego

              AMSW mi położne na prawo i lewo trąbiły, żeby uszek ne zanużać, bo o zapalenie nie trudno,no ale z drugiej strony to przecież niemowlęta już na basenach pływają, więc nie wiem....

              katjusza79 świetna Twoja mała, nie wygląda na takiego głodomorka jak piszesz

              spadam bo musze jeszcze pranie rozwiesić i z małym pobyć, a niedługo "Brzydula"
              Attached Files
              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

              Skomentuj


                Odp: Październik 2009

                Kasia107 jak chcesz to wyślij mi zdj na emaila, a ja je dodam w twoim imieniu
                3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Październik 2009

                  Niestety z tym też jest problem.Wyświetla mi się:Przykro mi ale ten użytkownik stwierdził, że nie chce otrzymywać mail'i. Jeśli mimo wszystko chcesz go wysłać proszę skontaktować się z administratorem. Być może on będzie w stanie Ci pomóc.
                  Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
                  3580g i 54 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Październik 2009

                    Cześć
                    My nigdy czapeczki nie zakładaliśmy po kąpieli, w domu jest ciepło u nas.
                    Na spacery chodze raczej codziennie, chyba, że leje. Dziś już przymrozek, ale chodziliśmy z małym 1,5h, bo nie miałam więcej czasu.
                    Jeśli chodzi o chrzest, to u mnie to nie jest sprawa priorytetowa, a raczej nacisk rodziny, ale niech mają. Ja specjalnie religijna nie jestem, a raczej bardzo negatywnie nastawiona do księży. Jak załatwiałam sprawy ze ślubem w kościele, a brałam ślub nie w mojej parafii, to się tyle nachodziłam, natraciłam czasu na naukach i pieniędzy, że mam już dosyć.
                    Mój Staś jest bardzo gruby, nie mamy problemu z wagą, no chyba, ze w przeciwnym kierunku. Staś już jakieś 7,5kg waży

                    Katiusza-ale Gosia jest urocza, bardzo długie ma włoski, że jej spineczki już zakładasz?
                    Szamana - pięknie się Benio uśmiecha, ja nie mogę Stasia aparatem przyłapać jak się do mnie szczerzy
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Październik 2009

                      kasia107 jak chcesz to podam ci mojego prywatnego emaila to tam mi wyślesz
                      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Październik 2009

                        Szamana Gośka tak je dopiero od 3 dni. Zobaczymy jak będzie wyglądała za tydzień Benio słodko się usmiecha!

                        Indra Mała nie ma aż tak długoch włosków ale dostała spineczki w prezencie i dziś była sesja ze spineczką - taki pierwszy raz ze spineczką
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Październik 2009

                          Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
                          kasia107 jak chcesz to podam ci mojego prywatnego emaila to tam mi wyślesz
                          To jak byś mogła,to poproszę o e-mail.Dzięki
                          Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
                          3580g i 54 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Październik 2009

                            kasia107 ona170@op.pl
                            3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                            Skomentuj


                              Odp: Październik 2009

                              Dziewczyny powiedzcie mi co zrobić,bo nie wiem czy odstawić Małego od piersi.Mam gorączkę i wszystko mnie boli a do tego problemy z żołądkiem...nie chcę,żeby się zaraził:-(
                              Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
                              3580g i 54 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Październik 2009

                                Katjusza - śliczną masz córeczkę. Widać modelka rośnie z niej - bo na pierwszym zdjęciu ze spineczką - ma taką romantycznie zamyśloną minkę. Cudnie! A ze spineczką wygląda rewelacyjne.
                                Szamana - Benio rośnie jak na drożdżach i chyba będzie z niego wesołek, bo ma coś takiego figlarnego w oczkach :-D
                                Kasia ja też nie należę do religijnych ludzi - ale chrzest robię dla świętego spokoju. Bartusia jak chrzciłam w 14-tym miesiącu jego życia, to moja babcia była załamana. No i na szczęście u mnie w rodzinnej wsi - jest naprawdę fantastyczny ksiądz. Taki swojak, który nigdy nie pyta i wszystko rozumie.
                                Indra - :-o. To ja Ci mogę pozazdrościć żarłoczka ;p. No to niech Pudzian drży ;p. Mój Konradek wprawdzie je, ale tak partiami i niezbyt wiele .

                                A w załączeniu przesyłam paletę minek mojego synka )
                                Attached Files
                                pozdrawiam Kasia

                                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                                poematem niezliczonych słów
                                mą radością, miłości promieniem,
                                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X