Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    cześć, ja z moim Roberto też ze wsi Warszawa a dokładnie Bielany. Jak jakieś spotkanie planujeie to my chętnie. Pozdrawiamy.

    Skomentuj

    •    
         

      Sosnowiec

      Witam,
      zapraszam Sosnowiczanki do dzielenia się cieakwymi informacjami: co? gdzie? kiedy? Często przegapiamy interesujące, nas Mamy, rzeczy...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Ja właśnie jestem w trakcie sprzątanie... Nie chce mi się i robie wszystko, żeby tego nie robić....
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          a ja ograniam pokoj a moj kochany m robi obiad a dziecie spi a potem spieszymy do malty moze w koncu kupimy krzychowi jakies buty




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Ja lece się pod prysznic. Umyłbym głowe, bo mam tłuste włosy, ale stwierdziłam, że umyje je jutro i ułoże sobie odrazu. Misiak śpi, a jak się obudzi to zrobie odkurzaczem i pojedziemy na cmentarz do Krzysia. Wczoraj ogarniałam wszystko, dziś chce położyć mu kompozycje i udekorować mu grobek
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              U mnie to z tymi spacerami to tak różnie. Na początku nie było wiadomo czy wszystko ok, na pierwszym usg nie słychać było serduszka, więc ograniczyłam ruch do minimum czekając półtora tyg na drugie usg. Potem już było dobrze, ale trochę strachu zostało, więc byłam ostrożniejsza. Pod koniec trzeciego miesiąca zaczęłam znów więcej chodzić... ale miałam małe krwawienie, 3 dni w szpitalu i potem znów się musiałam oszczędzać. A teraz to zamiast na spacery, to biegałam do babci 2 piętra wyżej, bo ma nogę w gipsie i już nie miałam siły więcej nigdzie chodzić. Teraz już jest lepiej, babcia bardziej samodzielna, więc się muszę zmobilizować. Świerze powietrze dobrze robi... choć nie powiem, żeby pogoda zachęcała Dziewczyny a u Was w ciąży to jak było? A uprawiałyście jakąś ciążową gimnastykę?

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Ola, u mnie uprawianie sportu skończyło się na zakupie płytki z ćwiczeniami, bo zaraz następnego dnia na wizycie u ginekologa dostałam polecenie leżenia w łóżku i oszczędzania się. To było chyba w 4-5mc, ale z 1.5mc później byłam kilka razy z mężem na basenie w ramach relaksu...ale oszczędzałam się wcześniej, nie miałam żadnych skurczy ani krwawień, poza tym cały czas brałam leki.Ale tak naprawde dopiero chyba w 8miesiącu wyluzowałam...wtedy doszliśmy do wniosku że co ma być to będzie, syn według usg z tamtego okresu miał około 3kg więc nawet wyrwaliśmy się na weekend na mazury




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kraków i inne wioski

                  Napisane przez monisub Pokaż wiadomość
                  ale fajnie! ja tez w tych okolicach mieszkam!!ale jakos nie moge sie tu odnalezc choc juz jakis czas mieszkam!
                  a dokładnie gdzie..moze sie na jakims spacerku spotkamy

                  dziewczyny mam prosbe biore udział w konkursie mozecie zagłosowac..bede wdzięczna
                  http://www.wodamamaija.pl/konkurs/in...hoto/show/3435

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    moja ciąża była podręcznikowa, ale miałam takiego lenia, nic mi się nie chciało, ani cwiczyć ani spacerować. Ale podobno warto, więc jak nie ma przeciwskazan to czemu nie

                    Skomentuj


                      Odp: Kraków i inne wioski

                      Marciazagłosowałam
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        A ja dzisiaj byłam nad Wisłą na spacerku. Mroźne powietrze, ale fajnie Na cmentarzu byłam już wcześniej. Miłego wieczoru dziewczynki

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          witam jak tam weekend?? ja swoj przespalam wczoraj padlam o 20 i dzisiaj caly dzien prawie przespalam jakas taka sie senna i slaba czuje ostatnio nie wiem czy to przez te moje ostatnie choroby czy pogode...




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Kraków i inne wioski

                            dziekuje bardzo

                            a co tu tak puściutko?

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Witam z rana, ja tylko na chwilkę bo zmywamy się na pobranie krwi dla ginekologa i endokrynologa. Nie chce mi się, bo muszę zebrać siebie i Julka, a a z Nowodworów do Arkadii jest kawałek. No ale drogę mamy opracowaną, najpierw do wózka, potem autkiem i jakoś to idzie.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                witam z rana co tu taka cisza?? skorzystam z okazji i sie pochwale moim dzieciem
                                Attached Files




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X