Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    no to po co w nocy przyjeżdża? a Paulinka w nocy płacze czy po prostu nie śpi i chce się 'bawić'?
    Budzi się z reguły co 3 godz, tylko czasami ciężko jej z powrotem zasnąć i potrafi się męczyć od 1 godz do 2, ale wdg mnie śpi ładnie bo wiem że są gorsze dzieci

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      a już wrócił, ale zabrał się za skubanie słonecznika....
      cholera dlaczego w Belgii nie ma slonecznikow do poskubania
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
        klutnie malzenskie ,partnerski itp odpowiada temat ?
        nie mam męża ani chłopa
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Hanta mogę Ci wszystkie powysyłac, bo ja nienawidzę jak on tak siedzi i ćlamka i ćlamka... masakra

          Skomentuj


            A przyjeżdża hmmm Sama nie wiem po co, chyba tylko żeby pokazać że on tatusiem też jest...

            Skomentuj


              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              nie mam męża ani chłopa
              a co z ochroniarzem?

              Skomentuj


                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                Budzi się z reguły co 3 godz, tylko czasami ciężko jej z powrotem zasnąć i potrafi się męczyć od 1 godz do 2, ale wdg mnie śpi ładnie bo wiem że są gorsze dzieci
                no to Mu powiedz zeby robil takie dzieci co odrazu przesypiaja noce i mowia co im dolega
                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam. Jak taki dziś temat to napiszcie czy to normalne że od jakiś 2 miesięcy (a mały ma prawie 7) bluźnić mi się chce a mój facet to wszystkim mnie denerwuje. Może cierpliwości już nie mam ale jest coraz gorzej - czasem tylko mały mnie powstrzymuje żeby nie ryknąć - choć pare razy pękłam. Jak mam tą złość wywalić z siebie? Może coś wymyślicie...

                  Skomentuj


                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    nie mam męża ani chłopa
                    wiesz ze czasem to i zdrowiej nie miec np jakiejs marudy
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj


                      Napisane przez maldober Pokaż wiadomość
                      witam. Jak taki dziś temat to napiszcie czy to normalne że od jakiś 2 miesięcy (a mały ma prawie 7) bluźnić mi się chce a mój facet to wszystkim mnie denerwuje. Może cierpliwości już nie mam ale jest coraz gorzej - czasem tylko mały mnie powstrzymuje żeby nie ryknąć - choć pare razy pękłam. Jak mam tą złość wywalić z siebie? Może coś wymyślicie...
                      ja np zaczynam odkurzac ( odkurzacz juz jest stary wiec wyje jak trzeba ) i bluzgam do woli ,a czasem ide pobiegac i odstresowac dzien
                      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        JA też już spadam muszę się wykąpać, położę się zanim ten mój mały diabełek obudzi się na jedzonko, dobranoc!

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          JA też już spadam muszę się wykąpać, położę się zanim ten mój mały diabełek obudzi się na jedzonko, dobranoc!
                          dobranoc
                          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                          Skomentuj


                            Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
                            ja np zaczynam odkurzac ( odkurzacz juz jest stary wiec wyje jak trzeba ) i bluzgam do woli ,a czasem ide pobiegac i odstresowac dzien
                            U mnie netety odpada - mały się boi. Czasem jak do koleżanki zadzwonię to przez jakieś 2 inuty nie daję jej dojść do słowa... ale na długo nie starcza
                            Dziś się wystraszyłam bo małemu zaczęłam się wyżalać - a on uwielbia tatusia(mam nadzieję że mnie nie zrozumiał).

                            Skomentuj


                              moja mała też się bała odkurzacza, ale posprzątać trzeba, więc zawsze mówię, że mama robi zium zium i już jest ok
                              ja też już spadam, może sobie dziś włózku przy gazete odpocznę dobranoc!

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Hanta mogę Ci wszystkie powysyłac, bo ja nienawidzę jak on tak siedzi i ćlamka i ćlamka... masakra
                                podac Ci adres ? tu mozna kupic pestki ale juz wyjete ze tak powiem ze slonecznika a to juz nie to samo
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X