Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam jestem szczesliwą mamusią od 4ech miesięcy na to szczescie czekalismy 5 lat

    Skomentuj

    •    
         

      Kurcze... jestem tu już od jakiegoś czasu zameldowana ale w sumie nie przyszło mi do głowy się przywitać.
      Cóż to za faux pas... a zatem czynię to teraz by zmazać brak netowego obycia...
      Rocznik 1981, zodiakalny Lew, jeden mąż, jeden jedyny Syn rocznik 2009 Bronek
      Witajcie !
      Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
      gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

      Skomentuj


        Witam serdecznie!
        Jestem nowa na forum.
        Mam cudną córeczkę z maja 2008.
        Mężulka.
        I od poniedziałku po 2 letniej przerwie zaczynam prace.Koniec nierobstwa
        Pozdrawiam serdecznie!

        Skomentuj


          Witam .
          Mam na imię Karina,
          mam 19 lat,
          cudownego męża
          i trzytygodniowego syneczka Kubusia ur. 29 sierpnia bieżącego roku.
          Chwilowo się nie uczę, ani nie pracuje, chcę to zmienić we wrześniu 2010r.
          Pozdrawiam serdecznie.

          CARIN

          Skomentuj


            Witam ja również chciałabym się przyłączyć jestem mamą rocznej już Alicji mieszkamy na wsi koło wrocławia mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona

            Skomentuj


              Ja też się chcę przywitać jestem tu od niedawna mam wspaniałą roczną córeczkę Alicję, kochanego męża no i brak mi osoby do ploteczek chociażby o dzieciach.

              Skomentuj


                Witam mam na imie Malgosia, lat 41. Mezatka od 2 lat, syneczek Jas ma prawie 7 miesiecy. Obecnie troszke sie wolcze po swiecie i rowniez brakuje mi osob z ktorymi moge podzielic sie swoimi radosciami zwiazanymi z wychowywaniem malenstwa. Pozdrawiam serdecznie..
                Jas ur. 27-02-2009 godz. 2.31

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam
                  Mam na imię Dorota,lat 24 jestem studentką prawa i mam 6 miesięczną córeczkę Anie,
                  Last edited by dorota_radz; 20-09-2009, 18:23.

                  Skomentuj


                    witam!

                    Hej! Mam na imię Kamila mam dwoje dzieci dwu letnią Oliwkę i i Adasia który ma 20 tygodni...chciała bym wymieniać się uwagami co do wychowywania dzieci...mam nadzieję że poznam tu wiele mam z podobnymi problemami co ja .pozdrawiam gorąco


                    Moje dwa kochane skarby)

                    Skomentuj


                      witamy NOWĄ MAMĘ..zapraszamy do wątków "crazy mums" tam rozmawia się o wszystkim i o niczym...
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        WITAMY!Nową Mame jeśli nie będziesz się mogła na poczatku odnalezc to sie nie martw poprostu dziewczyny maja taka wprawe ze czasem nie idzie za nimi nadazyc, ale pogadać to tu jest z kim.

                        Skomentuj


                          Pewnie że przyjmiemy tylko musisz strasznie szybko czytac bo dziewczynki jak sie czasem rozpedza to nie ma lekko.

                          Skomentuj


                            witam grabusia czy masz na myśli bemowo w warszawie? jeśli tak to nawet na spacer możemy się wybrać bo ja jestem z bielan (choć na bemowie doratałam) Pozdrawiam.

                            Skomentuj


                              to ja sie witam z nowymi mamami,
                              chociaz ostatnio mam mało czasu to zawsze was podczytuje jak ten szpieg
                              a jak mam natchnienie to i napiszę cosik.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                cześC
                                Ja jestem mamą prawie 5-miesięcznej Blanki. jestem z Dabrowy górniczej. Bardzo mi miło was poznać

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X