Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Problem w tym, że ja nienawidzę ćwiczyć...może dlatego, że jak zaczynam (bo już teraz po drugiej ciąży próbowałam ćwiczyć) to po wysiłku boli mnie strasznie głowa i czuje się nie dobrze mam mdłości Jak byłam jeszcze uczennica to po w-fie również miałam coś takiego...
    Pozostaje mi tylko zdrowo się odżywiać i więcej czasu dać dla siebie i wróci wszystko do normy Przy córce też tak miałam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Ja na szczęście lubię, ale jak sama sobie narzucam tempo, często ćwiczę przed youtubem, mam nawet drabinkę w domu, żeby robić brzuszki jak się należy :P

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
        Ja na szczęście lubię, ale jak sama sobie narzucam tempo, często ćwiczę przed youtubem, mam nawet drabinkę w domu, żeby robić brzuszki jak się należy :P
        Podziwiam ja niestety nie należę do osób kochających ćwiczyć..może gdybym przy tym jeszcze się dobrze czuła byłoby inaczej, W ciągu dnia nabiegam się za córka więc zgubię co nieco

        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
          Podziwiam ja niestety nie należę do osób kochających ćwiczyć..może gdybym przy tym jeszcze się dobrze czuła byłoby inaczej, W ciągu dnia nabiegam się za córka więc zgubię co nieco
          Ja kiedyś też nie lubiłam, ale mój mąż mnie zmobilizował i tak zostało. Warto dbać o dobrą kondycję, bo to nie tylko wygląd ale też zdrowie.

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Wiem, może gdybym była otyła pomyślałabym o zmianie na lepsze na pewno, tak to może wmawiam sobie, ze źle sie czuję, sama nie wiem co o tym bólu głowy myśleć

            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Wiem, może gdybym była otyła pomyślałabym o zmianie na lepsze na pewno, tak to może wmawiam sobie, ze źle sie czuję, sama nie wiem co o tym bólu głowy myśleć
              Ból głowy to raczej nie od ćwiczeń, przynajmniej nigdy z czymś takim się nie spotkałam Mamy też rowerek stacjonarny, a po porodzie fajny jest też hula hop

              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                U moich rodziców stoi rowerek stacjonarny może pożyczę od nich - Świetny pomysł czasami z córką poskaczę na trampolinie i na skakance, to też jakaś forma aktywności.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  U moich rodziców stoi rowerek stacjonarny może pożyczę od nich - Świetny pomysł czasami z córką poskaczę na trampolinie i na skakance, to też jakaś forma aktywności.
                  Skakanka jest super, bo bardzo dobrze robi na łydki. A o trampolinie akurat mam jak najgorsze zdanie, w życiu bym jej dzieciom nie kupiła.

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    Skakanka jest super, bo bardzo dobrze robi na łydki. A o trampolinie akurat mam jak najgorsze zdanie, w życiu bym jej dzieciom nie kupiła.
                    Dlaczego ? Jest zabezpieczająca siatka nie ma możliwości, ze wypadnie. Zawsze bardzo fajnie się na niej bawimy, Nigdy nie myslałam, ze może byc niebezpieczna dla mojego dziecka.

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Ja nie żałuję że kupiliśmy trampolinę Już parę lat nam służy i dzieciom nic się nie stało Chociaż słyszałam że były i złamania u innych dzieci właśnie na trampolinie
                      Wracając do tematu też mi się trudno zmobilizować do ćwiczeń ale w ruchu lubimy czas spędzać czy na spacerach ,na rowerach i w piłkę co dzieci lubią zawsze to jakieś spalanie kalorii

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Ja nie żałuję że kupiliśmy trampolinę Już parę lat nam służy i dzieciom nic się nie stało Chociaż słyszałam że były i złamania u innych dzieci właśnie na trampolinie
                        Wracając do tematu też mi się trudno zmobilizować do ćwiczeń ale w ruchu lubimy czas spędzać czy na spacerach ,na rowerach i w piłkę co dzieci lubią zawsze to jakieś spalanie kalorii
                        Pewnie, zabawy z dziećmi , spacerki sprzyjają spalaniu kalorii aktywność na świeżym powietrzu uważam, za pewien sposób ćwiczenia - w końcu nabiegam się za córką

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Uważam, że to jak szybko wrócimy do pełnej formy zależy od indywidualnych predyspozycji, tj. przemiana materii, skłonności genetyczne. Ja pomimo tego, że mam bardzo żywiołowego synka, za którym muszę bezustannie biegać to waga w pewnym momencie stanęła w miejscu... Może nie jestem otyła, ale mimo wszystko nie mogę zrzucić wszystkich "nadprogramowych" kilogramów ;/


                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Ja miesiac po porodzie byłam chudsza niż przed ciążą. Trzy miesiące później zaczęłam puchnąć i przytylam 10 kg mimo, że regularnie chodziłam na intensywny fitness 3-4 razy w tygodniu i dwa razy dziennie ćwiczyłam w domu. Waga zaczęła spadać dopiero jak przestałam karmić córkę. W ciągu miesiąca straciłam 3 kg. Teraz mam jeszcze 1 kg do przodu, ale ciało już zupełnie inne i skład też, bo mięśnie więcej ważą, a tłuszczyk znacznie mniej

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Ja mam teraz lepszą figurę niż przed ciażą, tzn może tak jakieś tam rozstępy sa itd ale wagowo 3 kg mniej niż przed ciażą. Aktualnie 47 kg. I mieszcze się w spodenki które nosiłam gdy miałam 16 lat i leża lepiej niż wtedy hehe :P

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                                Ja mam teraz lepszą figurę niż przed ciażą, tzn może tak jakieś tam rozstępy sa itd ale wagowo 3 kg mniej niż przed ciażą. Aktualnie 47 kg. I mieszcze się w spodenki które nosiłam gdy miałam 16 lat i leża lepiej niż wtedy hehe :P
                                Marzenko, jak Ty to robisz? Ja z nic w świecie nie mogę schudnąć... Jeszcze 5 lat temu przy wzroście 177 cm ważyłam 63 kg, a teraz to szkoda mówić... Muszę się za siebie wziąć i przestać mówić "od poniedziałku"...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X