Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Proszę o opinie:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Proszę o opinie:)

    Witam Mamusie

    Jestem tym szczęściarzem, który będzie miał podwójną radość i podwójne obowiązki :P

    Zacząłem pisanie historii moich naszych przyszłych bliźniąt. Jestem ciekaw czy to co pisze jest ciekawe i czy warto poświęcać czas na pisanie "pamiętnika bliźniąt" ??

    http://ojcieczdwururka.blogspot.com/

    Podzielcie się swoimi opiniami...
  •    
       

    #2
    Odp: Proszę o opinie

    Pamiętnik w tej formie chyba będzie ciekawy dla Twoich maluchów, niekoniecznie dla całej społeczności internetowej, więc równie dobrze możesz go prowadzić na własnym kompie czy gdzieś w chmurze Na pewno kiedyś docenią taką pamiątkę

    Skomentuj


      #3
      Odp: Proszę o opinie

      Blog fajny zobaczymy co bedzie dalej co na nim będziesz publikował
      może zrób jakiś filmik np coś takiego https://www.youtube.com/watch?time_continue=87&v=nKnfjdEPLJ0

      Skomentuj


        #4
        Odp: Proszę o opinie

        Bardzo fajnie sie zaczyna. Ważne żebyś pisała systematycznie, to będziesz miała coraz więcej czytelników. Dużo zdjęć też zachęca potencjalnych czytelników do odwiedzin Twojego bloga. Życzę powodzenia i wytrwałości. Będzie wspaniała pamiątka.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Proszę o opinie

          Moim zdaniem to super pamiątka dla dzieciaków, chętnie też będą to czytać wasi bliscy i znajomi. Nie liczyła bym jednak na wyjątkowo duże zainteresowanie internautów bo obecnie w sieci jest cała masa blogów. Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę powodzenia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Proszę o opinie

            Gdzieś czytałam, że dopiero po 6 miesiącach można coś zarobić na prowadzeniu bloga. Musisz dac sobie kilka miesięcy na rozkręcenie bloga. Jak nawiążesz kontakt z firmami to też wypromujesz bloga. Oni dają ci książki, zabawki a ty organizujesz konkurs na swoim blogu właśnie z ta nagrodą.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Proszę o opinie

              Jeszcze pytanie czy Kreon chce zarabiać na swoim blogu czy po prostu pisać go tak sama dla siebie i dla swoich najbliższych. W sumie warto połaczyć jegno z drugim

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Proszę o opinie

                Napisane przez wenquem Pokaż wiadomość
                Pamiętnik w tej formie chyba będzie ciekawy dla Twoich maluchów, niekoniecznie dla całej społeczności internetowej, więc równie dobrze możesz go prowadzić na własnym kompie czy gdzieś w chmurze Na pewno kiedyś docenią taką pamiątkę
                Nie jestem tego taki pewien. Dzieci są różne.
                A leopard cannot change its spots.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Proszę o opinie

                  Jeśli masz czas na pisanie pamiętnika, to myślę że warto to robić, bo to dobry pomysł. Na pewno w przyszłości, pamiętnik będzie cenną pamiątką dla synów.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Proszę o opinie

                    Ja bym też poszukał jakiegoś info w tym w Sieci...
                    Niestety mam tendencję do radzenia sobie z problemami w taki sposób, że w ogóle sobie z nimi nie radzę

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X