Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Które Lego wybieramy najcześciej?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

    A ja polecam klocki COBI. W 100% polskie klocki, które są tańsze ale jakość jest podobna - po prostu ich marka nie kosztuje tyle, co marka lego. Ponadto nawiązują do polskiej historii i militariów. Polecam się rozeznać.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

      My mamy klocki Wadera i polecamy je na początek.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

        Tak, na początek zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest Lego Duplo. Moje dzieci szczególnie upodobały sobie zestaw Lego Duplo W supermarkecie albo te ze zwierzakami Później można trochę bardzie komplikować i stawiać na bardziej skomplikowane kolekcje - Lego City, Lego Friends, a powyżej 10 czy 12 na pewno sprawdzi się Lego Architecture czy Lego Creator

        Skomentuj


          #19
          Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

          Lego Duplo mają większe elementy i są prostsze jeżeli chodzi o ułożenie, więc na sam początek przygody z klockami- jak najbardziej polecam, dopiero potem można pomyśleć o tych mniejszych elementach i klockach Lego. Wiele zależy od wieku naszego dziecka.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

            Moja pociecha marzyła o takich klockach jak w tym sklepie: http://sklep.mycraft.pl/zabawki-mine...ocki-lego.html , cena przystępna więc zamówiłam i przyszedł super produkt, w świetnej jakości, polecam.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

              Ja dla swojej starszej pociechy kupuję polskie klocki Cobi. Ostatnio zakupiliśmy taki czołg: https://anzu.pl/9447-cobi-armia-wot-...bi-klocki.html i uwaga 550 elementów za 109 zł! Są zdecydowanie tańsze od Lego i mają militarne serie, które czasem mam wrażenie, że sprawiają więcej radości tacie... Ogromną ich wadą jest to, że nie mają serii dla najmłodszych

              Skomentuj


                #22
                Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

                Mi się wydaje, że bardzo dobrze byłoby poszukać informacji na ten temat w Internecie. Jest to naprawdę bardzo dobre źródło informacji Tylko trzeba je odpowiednio przefiltrować.
                Działanie bez celu, wysiłek bez efektów, droga donikąd – czyż to nie piękne?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

                  U nas oczywiście króluje Lego Friends i Lego Elves. Choć ostatnio te drugie poszły trochę w odstawkę jak mała dostała na urodziny ten zestaw - https://www.al.to/p/343303-klocki-le...stephanie.html - dosłownie oszalała na jego punkcie No ale co się dziwić, ma aż 622 elementy aby zbudować piętrowy domek, ze swoimi ulubionymi bohaterkami z bajek które też często ogląda Ale niech korzysta, widać, że dobrze się przy tym bawi... no i twórczo bo uwielbia budować nowe rzeczy z posiadanych już zestawów
                  Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

                    Akurat tak się składa,że klockami Lego zajmujemy się na co dzień i znajdziecie u nas nowe zestawy, to też bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka z okazji zbliżającego się Mikołaja i Świąt

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

                      Moje dzieci uwielboają LEGO DUPLO, te ze zwierzętami (Around the world) są na prawde super

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

                        Akurat ten największy zestaw LEGO Duplo 10805 - Dookoła świata jest w promocji i można kupić za 280zł z przesyłką, tutaj można porównać http://promoklocki.pl/lego-duplo-108...a-swiata-p5790

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Które Lego wybieramy najcześciej?

                          A zaglądaliście może do nas? Bo teraz okazji nadchodzących świat przygotowaliśmy kilka ciekawych rabatów na wybrane zestawy klocków Lego, warto zerknąć

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X