Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ubezpiecznie!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ubezpiecznie!

    Witam Mamcie.
    Mam pytanie. jak to wygląda z ubezpieczeniem mamy i dzidziusia w brzuszku?
    Byłam zarejstrowana w urzędzie pracy, wypisałam się bo musiałam.. dowiedziałam się, że jestem w ciąży i dziś zarejstrowałam ponownie, bo skończyło mi się ubezpieczenie.

    Dowiedziałam się (nie wiem, czy to prawda), że kobiety w ciaży i dzieci do 1 roku życia nie muszą być ubezpieczone, tylko u lekarza trzeba podpisać jakieś zaświadczenie.

    o co w tym chodzi?

    Co mam zrobić?

    Nie mogę iść do pracy a boję się, że zostanę bez ubezpieczenia a nie stać mnie i narzeczonego, żeby za każdego lekarza płacić osobno.
    Pomocy mamusie
  •    
       

    #2
    Odp: ubezpiecznie!

    Napisane przez fit_mama Pokaż wiadomość
    Witam Mamcie.
    Mam pytanie. jak to wygląda z ubezpieczeniem mamy i dzidziusia w brzuszku?
    Byłam zarejstrowana w urzędzie pracy, wypisałam się bo musiałam.. dowiedziałam się, że jestem w ciąży i dziś zarejstrowałam ponownie, bo skończyło mi się ubezpieczenie.

    Dowiedziałam się (nie wiem, czy to prawda), że kobiety w ciaży i dzieci do 1 roku życia nie muszą być ubezpieczone, tylko u lekarza trzeba podpisać jakieś zaświadczenie.

    o co w tym chodzi?

    Co mam zrobić?

    Nie mogę iść do pracy a boję się, że zostanę bez ubezpieczenia a nie stać mnie i narzeczonego, żeby za każdego lekarza płacić osobno.
    Pomocy mamusie
    Nie będziesz bez ubezpieczenia ! Każda kobieta w ciązy posiada ubezpieczenie. Tak wiec nie musisz się martwić o to,ze lekarz Cie nie przyjmie. Tak jak tutaj piszesz powinnaś podpisać stosowne oświadczenie przed lekarzem. A i jeszcze jedno .Zastanawiałaś się nad prywatnym ubezpieczeniem medycznym? Moim zdaniem super sprawa bo płacisz zaledwie 100 zł miesięcznie a masz darmowe wizyty u lekarza prywatnego ( w luxmedzie) i badania laboratoryjne ! Kilka towarzystw ubezpieczeniowych ma coś takiego w swojej ofercie. Jeśli nie wiesz co wybrać to skontaktuj się z nimi: https://superpolisa.pl/ -masz tutaj niezależnego doradcę i coś Ci powinien dobrać.
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: ubezpiecznie!

      O ubezpieczeniach dowiecie się więcej tutaj, więc jeśli chcecie, to możecie przeczytać sobie ten artykuł.

      Skomentuj


        #4
        Odp: ubezpiecznie!

        Hm... A czy wiecie może jak wygląda kwestia ubezpieczenia zdrowotnego obcokrajowców? Jakieś porady na ten temat są tutaj ale może mace jeszcze jakieś własne porady w tym zakresie?
        - Wie pan, panie ministrze, w wielu sprawach nie zgadzam się z Dumbledore'em... ale nie zaprzeczy pan, że ma klasę...

        Skomentuj


          #5
          Odp: ubezpiecznie!

          Cześć, jak to według was jest z tymi ubezpieczeniami na życie? Warto jest wykupywać czy są to pieniądze wyrzucone wbłoto? Udało mi się znaleźć w miarę tanie ubezpieczenie na rankingu ubezpieczenia na życie w ubezpieczeniaonline.pl i sam niewiem co teraz robić

          Skomentuj


            #6
            Odp: ubezpiecznie!

            Według mnie, w takich tematach warto sprawdzać różne rankingi w sieci. Sporo tego jest w Internecie, choćby tutaj https://www.rankingubezpieczennazycie.pl
            Ludzie dzielą się na realnie przeciętnych i nierealnie przeciętnych.

            Skomentuj


              #7
              Odp: ubezpiecznie!

              ubepieczylam się w concordii na życie, porównałam różne oferty i ta mi się wydała najlepsza, obejmuje sporą ilość chorób, nawet ataki terrorystyczne są objęte, w dzisiejszych czasach też o tym trzeba pomyslec

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ubezpiecznie!

                Hej, do kogo się kierować kiedy ubezpieczyciel nie chce wypłacić należnego odszkodowania za wypadek dziecka?
                Nie śmiejcie się, że wszystko jest w internecie, bo bardziej cenię odpowiedzi forumowiczów z różnych stron i portali, aniżeli opinie u towarzystw ubezpieczeniowych, bo wiadomo jakie one są. Jedna koleżanka mi poleciła http://radca-az.pl/odszkodowaniaale nie jestem przekonana..
                Pozdrawiam.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ubezpiecznie!

                  To sprawdź.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ubezpiecznie!

                    Nie uważacie, że ubezpieczenia ostatnio są bardzo drogie?

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X