Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Makijaż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Makijaż

    Ja raczej rzadko się maluję, zazwyczaj wychodzę bez makijażu, bo zwyczajnie źle się czuję mając coś na twarzy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Makijaż

      Na takie okazje można zaszaleć z makijażem, na przykład tutaj pl.oriflame.com/beautyedit/trending/the-three-most-wearable-eye-trends-from-the-catwalk podane są dość ciekawe propozycje makijażu oka. Mi się podoba najbardziej ta druga propozycja, a wy co o tym sądzicie?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Makijaż

        Jako moda dziewczyna nigdy nie malowałam się ,nawet na większe wyjścia,jednak teraz z biegiem lat przekonałam się do kosmetyków kolorowych które zamawiam na http://goldenrose.pl/
        Maja tu spory wybór kosmetyków,które nie uczulają,są bowiem przebadane dermatologiczne,a dodatkowo nie zawierają parabenów i nie są testowane na zwierzętach, co akurat dla mnie ma spore znaczenie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Makijaż

          Ja z racji swojego wieku muszę już stosować pewne sztuczki aby trochę się odmłodzić. Dużo ciekawych informacji znalazłam na blogu http://www.ezebra.pl/Makijaz-dla-opa...494927807.html Opadająca powieka dla wielu kobiet jest problemem, ale odpowiedni makijaż naprawdę potrafi tu zdziałać cuda i zdecydowanie odżegnać widmo interwencji chirurgicznej. Na pewno wymaga wprawy i zastosowania konkretnych kosmetyków, ale po jakimś czasie łatwo dojść do perfekcji i opadająca powieka zostanie doskonale zatuszowana.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Makijaż

            Ja kocham tylko i wyłącznie naturalność

            Skomentuj


              #21
              Odp: Makijaż

              Warto może było by rozeznać się też czym taki makijaż robić, łatwiej jest na wykonać taki makijaż.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Makijaż

                ja w makijażu stosuję tylko krem bb i cc, po całym dniu jednak chciałabym jakoś łagodzić moją skórę, więc przymierzam się do zakupu na xxx sporo pozytywnych opinii i co najważniejsze jest to mleczko dla wrażliwej skóry.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Makijaż

                  Czytałam niedawno , że bardzo ważny jest dobrze dobrany podkład, bez tego reszta makijażu może nam się nie udać. Sama szukam dla siebie idealnego podkładu. Nie jestem zbyt dobrze w tym temacie zorientowana dlatego potrzebuje porady.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Makijaż

                    Niedawno przeczytałam ten artykuł o zabiegach wykonywanych w salonach urody: xx i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Sprawdźcie!
                    .

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Makijaż

                      Ja przez długi czas nie mogłam się malować, ponieważ mam specyficzną cerę, która cały czas nie wyglądała idealnie. Musiałam używać kremów, które nie nadawały się do łączenia z makijażem. Długo dręczył mnie ten kłopot, aż w końcu odkryłam krem q-mimetyczny z oferty votrebeaute . Co się z tym wiąże? Można go stosować pod makijaż! Zarówno w sylwestra, jak i inne imprezy tego typu mogłam zacząć stosować mocny, wprost wyzywający malunek.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Makijaż

                        Nie każdą z nas natura obdarzyła wielkimi oczami, dlatego większość kobiet poszukuje odpowiedzi, jak optycznie powiększyć oczy. Na szczęście za pomocą odpowiedniego makijażu i kosmetyków jesteśmy w stanie wydobyć głębię oka, które będzie wydawało się dużo większe niż w rzeczywistości. A duże oczy niewątpliwie są ozdobą twarzy i dodają uroku.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Makijaż

                          Moja bratowa bardzo zachwalała sobie właśnie makijaż permanentny wykonany u w Poznaniu .Sama miałam mieszane odczucia co do makijażu permanentnego ale wynikało to z mojej niewiedzy. Sama widziałam efekty więc spróbuję, pzdr

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Makijaż

                            Nie zdecydowałabym się na makijaż permanentny. Jest zbyt duże ryzyko, że coś nie wyjdzie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Makijaż

                              Od kiedy za namową koleżanki zdecydowałam się na makijaż permanentny, dużo mniej czasu spędzam każdego dnia przed lustrem. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie, gdzie pracuje przemiły pan Krzysztof. Pracuje na marce Biotek. Polecam wypróbować - same zdecydujecie, czy było warto.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Makijaż

                                A ile trwał taki zabieg? I czy to było bolesne?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X