Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: prezent dla chłopca

    A może coś, co jemu sprawi radość, a Tobie da poczucie bezpieczeństwa? Ja myślę, że fajnym pomysłem może być podarowanie mu na prezent smartfona. Sama zobaczysz, jak to jest w każdej chwili móc zadzwonić do małego W xxxmasz ciekawy spis dobrych i stosunkowo tanich smartfonów. Ten prezent zawsze się sprawdza.
    Last edited by disne; 13-07-2020, 22:31. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: prezent dla chłopca

      Dla młodszych chłopców i zapalonych wędkarzy polecam taki zestaw z firmy Chicco u nas sprawdza się super, uczy koordynacji i równowagi, do tego wydaje dźwięki co przyciąga uwagę dziecka jest kolorowo i zabawnie, świetny prezent na Dzień Dziecka

      Skomentuj


        #93
        Odp: prezent dla chłopca

        Tylko pytanie ile lat ma ten chłopiec bo te prezenty głównie na bazie tego się będzie wybierać. Na przykład naszemu synkowi na jutrzejszy dzień dziecka zamówiliśmy coś takiego - https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly/ ma troszkę ponad 2 latka, ale bardzo ciągnie go do wszystkich tego typu zabawek i ogólnie lubi się przemieszczać to nie widzę powodu, żeby mu tego nie ułatwić.

        Skomentuj


          #94
          Odp: prezent dla chłopca

          a Co myślicie o tablecie? Nie myslę tutaj o jakimś drogim sprzęcie ale takim podstawowym, żeby dziecko mogło obejrzeć bajkę w aucie czy zająć się czymś kiedy czeka ze mną gdzieś w kolejce. Widziałem takie tanie sprzęty w xxxx. Jakieś opinie?
          Last edited by disne; 13-07-2020, 22:31. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: prezent dla chłopca

            Nie wiem czy słyszałyście o xxx jaki-fidget-spinner-wybrac-gdzie-kupic-co-to-jest-ranking/]fidget spiner może to będzie idealny prezent?
            Last edited by disne; 13-07-2020, 22:32. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: prezent dla chłopca

              To to, na co teraz jest szał? Nie, nie sądzę, by był to najlepszy pomysł na prezent. Uważam, że o wiele lepiej byłoby już kupić cobi armię klocki z urwis , która dla chłopca będzie jednak o wiele ciekawszą opcją niż taki trochę bezsensowny gadżet.
              Last edited by disne; 13-07-2020, 22:32. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: prezent dla chłopca

                Świetnym prezdentem z klasą są ]zabawki stacyjkowo. Są bezpieczne i prześliczne!
                Last edited by disne; 13-07-2020, 22:32. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Myślę że helikopter bedzie ok, ale fajne tez są klocki czy puzzle bo pobudzaja kreatywnośći wyobraźnie itd. Dodatkowo mozesz dokupić balony ledowe (u nas to prawdziwa furora w każdym wieku), ja zamawiam tutaj xxx bo są dobrej jakości i nie wyłączają się za szybko. Pozdrawiam
                  Last edited by disne; 13-07-2020, 22:33. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Czas z dzieckiem to czas najcenniejszy.. Ale żeby go umilić potrzebne też są fajne zabawki . Sam jestem za zabawkami edukacyjnymi i nie tylko. Ostatnio koleżanka mojej żony poleciła mi ten sklep xxx zamówiłem dla syna super model zdalnie sterowany i prawie codziennie spędzamy swój czas w taki sposób. Polecam
                    Last edited by disne; 13-07-2020, 22:33. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: prezent dla chłopca

                      Takie zdalnie sterowane samochodziki to super pomysł

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezent dla chłopca

                        No pewnie, przecież chłopcy uwielbiają bawić się autkami.

                        Skomentuj


                          Odp: prezent dla chłopca

                          Zależy co chłopiec lubi. Dzieci są teraz strasznie różne. Mój chrześnik ma osiem lat i jest zakochany w grach planszowych, ale są też takie dzieci które na planszówkę to nawet nie spojrzą. Możesz zaglądnąć na misie dwa ja tam kupuję dużo zabawek moim dzieciakom, mają spory wybór i fajne ceny.

                          Skomentuj


                            Odp: prezent dla chłopca

                            Może coś takiego xx bramki-picoxx u nas świetnie się sprawdziło a dzieciaki są zachwycone (nie tylko syn ale również koledzy) na rynku pojawiło sie ostatnio sporo fajnych gadżetów, warto poszukać czegoś wartościowego i to sobie kupować.
                            Last edited by disne; 13-07-2020, 22:33. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: prezent dla chłopca

                              A może rolki? Myślę, że miałby dużo frajdy, ale warto kupić też [ulr=https://aba-sport.pl/pol_m_Skating_Kaski-i-ochraniacze-384.html]ochraniacze na rolki[/url]. Dzieci często się wywracają, więc lepiej zapobiegać ewentualnym kontuzjom.

                              Skomentuj


                                Odp: prezent dla chłopca

                                8 lat to juz madre dziecko.. ja bym kupila kolorowe balony ledowe (np tu godanparty i bon do sklepu z zabawkami.. niech mlody sam sobie wybierze co bedzie chcial
                                Last edited by disne; 13-07-2020, 22:34. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X