Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyjazd do Warszawy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyjazd do Warszawy

    Witam. Razem z mężem chcemy zabrać dzieci w najbliższym czasie do Warszawy. CHcielibyśmy odwiedzić z nimi słynne Centrum Nauki Kopernik, które w ostatnim czasie jest bardzo słynne. Dzieci również chciałyby tam pojechać. Zastanawiamy się jednak nad odpowiednim noclegiem. Mąż znalazł ofertę hotelu Best Western Felix: http://www.bwfelix.pl/ - z tego co czytam znajduje się w spokojnej dzielnicy Warszawy ale jednocześnie blisko centrum tak więc rozwiązanie to bardzo mi pasuje ponieważ nie lubię wypoczywać w zgiełku. Czy ktoś może był kiedyś w tym hotelu? Jak wrażenia?
  •    
       

    #2
    Odp: Wyjazd do Warszawy

    Pod miastem masz Hotel Rest. Uwierz mi, że łatwiej się z niego dostać do centrum miasta, niż z większości hoteli w okolicy. Absolutnie nie warto spać w miejscach bliskich centrum, jest drogo. W rest będziecie mieli fajny standard w dobrej cenie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyjazd do Warszawy

      Jeżeli chodzi o komfort to hotele Best Western są w porządku. Natomiast lokalizacyjnie faktycznie możesz znaleźć coś bliżej centrum w podobnej cenie, lub przynajmniej z lepszym dojazdem.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyjazd do Warszawy

        A coś jeszcze tańszego ?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyjazd do Warszawy

          Szukaj ofert hosteli. W ostatnim czasie powstało kilka hoteli w centrum Warszawy. Koniecznie jednak poczytaj sobie opinie oraz obejrzyj zdjęcia w sieci bo nie zawsze zdjęcia na stronie przedstawiają rzeczywisty stan pokoi.

          Sama jestem jednak zdania,że najlepiej jest w Warszawie wynająć sobie mieszkanie. Zerknij sobie na to jaki apartament wynajmowaliśmy z dzieciakami jak wybraliśmy się na kilka dni w lipcu do Warszawy:
          https://www.warsaw4you.com/warszawa-...grodzka-2-22-1

          Akurat na 4 osoby. Bardzo wygodny, ładny oraz z kuchnią. Na stronie jest sporo innych mieszkań ( głównie w centrum).

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyjazd do Warszawy

            Podpinam się pod temat. Niedługo wybieramy się do stolicy, więc już najwyższy czas rozejrzeć się za jakimś sensowym noclegiem. Niezbyt wygórowana cena na pewno będzie dużym plusem
            Szukam też atrakcji, z których warto skorzystać. Widziałam np., że przy okazji zmiany nazwy firmy RWE na Innogy są organizowane fajne imprezy. Tu można sobie poczytać, jeśli ktoś jest niezorientowany: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg...a--BarKa-.html . Dodacie do tego coś jeszcze?
            Chciałabym mieć różne opcje, zależnie od pogody, która będzie na zewnątrz, tak żeby nawet przy deszczu fajnie się bawić.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyjazd do Warszawy

              Jeśli chcecie odpocząć i dać się dzieciom wybiegać, to może warto sprawdzić Hotel Książę Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/ ? Zobaczcie fotki na stronie, wygląda bardzo imponująco. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze skoczyć do nich na weekend w tym roku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyjazd do Warszawy

                Jadąc z dziećmi najlepiej zakwaterować się w wygodnym apartamencie.
                Na stronie Sun&Snow można zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem, jest także możliwość pobytu z pieskiem, ale trzeba to wcześniej uzgodnić telefonicznie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyjazd do Warszawy

                  Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem są te apartamenty do wynajęcia na weekend. Mamy tam zapewnione idealne, mieszkaniowe wręcz warunki a do centrum blisko

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyjazd do Warszawy

                    W tym roku mam zaplanowany weekendowy wypad do Warszawy i mam nadzieje zwiedzić trochę miejsc. A zatrzymać mam się gdzie, bo znajomy mnie przenocuje

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyjazd do Warszawy

                      Też chciałabym zwiedzić Warszawę. Miłego wypoczynku!

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X