Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Kotek, ale możesz wyciągnąć męża na zakupy i przypadkiem wejśćdo sklepu z zegarkami i może mąż pokaże co mu się najbardziej podoba
    hihi tak to zawsze jakiś sposób, tylko ona na pewno zaraz się zorientuje co jest grane choć innego wyjścia nie widzę, bo taki konkretny zegarek swoje kosztuje a szkoda, żeby potem leżał

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

      Ja też wyszłam z założenia że jest to zbyt drogi prezent żeby mu się nie spodobał i leżał na półce dlatego właśnie mąż pomógł mi wyberać

      Skomentuj


        Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

        Dla niego - książki , dla niej - sukienka)

        Skomentuj


          Odp: walentynki

          Ja bym chciała z okazji walentynek pójść z mężem na randkę... Problem w tym, że nie mamy z kim zostawić wtedy dzieci, więc świętowanie przełożymy na inny czas...

          Skomentuj


            Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

            A co w tym roku planujecie na Walentynki?

            Skomentuj


              Odp: walentynki

              Ja na walentynki chciałabym dostać taki ekologiczny krem przeciwzmarszczkowy ze sklepu eco and well. Widziałam, że z tej okazji niektóre produkty mają przecenione. Jeśli nie znacie tej strony, to koniecznie zajrzyjcie - w swojej ofercie mają ekologiczne, naturalne kosmetyki dla dzieci i dla dorosłych - wszystkie o porządnym składzie, tylko z roślinnych ekstraktów.

              Skomentuj


                Odp: walentynki

                Co kto lubi ale gadżety erotyczne zawsze w modzie
                Polecam http://tu-promocja.sklep.pl/erotyka/
                Każdy będzie zadowolony.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                  Już po Walnetynkach hehe ale super pomyłem może być wyjście np do teatru, nawet jak wydaje Wam się że to dla sztywniakó to polecam fajne sztuki np Teatru Komedia, można się uśmiać do łez

                  Skomentuj


                    Odp: walentynki

                    Ja swojego chłopaka poprosiłam o korale na prezent. Od roku jestem zakochana w koralach i bardzo się cieszę, gdy je dostaję. Korale pasują na każdą okazję, sami zobaczcie: http://coolkishop.com/14-koraliki U mnie wesele bez korali jest niemożliwe.

                    Skomentuj


                      Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                      Myślę by kupić swojemu chłopakowi organizer na prezent. Na http://www.lovesimple.pl/widziałam fajne organizery. Chłopak ma problem z organizacją czasu- często też zapomina o tym, co ma załatwić. Sądzicie, że będzie to odpowiedni prezent?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                        Mam wrażenie, że wiele ludzi zapomina, jak ważne są prezenty w związku i jaką odgrywają one rolę. Zauważyłam, że gdy osoby przestają się starać i odpuszczają ten temat, to zazwyczaj wiąże się to też z mniejszym ogniem w związku. Poczytajcie https://www.mydwoje.pl/Walentynki-w-MyDwoje i przemyślcie, jak można angażować się we własny związek.

                        Skomentuj


                          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                          Organizer na prezent to fajny pomysł chociaż mój mąż woli wszystko sobie planować w kalendarzu w telefonie, ja za to jestem zwolennikiem zapisywania wszystkiego na papierze

                          Skomentuj


                            Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                            Dla mnie takim pomysłem na prezent dla niej i dla niego równocześnie jest bielizna. Prezent zawsze mile widziany w moim przypadku.
                            Zdarza się, że sama podsuwam mojemu T. jakiś fajny model, który chciałabym mieć. Bardzo lubię np. te od Panache: http://biustyna.pl/10_panache-bieliz...elizna-panache . Chociaż zdarzają się też niespodzianki, kiedy dostaję coś zupełnie bez okazji.

                            Skomentuj


                              Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                              Na prezenty dla faceta najbardziej nadają się jakieś ciekawe i seksowne gadżety Np. antystresowe cycuszki, dzwonek pragnień czy miłosny bacik Nie dość, że same na tym skorzystamy, to jeszcze gwarantują wspólną zabawę we dwoje Na pewno będzie szczęśliwy

                              Skomentuj


                                Odp: List miłosny

                                Ja nigdy nie napisałam ani listu, ani nawet walentynki. Może to dlatego, że dopiero mój mąż jest pierwszym mężczyzną, którego tak na serio pokochałam, a niestety oboje jesteśmy już za starzy na takie rzeczy a może po prostu dlatego, że nie uznaję walentynkowego święta zakochanych

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X