Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka z meżem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Randka z meżem?

    My co jakiś czas ruszamy pod namiot, nie za długo, na weekend, bo już wiek nie ten i wygody nam potrzeba Ale taki weekend pod namiotem... kajakiem podpłynąć rozbić się zrobić ognisko... mmm cos cudownego

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Randka z meżem?

      randki zawsze wnoszą fajną atmosferę do związku i na pewno mąż doceni jak go zaprosicie na randkę

      Skomentuj


        #18
        Odp: Randka z meżem?

        Tylko jak mężowi podsunąc taki pomysł? Tzn. jak sprawić, żeby sam na niego wpadł???

        Skomentuj


          #19
          Odp: Randka z meżem?

          Może to Ty zorganizuj jakieś wieczorne wyjście i zaproś męża do kina czy na kolację. W tym całym biegu dnia codziennego zapominamy o miłych chwilach dla siebie samych

          Skomentuj


            #20
            Odp: Randka z meżem?

            Już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na randce z mężem ostatnie nasze wyjście bez córeczki było rok temu na wieczorek andrzejkowy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Randka z meżem?

              U nas podobnie, taka randka była jeszcze przed porodem to prawi 3 lata temu
              teraz już tylko trio na co też specjalnie nie narzekam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Randka z meżem?

                Randka z mężem nie pamiętam aby coś takiego miało miejsce
                a nie przecież na pierwszą rocznicę ślubu pojechaliśmy na pizze ale i tak szybko wracać trzeba było bo do dziecka :/ i tak randka z tego wyszła Ale tęsknie za tym ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Randka z meżem?

                  hehehe... to tak w dzisiejszych czasach nazywa się randka po powiększeniu rodziny to kto wołał na alarm, ze nie mógł sobie dary z maluszkiem ?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Randka z meżem?

                    Jak dziecko cały czas z mamusią przyzwyczajone to ciężko jak zostanie z kimś inny Jeszcze jak karmiłam piersią to tym bardziej uwiązana byłam Dobrze że teraz zostaną dzieci ale jedynie tylko z moją mamą ,no czasem z siostrą

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Randka z meżem?

                      U nas podobnie, mała ciągle ze mną ale nie było problemu aby mała chętnie zostawała, problem był z tej drugiej strony
                      Jedna babcia mieszka daleko a druga ciągle chora

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Randka z meżem?

                        Teraz kiedy dzieci są to randka nie jest taka prosta bo gdziekolwiek pojedziemy zawsze dzieci bierzemy ze sobą Gdybym dzieci nie zabrała to aż źle poczułabym się Więc nawet do znajomych czy na zakupu czy gdziekolwiek dzieci nam zawsze towarzyszą

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Randka z meżem?

                          Widzę, że nie tylko ja mam takie marzenie. Mój mąz ostatnio zabral mnie dwa lata temu jak byłam w ciazy z synkiem jeszcze. Od tamtej pory nie mogę doprosić się o jakaś kolację. Raz zrobił sam pizze a ostatnio miał zaskoczyć i też coś zrobić, to wiecie co zrobił ? Poszedł do biedronki kupił jakieś ciasto jak pizza i dorzucił tam ser biały, łososia i ser żółty, myslałam że się popłacze no mnie zdenerwował... Ja wiem że nie ma czasu , ale czasem mógłby się facet trochę wysilić a nie gotowce beznadziejne ...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Randka z meżem?

                            Marzenko, faceci lubia bezpośredniość i czasami albo trzeba im powiedzieć prosto w oczy czego się oczekuje, albo wziaść w swoje ręce
                            Jakiś czas temu czytałam blog faceta który napisał ze i oni lubią być zaskakiwani, spontaniczność, wiec nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy to i my wymyśliły coś co ich zaskoczy

                            Z pizzą facet nie chciał źle, chciał ci zrobić niespodziankę a może gotować nie umie wiec postawił na gotowca

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Randka z meżem?

                              Marzena - ale zaskoczenie było przecież No facetom to trzeba dużo wytłumaczyć Oj czasem jest trudno ale przynajmniej warto docenić że się starał
                              Faceci ...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Randka z meżem?

                                ja chodzę na randki z mężem i jest to bardzo miłe, czasem on mnie zaprasza, aczasem ja jego, czasem jest to piknik czasem wyprawa na balkon ale zawsze jest to miłe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X