Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-11-2015, 11:11
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Domyślnie Własna kawiarnia - sprzęt

Przymierzamy się z przyjaciółką aby uruchomić kawiarnię w naszym mieście (około 150 tys mieszkańców). Jest pewien potencjał i uważam, że takich miejsc nie ma zbyt wiele. Mamy już loka, teraz wyposażenie. Może jest tutaj jakaś koleżanka która prowadzi już taki lokal? Jakie urządzenia sprawują się najlepiej ? Chodzi tutaj głównie o ekspresy, chłodnie, lodówki itd?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2015, 12:50
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Domyślnie Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

Cytat:
Napisał donat_ka Zobacz post
Przymierzamy się z przyjaciółką aby uruchomić kawiarnię w naszym mieście (około 150 tys mieszkańców). Jest pewien potencjał i uważam, że takich miejsc nie ma zbyt wiele. Mamy już loka, teraz wyposażenie. Może jest tutaj jakaś koleżanka która prowadzi już taki lokal? Jakie urządzenia sprawują się najlepiej ? Chodzi tutaj głównie o ekspresy, chłodnie, lodówki itd?
Wszystko zależy od Twojego kapitału. Jeśli bedziesz miała większy to możesz kupić droższe wyposażenie. Przy mniejszym kapitale warto jest rozważyć kupno sprzętu używanego sama jednak stawiałabym głównie na nowy. Prezentuje się lepiej oraz ma gwarancję. Zerknij sobie tutaj:
http://multigastro.pl/category/wypos...rni-i-kawiarni - w sklepie jest spory wybór wyposażenia do kawiarni. Możesz się rozejrzeć . Nie oszczędzałabym przede wszystkim na jednym. Na ekspresie.Warto jest kupić sobie porządny ekspres. Ludzie to docenią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2016, 22:48
abednarz abednarz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
abednarz.polki.pl

Możecie też pomyśleć o takim szkoleniu dla osób chcących założyć taki biznes. Organizuje je min PanKawka. Na start zawsze jest potrzebna jakaś podstawowa wiedza,aby potem po 2 latach nie trzeba było zamykać biznesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2016, 23:15
magdzia1122 magdzia1122 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
magdzia1122.polki.pl

Wyposażenie do kawiarni i ogólnie gastronomi robi firma Tanake - https://www.tanake.com.pl/ z tego co wiem zajmują się tez projektami takich lokali jak ktoś nie ma koncepcji i woli zeby się tym zajął profesjonalista. W każdym razie sa na rynku już długo i sa bardzo szanowani
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2016, 13:57
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Na pewno we własnej kawiarni przyda Ci się smaczna kawa. Oprócz tego kup ręczne młynki do kawy z beanbrothers.pl/ekspresy_i_mlynki/domowe_i_biurowe/mlynki.html. Jestem pewna, że klientom spodoba się opcja samodzielnego mielenia ziarenek. Sprawdź to!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2016, 12:58
tomciom_1987 tomciom_1987 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tomciom_1987.polki.pl

Można się dogadać z segafredo, który może zaoferować cały ekspres do kaw+zastawę - wszystko zależy od tego, jakie zamówienie złożycie. Tak ssamo z pozostałymi sprzętami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2016, 23:50
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Można dostać sprzęt od różnych firm, ale to się wiążę z tym że trzeba później w danej firmie zamawiać towar, a do tego mając np. chłodziarkę od pepsi możem w niej mieś tylko ich produkty. Biorąc pod uwagę taką możliwość wyposażenia kawiarni czy innego lokalu trzeba to przemyśleć i dobrze przeczytać umowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2017, 11:12
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Sprzęt do wyposażenia kawiarni można znaleźć nawet w sieci. Wystarczy odwiedzić stronę Multi Gastro: https://multigastro.pl/wyposazenie-cukierni-i-kawiarni. Kupicie tam wszystko, co Wam potrzebne - ekspresy do kawy, witryny czy akcesoria.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2017, 21:43
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Tutaj https://sklep.technica.pl/miksery-planetarne/0,kenwood warto sprawdzić sobie ofertę. Obecnie jest wiele sklepów, w których znajdziemy odpowiedni sprzęt. Warto jednak robić zakupy w miejscach, gdzie znajdziemy naprawdę kompleksową ofertę, dobrą jakość i atrakcyjne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2017, 13:49
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Skoro ma być to własna kawiarnia to warto było by zainwestować w naprawde dobry sprzęt. Dzięki temu kawa będzie lepszej jakości i klienci będą zadowoleni. Na waszym moiejscu poszukałabym tutaj https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Ekspresy-do-kawy/48 , odpowiedniego ekspresu do kawy jak i innych akcesorii. Musicie też zwrócić uwagę na jakość kawy jaką będziecie podawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania