Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysły na rodzinne zabawy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

    My się już nie możemy doczekać zimy i zabaw na śniegu. Jak chcecie zaopatrzyć się w dobrej jakości łyżwy, narty czy sanki to sprawdźcie sobie to świetny sklep internetowy, mają super zaopatrzenie a ceny zupełnie normalne. Ja od dawna tam właśnie kupuję i jestem zadowolona z jakości rzeczy.
    Last edited by disne; 08-06-2020, 23:47. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

      Też lubimy takie gry i zabawy Ale fajnie też jest się czasami wyrwać z domu i wybrać na wycieczkę, pokazać dziecku inne miejscowości itd. My zaplanowaliśmy wycieczkę do Wrocławia na kilka dni właśnie w czasie ferii, myślę że to dobry pomysł. Tym bardziej że na stronie przeczytałam o tych wszystkich atrakcjach, jakie czekają na dzieci. A wy kiedy ostatni raz byliście na jakiejś wycieczce?
      Last edited by disne; 08-06-2020, 23:47. Powód: reklama

      Skomentuj


        #63
        Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

        Wbrew pozorom nawet w domu można znaleźć sposoby na nudę dla dzieci w każdym wieku. A przy okazji samemu zaangażować się w niezapomniany czas z maluchem. Nawet proste zabawy, jak malowanie, rysowanie, opowiadanie bajek, gry planszowe czy zabawy manualne mogą być rozwijające i przyciągające uwagę. Wystarczy wykorzystać kilka inspiracji z takich blogów jak: czy stron parentingowych, żeby ewentualnie urozmaicić doskonale znane rozrywki dla całej rodziny. Plusem jest to, ze nie potrzeba żadnego specjalnego wyposażenia czy akcesoriów, bo większość z nich zwykle znajduje się w naszych domach, tylko zapewne nawet nie wiemy, że możemy z nich skorzystać
        Last edited by disne; 08-06-2020, 23:47. Powód: reklama

        Skomentuj


          #64
          Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

          Obecnie w naszym domu ten zestaw ogólnorozwojowy jest na topie cała rodzina świetnie się przy nim bawi
          Last edited by disne; 08-06-2020, 23:47. Powód: reklama

          Skomentuj


            #65
            Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

            Rodzinnie można bawić się przecież przy zabawkach, podpowiadając dziecku, utrudniać, urozmaicać mu zabawę. U nas ostatnie tygodnie syn spędza przy takiej drewnianej układance: dostał od cioci na urodziny i cały czas układa te klocki na misiu. My robimy jeszcze tak, że młody układa te klocki z pamięci, więc ma super ćwiczenie przy okazji!
            Last edited by disne; 08-06-2020, 23:48. Powód: reklama

            Skomentuj

                   
            Working...
            X