Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na prezent urodzinowy dla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

    na prezent urodzinowy polecam po prostu najzwyklejszą w świecie ciastolinę teraz jest tyle akcesorów dla niej że na pewno trafisz to dla chłopca i dziewczyny

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

      Dobrym pomysłem i dla chłopca i dla dziewczynki są zabawki, które rozwijają wyobraźnię i są typu DIY, jak np. Smykałka, którą ostatnio się zachwycam. To są zestawy z filcu, z guziczkami itp. z których można stworzyć zwierzaki, poduszki, zawieszki na szyje. Dla mnie bomba http://smykalka.com/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

        Dla mnie te lalki są okropne i nie warto kupować je dzieciom. Lepiej dołozyć się rodzicom aby zrobili dziecku przyjęcie urodzinowe w takim miejscu jak to http://www.incaplay.pl/ To będzie miło spędzony czas z kolegami i koleżankami dziecka no i przedewszystkim aktywnie co weług mnie jest bardzo ważne

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

          stawiam w tym roku na planszowe gry. zarówno dla moich dzieci jak i dzieci z rodziny kupiłam zestawy na electro.pl . Dzieci lubią takie zabawy, gdzie wymagana jest obecność innych osób - bo wtedy mają szansę się bawić z rówieśnikami/ dorosłymi

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

            Myślę że jakąś gra edukacyjna zdała by egzamin. Jeżeli dziecko nie ma zainteresowań związanych z jakimiś konkretnymi zabawkami itd zawsze można zorganizować urodzinowy wyjazd kino,lody zakupy itd...
            (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

              Gra edukacyjna to bardzo dobry pomysł. Jednak gdy brakuje pomysłu polecam kino lody zakupy zoo itd..
              (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                Akurat jeżeli chodzi o pomysły na prezenty urodzinowe dla naszych dzieci,to tutaj nie powinno być z tym żadnego problemu: wystarczy wybrać dobre, kreatywne zabawki, które nie pójdą w kąt i dostawkę już po kilku dniach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                  a może zamiast jakiś zabawek warto pomyśleć nad jakimś wspólnym wyjściem, jakieś kino, basen, sala zabaw, może zoo, albo coś w tym stylu? ja od pewnego czasu bardziej preferuję takie prezenty niż zabawki, bo dzieciom szybko się nudzą i zostają rzucone w kąt, a tak może będzie miało jakieś wspólne wspomnienia

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                    Moje dziecko marzy o zwierzaczku - piesku lub kotku. Zastanawiam się jednak czy to dobry prezent... boję się , że dziecko szybko się znudzi zwierzaczkiem oraz nie ukrywam, że przerażają mnie dodatkowe koszta: legowisko, szczotka dla psa, karma... Jakie macie doświadczenie w tym temacie?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                      Sama miałam spory problem z wyborem prezentu dla chrześnicy, ale postawiłam na praktyczność, pooglądałam plecaki szkolne dla dziewczyn i wybrałam taki w jej ulubionym kolorze. Poza tym kiedy tylko zacznie ferie, mamy zamiast pojechać przynajmniej na 3 dni w góry. W końcu będzie mogła na dobre odpocząć od nauki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                        Zależy też ile lat ma dziecko Czy to jeszcze słodki bobas czy już dorastający chłopczyk/dziewczynka Jak dziecko mniejsze to najlepiej kupić jakąś zabawkę, a jak trochę podrośnie to oczywiście, że coś praktyczniejszego będzie o wiele lepszym pomysłem, jakichś plecak, piórnik, itp. Ja ostatnio zauważyłam, że chrześnik zaczął interesować się sportem z jego tatą. Podpatrzyłam co dokładnie lubi i postanowiłam kupić koszulkę Realu taką jak tu http://www.sportservice.pl/pol_m_Odz...cieca-396.html . Jak ją zobaczył to nie chciał jej zdjąć, a teraz podobno przy każdym meczu ją ubiera

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                          Synek dostał zielony motocykl na akumulator. Super zabawka, ale jeszcze jest do niej za mały, wiec cierpliwie czeka na strychu, ale już teraz wiem, ze będzie synek bardzo zadowolony.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                            Dziewczyny a jakieś pomysły dla 2 latka? Synek ma niedługo urodzinki. Dodam że klocki i samochodziki ma a od dziadków dostanie drewnianą kolejkę

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                              Myślę, ze taki rowerek biegowy to też fajny prezent. Jak synek nie ma to i huśtawka do ogrodu by się przydała. U nas synek ma huśtawkę i jest z niej bardzo zadowolony.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                                My zastanawiamy się nad przyjęciem urodzinowym w sali zabaw IncaPlay, bo wystrój nam się podoba i tak czujemy, że dzieciaki nie będą się tam nudzić,
                                ale oczywiście prezent klasyczny również musi być - zabawka wymarzona
                                No ale to już wczesniej dziecko powiedziało co chce, więc nie ma takiego dylematu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X