Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca przez agencję pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Praca przez agencję pracy

    Dziewczyny - czy któraś z Was ma za sobą doświadczenia w pracy przez agencję? Możecie coś o tym napisać? Jak ona wyglądała? Czy mieliście problemy? Czy warunki były dużo gorsze niż dla pracowników bezpośrednich?
  •    
       

    #2
    Odp: Praca przez agencję pracy

    Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, jakie macie podejście i nie tylko, ale ogólnie praca tymczasowa była dla mnie bardzo istotnym krokiem i pozwoliła się rozwijać. Firma w której pracuję już na stałe, nie szuka bezpośrednio - pracując przez agencję dostałam już u nich stałą umowę o pracę, a dalej 2 razy awansowałam. Gdyby nie agencja, to dalej bym się bujała po kantujących na każdym kroku małych prywaciarzach.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Praca przez agencję pracy

      A w jakiej firmie dokładnie pracowałaś, tzn. przez jaką agencję?
      I w jakim mieście? Jakie mieliście warunki umowy? Podaj proszę konkretnie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Praca przez agencję pracy

        bylam kiedys zatrudniona przez agencje pracy, z tym, ze byla to praca w supermarkecie, takze nie jakas wymagajaca, stawke mielismy taka sama jak pracownicy marketu, z tym, ze dla nas przewaznie byly nocki do zrobienia, bo stali pracownicy chodzili na 1 i 2 zmiane

        Skomentuj


          #5
          Odp: Praca przez agencję pracy

          Godziny pracy to już inna kwestia. W marketach zazwyczaj nie ma nocek, pracuje tylko stróż, a w dzień trudno wykładać towar, metkować wszystko itp. Ogólnie jeśli warunki były te same co dla stałych pracowników to spoko. A komuś udało się dostać zatrudnienie na stałe w tym sklepie później?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Praca przez agencję pracy

            Dyskusja tak naprawdę raczej jest zbędna... Radzę się wybrać do EuroKadra, z nimi rozmawiać i ustalać szczegóły. Ogólnie sytuacja wygląda tak, że naprawdę można pracować przez agencję na bardzo dobrych warunkach i całkiem nieźle zarabiać. A perspektywy faktycznie są. Można świetnie trafić, tym bardziej, że wiele solidnych, znanych marek, dalej zatrudnia wyłącznie za pośrednictwem agencji.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Praca przez agencję pracy

              Jestem umówiona na jutro na rozmowę w EuroKadra to się dowiem więcej, bo faktycznie w temacie umowy i w innych zakresach sporo mogło się w tym czasie zmienić, prawda? Zobaczymy co powiedzą.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Praca przez agencję pracy

                Powodzenia. Jeśli dostaniesz pracę to daj znać, ale ogólnie zakładam, że wszystko powinno być w najlepszym porządku. Kwestia tylko taka, czy będą ci odpowiadały prace, jakie aktualnie mogą zaoferować. Bo w umowie żadnych negatywnych treści się nie spodziewaj.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Praca przez agencję pracy

                  Od środy zaczynam w lokalnej firmie produkcyjnej, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale akurat to była jedna z takich firm, które mnie interesowały. Wiem, że wiele osób, które tam pracują na stałe, mega sobie ich ceni. Na razie trudno coś więcej powiedzieć - pójdę na szkolenie to powiem więcej. Na razie moje nastawienie zdecydowanie na plus. Fajnie się gadało, mogłam jeszcze spróbować w innej firmie, ale wiem że w tej są szanse na stałe zatrudnienie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Praca przez agencję pracy

                    Gratulacje - faktycznie szybko wam poszło ;-) Teraz wszystko zależy od Ciebie. Nie rezygnuj pochopnie, raczej przeciwnie - spróbuj się zaangażować, dbać o swoją pracę, angażować się, starać wykonywać wszystko perfekcyjnie. Wtedy raz że będziesz szanowana w tej pracy, a dwa - będzie szansa na awans i dostanie pracy na stałe. Z EuroKadry naprawdę wiele osób przechodzi do firm na stałe - z wielu powodów. A wiadomo, że najszybciej można znaleźć przygotowanego pracownika wśród zatrudnionych tymczasowo.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Praca przez agencję pracy

                      To fakt, ofert w sieci jest naprawdę wiele. Trzeba je tylko systematycznie przeglądać i przede wszystkim próbować. Poczytać sobie tu xxx jak poprawnie napisać cv i do dzieła Czasem wystarczy odrobina cierpliwości żeby znaleźć pracę
                      Last edited by disne; 30-07-2020, 18:08. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Praca przez agencję pracy

                        Skoro w Polsce nie ma pracy, to czemu nie wyjedziecie za granicę? Nie myśleliście o tym, by znaleźć pracę w innym kraju?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Praca przez agencję pracy

                          Wszyscy tak polecacie tych pracowników z Ukrainy a może coś więcej powiecie o usługach tych firm które ich załatwiają? Szukam do salonu fryzjerskiego kosmetyczki z Ukrainy i na ten moment tylko jedna firma się odezwała - xxx

                          teraz kwestia czy kosmetyczki to ciężki temat i nikt się nie chce podjąć czy może coś innego?
                          Last edited by disne; 30-07-2020, 18:08. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Praca przez agencję pracy

                            Ja od czasu urodzenia dziecka pracuję wyłącznie na umowy zlecenie, ponieważ straciłam etat. Niby matek na macierzyńskim się nie zwalnia, ale jest kruczek, że można przy likwidacji miejsca pracy. Przy mnie z niego skorzystano. Jeśli ktoś pracuje podobnie, na stronie xxx jest sporo wyjaśnione przez prawnika w tym temacie.
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 18:08. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Praca przez agencję pracy

                              Jak dla mnie to skandaliczna praktyka kosmetyki domowej roboty. Jeżeli ktoś chce zawsze znajdzie jakiś sposób, bo to Polska właśnie...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X