Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sylwester :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    fajna sprawa. to jest jakieś rozwiązanie na odwieczny problem... kto zostanie nam z dziećmi?... a tu 2w1. brawo! ja te noc spędze w moich ulubionych ŁÓŻKOwicach
    NIKOLKA-30.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sylwester

      My chcemy Sylwestra spędzić tylko we dwoje. Póki co zastanawiam się gdzie pojechać. Przeglądam tutaj oferty http://www.fajnewczasy.pl/oferty_specjalne/sylwester i nie wiem na co się zdecydować. Chcemy ten czas jak najbardziej wykorzystać tylko dla siebie wiec huczne imprezy nam nie w głowie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sylwester

        Mój kochany mąż zrobił coś czego bym się po nim nie spodziewała. Zorganizował dla nas Sylwestra w Berlinie. Byłam w strasznym szoku gdy mi powiedział. Już zarezerwował dla nas tutaj hotel http://www.accorhotels.com/hotel-dir...tel-berlin.htm , załatwił opiekę nad dziećmi i w niedziele 29 wyjeżdżamy. Już się doczekać nie mogę.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Sylwester

          ja spędziłam ostatniego sylwestra w pięknym hotelu na mazurach, było bardzo fajnie, basen, jezioro, pochodnie wieczorem, ognisko

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sylwester

            W domku!
            Mniejsze dziecko spokojnie przespało witanie Nowego Roku. Natomiast starsze (2,5 roku) bardzo się bało wystrzałów. Długo nie mogliśmy go potem utulić...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Sylwester

              My sylwestra spędziliśmy w remizie ale impreza była super Myślę że jak towarzystwo jest dobrane to i w każdym miejscu impreza będzie udana Na drugi dzień i dzieci miały poprawiny więc też się pobawiły

              Skomentuj


                #22
                Odp: Sylwester

                My tegorocznego sylwestra spędziliśmy u siostry. Nic wielkiego z racji tego, że mamy małego urwisa, którego trzeba położyć spać i który w nocy się budzi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Sylwester

                  A my byliśmy u znajomych któzy też mają dzieci więc było wesoło a gdy maluchy poszły spać mogliśmy pogadać i miło spędzić czas

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Sylwester

                    My w tym roku sylwestra na pewno spędzimy gdzieś na prywatce, albo u znajomych albo coś zorganizujemy u nas

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Sylwester

                      Szczerze jeszcze o tym nie myślałam, ale w sumie czas tak szybko leci, że macie rację - czas zacząć. Z Maleństwem to o wyjściu nie ma co marzyć, bo jeszcze nigdy nie zostawiłam jej z opiekunką i takowej nie mamy... W związku z tym chyba zaproszę do nas kilku znajomych w podobnej sytuacji i chociaż nie będziemy sami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Sylwester

                        Ja już coraz intensywniej myślę o sylwestrowej imprezie. Jeszcze nic nie planowaliśmy, pewnie jak zwykle spędzimy go w domu z dziećmi. Choć nie ukywam, że marzyłoby mi się spędzić Sylwestra w takim miejscu

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Sylwester

                          Pewnie jak zwykle spędzimy go z mężem na jakiejś domówce Może nawet u siebie coś małego zorganizujemy. Zaprosimy najbliższych przyjaciół, do tego dobre jedzonko i muzyka zachęcająca do zabawy http://fm.tuba.pl/gatunek/Szanty

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Sylwester

                            A ja w tym roku postanowiłam zaszaleć i ze znajomymi wybieram się do pięknego miejsca koło Warszawy,a mianowicie do http://www.hotelponiatowski.pl/
                            Wiem,że to na mnie padnie wyliczanka dotycząca wyboru kierowcy na tę noc,ale...nie przeszkadza mi to. Najważniejsze,że spędzę wreszcie fajną noc w stylowym miejscu, z fajną skoczną muzyczką i pysznym jedzeniem.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Sylwester

                              Fajne są domówki. Wtedy wystarczy tylko dobra muzyka i znajomi Jeśli nie macie pomysłów na muzykę to możecie zajrzeć na stronę http://krajowy.biz/firma,disco-poloinfo, gdzie znajdziecie wszystkie nowinki o muzyce disco polo - między innymi informacje o nowych płytach. To może być muzyczny strzał w dziesiątkę na taką imprezę

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Sylwester

                                Domówka to swietne rozwiązanie gdy ma sie dzieci, nie trzeba nikogo prosić żeby sie dziećmi zajął, bo zawsze mogą iśc z nami i dobrze sie bawić z koleżankami, kolegami w drugim pokoju i rodzice mają ich pod kontrolą.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X