Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy wypada oświadczyć się facetowi???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    mój mąż od początku naszego związku słyszał ode mnie że nigdy za mąż nie wyjdę...
    byłam w drugim miesiącu ciąży gdy pojechałam do mojej mamy "pochawlić" się, że będzie miała kolejne wnuczątko. Do tego dnia nawet nie pomyślałam o ślubie, dopiero pytanie mamy co dalej z naszym związkiem i czy misiek mi się oświadczył rozpaliły iskierkę tej myśli w moim małym móżdżku. Dojechał do nas 2 dni później wieczorem. Rano gdy leżeliśmy w wielkim łożu sypialnianym mojej mamy i opowiadałam co porabialiśmy zanim przyjechał, poleciała mi łezka i na pytanie dlaczego odpowiedziałam (ku własnemu zaskoczeniu) że może bym chciała zostać jego żoną... odpowiedział tylko z lekkim tonem: "Ty to zawsze wszystko musisz zepsuć..." i mnie przytulił . Później jakby nigdy nic zrobił zakupy i wziął się z moją mamą za klejenie kasetonów a ja poszłam na kawę z koleżanką zapominając poniekąd o porannej rozmowie. jak się okazało po powrocie moja mama dostała piękne kwiaty z pytaniem czy odda mu córkę... oddała... chwila nieuwagi i kobieta "właściciela" zmienia...
    w czasie zakupów zamówił kwiaty a w czasie gdy moja mama zrobiła sobie przerwę od pomagania mu w remoncie przyniósł je i mnie dostał
    udaję że nie było tamtego poranku z moją chwilą słabości i śmieję się że zostałam sprzedana za garść chabazi będzie piękna historia dla potomnych to był piękny dzień i miło powspominać... przepraszam że się wcięłam w temat ale tak mnie natchło czytając Wasze posty.

    SIKORNIK oby to był i dla Ciebie najpiękniejszy dzień. powodzenia
    Last edited by Wikuniakwl02; 19-06-2009, 02:23.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

      daj mu do zrozumienia , że chcesz być jego żoną, że się pomyliłaś w ocenie jego osoby i że jest jedynym facetem na świecie którego chcesz za męża i pozwól mu zrobić swoje, na pewno zrobi, a jak nie, to wtedy dopiero się oswiadcz

      Skomentuj


        #33
        Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

        Nie musisz traktować zaręczyn z facetem jako aż tak wielkiego zobowiązania. To nie to samo co ślub - chociaż ludzie rozwodzą się nawet po ślubie. Wiadomo, że zaręczyny coś znaczą, ale są dość nieformalne i nie powinnaś stresować się nadmiernie zobowiązaniami. Jeśli coś byłoby nie tak, zawsze możesz odejść od faceta, jeśli nie będzie innego wyjścia. Żadne oświadczyny nie powinny być tu przeszkodą. A tym bardziej, jeśli związek się po prostu nie układa, to lepiej go skończyć, niż męczyć się z mężczyzną, z którym nie chcemy być...
        Przeczytaj o męskim sposobie myślenia na moim blogu o uwodzeniu facetów...

        Skomentuj


          #34
          Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

          ja facetowi raczej bym się nie oświadczyła. Tak dziwnie bym się czuła.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

            Nie oświadczaj się. To po prostu nie wypada. Nie przystoi. Jeszcze gorzej jak Ci odmówi. Daj mu dać do zrozumienia w delikatny sposób, że chciałabyś żeby Ci się oświadczył. Wierzę, że znajdziesz już jakiś sposób by mu to przekazać. Oczywiście subtelnie i delikatnie. Nie mów tego wprost bo może to dziwnie odebrać i nie do końca poważnie. No i jeszcze raz odradzam oświadczanie się.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

              Spróbuj na niego jeszcze zadziałaś, może sam będzie chciał się oświadczyć. Jeśli nie, to weź sprawy w swoje ręce.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

                Jeżeli bardzo Ci zależy to czemu nie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

                  Ja też to planuję! I jestem coraz bliżej realizacji celu. W przyszłym tygodniu się oświadczę.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

                    Pamiętaj - możesz wszystko!!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

                      jasne, a gdzie jest napisane, że to oni nam muszą ? :
                      _____________
                      xxx
                      Last edited by disne; 18-08-2020, 18:59. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

                        może nie muszą, ale powinni. To takie miłe jak facet się stara.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Czy wypada oświadczyć się facetowi???

                          A dlaczego nie? Ja się oświadczyłam swojemu kupiłam fajny pierścionek od jubilera z Krakowa xxx i się oświadczyłam. Może było to trochę niespotykane, ale nie powiem żeby chłopak był jakoś specjalnie niezadowolony, że przejęłam inicjatywę
                          Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:22. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X