Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kredyt na własną firmę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kredyt na własną firmę

    Teraz wydaje mi się, że łatwiej jest skorzystać z dotacji na założenie działalności gospodarczej. W sumie kredyt trzeba kiedyś i jakoś spłacić, a dotacja to dotacja.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kredyt na własną firmę

      Napisane przez Tosia08 Pokaż wiadomość
      Teraz wydaje mi się, że łatwiej jest skorzystać z dotacji na założenie działalności gospodarczej. W sumie kredyt trzeba kiedyś i jakoś spłacić, a dotacja to dotacja.
      Mój mąz brał dotację na rozwój działalności pozarolniczej, ale mimo tego ze miał dotację to musiał wziąć kredyt bo dotacja była tylko w 50%

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kredyt na własną firmę

        Chwilówki to popularny rodzaj pożyczek krótkoterminowych http://enowechwilowki.pl/ .
        Jak wybrać tą najlepszą? Nie ma innego sposobu niż je ze sobą porównać. Istotne będą różne parametry, takie jak chociażby maksymalna kwota pożyczki, okres spłaty oraz RRSO

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kredyt na własną firmę

          gdybym potrzebowała pieniędzy dla firmy to poszłabym się poradzić dobrego doradcy finansowego, nie brałabym pierwszej lepszej.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kredyt na własną firmę

            Jestem w podobnej sytuacji. Na rynku jest zbyt wiele ofert przez co mam troche metlik w glowie. Chcielibysmy z mezem przeprowadzic sie do innego miasta i tam kupic sobie mieszkanie. Oboje pracujemy takze nie bedzie zadnych problemow ze splata zobowiazan. W jakim banku polecilibyscie szukasz najbardziej atrakcyjnych warunkow? Przez ostatni miesiac przejrzalam sporo ofert i wiekszosc ma zbyt wygorowane warunki. Najwieksze zaufanie wzbudzila w nas do tej pory ta oferta: https://www.eliteprivatebanking.pl/ Z tego co widze to jest to oddzial Deutsche Banku. Pytanie do osob korzystajacych z oferowanych przez nich rozwiazan - warto? Dzieki wielkie za opinie z pierwszej reki.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kredyt na własną firmę

              Radzę wejść na stronę raiffeisen. Bank oferuje kredyt mieszkaniowy na atrakcyjnych warunkach. Istnieje też możliwość zmniejszenia 2 rat w roku a raz nie płacić wcale.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kredyt na własną firmę

                ja tam chyba bym wolała się nie pakować w kredyty... póki moge oczywiście. teraz chce zrobić zastrzeżenie znaku towarowego, wiec jakoś idzie do przodu. mam nadzieje ze szybko o takim finansowaniu nie bedę musiała myślec

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kredyt na własną firmę

                  Kredyt na własną firmę ? - czemu nie trzeba tylko popytać w bankach i z pewnością coś się znajdzie; tylko no właśnie - cierpliwość.Można też iść do jakiegoś dobrego pośrednika kredytowego bo tam można znaleźć oferty kilkunastu lub więcej banków. Tam też można znaleźć i załatwić kredyty dla zadłużonych - co nie zawsze jest możliwe do załatwienia w pierwszym lepszym banku, pzdr

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kredyt na własną firmę

                    Bardzo fajny ranking tego typu jest tu https://finanse.rankomat.pl/kredyty/...ator-gotowkowy Moim zdaniem warto się temu bliżej przyjrzeć
                    Strach przychodzi zimą, mój mały panie, kiedy spada śnieg na sto stóp głęboki, a z północy wyje lodowaty wiatr.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kredyt na własną firmę

                      Dzień dobry,
                      przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,9% w skali roku. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kredyt na własną firmę

                        Jeśli chcecie wziąć kredyt na firmę, warto zastanowić się nad tą opcją https://pl.getbucks.com Firma nie wymaga dodatkowych zaświadczeń czy dokumentów, szybkość przyznawania oraz wysyłania pieniędzy jest duża i można również wziąć dużą sumę. Warunki finansowe są też bardzo dobre, co pozwala zaoszczędzić, na które tycie. Polecam

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kredyt na własną firmę

                          A może warto poszperać w Sieci w tej sprawie? Co o tym sądzicie?
                          Wyglądała na szczęśliwą, tylko wtedy gdy spoglądała na gwiazdy, co wieczór. Tylko wtedy

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kredyt na własną firmę

                            Biorąc kredyt trzeba liczyć się z jego kosztami pozaodsetkowymi: https://xn--poyczki-online-cdd.pl/po...owego-czym-sa/ . To tak naprawdę prowizja, marża i RRSO, które czasem może wynosić mniej lub więcej w zależności od danej instytucji.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kredyt na własną firmę

                              Kredyty na rozpoczęcie działalności i inne trudne kredyty dobrze jest brać za pośrednictwem doradców kredytowych, którzy w przeciwieństwie do nas mają możliwość prowadzenia negocjacji z bankiem.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kredyt na własną firmę

                                Nie wiem czemu tak tutaj boicie się pożyczek prywatnych.Zależy jak się do tego podchodzi. Taka chwilówka wcale nie musi byc niczym złym o ile bierze się ją z głowa. Niestety znam wiele osob, które zadłużają się bez opamiętania. I to jest właśnie złe. Jeśli biorąc chwilówkę myśli się jeydnie o tym co jest teraz a nie zastanawia sie czy będzie się mogło tę chwilówkę spłacić w przyszłości.

                                Zresztą takie pożyczki stają się coraz bardziej popularne
                                https://e-biznes.pl/dlaczego-polacy-...pozabankowych/

                                Co jest opisane tutaj

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X