Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-12-2017, 11:38
tomasz798 tomasz798 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Domyślnie Odp: Skuteczna reklama

Przede wszystkim powinniście sami zastanowić się, jaka forma marketingu będzie najodpowiedniejsza dla Waszego biznesu. Wiem, że teraz świetne efekty daje aromamarketing z Aromaemka. Jeśli jeszcze nie zwracaliście na to uwagi, to przeczytajcie http://aromaemka.pl/kompozycje-zapac...o-pomieszczen/ Konkurencja pewnie już myśli o tym, by zastosować takie rozwiązania u siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2017, 11:48
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Może i produkcja filmowa to dobry pomysł, ale na pewno nie można się skupiać tylko na jednej formie reklamy. Nawet duże firmy i gwiazdy jak piłkarz Lewandowski korzystają z usług profesjonalnych agencji. Dobrą renomą i bogatą historią cieszy się Value Media, dom mediowy na której czele stoi Marek Żołędziowski. Na pewno jest Wam dobrze znany
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2017, 15:05
wyczesanna wyczesanna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wyczesanna.polki.pl

Skuteczna reklama to ta, która jest dopasowana do odbiorcy - to chyba jasne. Tak samo z rodzajem reklamy, pomimo, że internet jest teraz niemal konieczny do reklamy biznesu to tradycyjne reklamy nadal są skuteczne bo docierają do innego grona odbiorców. Reklamy na ulicach, billboardy, tablice świetlne to wszystko jest skuteczne bo przyciąga klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2017, 13:00
nomono nomono jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nomono.polki.pl

Rzeczywiście forma promocji zależy przede wszystkim od tego, czym zajmuje się firma i jakich odbiorców chce pozyskać. Natomiast jeżeli chcesz trafiać do dość szerokiego grona potencjalnych klientów, najlepiej zdecyduj się na dość uniwersalną reklamę jaką stanowią spoty reklamowe. Możesz je zamieścić na swoich profilach w mediach społecznościowych albo nawet wyemitować w telewizji - w ten sposób dotrzesz zarówno do internautów, jak i do osób, które preferują oglądanie TV. Nasze studio produkuje takie filmiki - zobaczysz je na stronie www.nomono.eu/portfolio/produkcja-spotow-reklamowych-tv . Napisz do nas jeśli uważasz, że Twojej firmie również przydałaby się tego rodzaju promocja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 14:08
paxuk paxuk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
paxuk.polki.pl

skupiłbym się na profesjonalnej stronie internetowej, ewentualnie jakiś ulotkach reklamowych
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-12-2017, 16:02
norman927 norman927 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
norman927.polki.pl

Teraz to chyba tylko pozycjonowanie ma jakąś przyszłość, cała reszta poza internetem powoli upada :P, i telewizja i radio itd.
Stary 12-01-2018, 15:05
Tosia08 Tosia08 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Tosia08.polki.pl

Cytat:
Napisał norman927 Zobacz post
Teraz to chyba tylko pozycjonowanie ma jakąś przyszłość, cała reszta poza internetem powoli upada :P, i telewizja i radio itd.
Coś w tym jest Ale taki film promocyjny może być wyświetlany w każdym z tych mediów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 11:54
dalis dalis jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dalis.polki.pl

Znam różne formy reklamy, ale nie znam skuteczniejszej jak krótki spot reklamowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 12:02
szymon507 szymon507 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szymon507.polki.pl

Ja uważam jednak, że dobrze jest w dzisiejszej dobie korzystać z reklamy w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 12:05
mareky mareky jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mareky.polki.pl

Sposób reklamowania się bądź produktu, zmienia się z każdym dniem. Nie ma jednego, złotego rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania