Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-07-2017, 13:05
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Domyślnie Catering

Z jakiego cateringu najczęściej korzystacie przy organizacji większych imprez? Potrzebuje dobrej firmy z Krakowa. Słyszałam , że catering Scandale robi bardzo smaczne jedzenie i takie imprezy już organizowali.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2017, 22:04
wiolka34 wiolka34 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiolka34.polki.pl

Domyślnie Odp: Catering

Ostatnio otwiera się naprawdę dużo firm, które oferują usługi cateringowe. Coraz więcej ludzi jest zabieganych i nie mają czasu na gotowanie. Dla nich taki catering jest jedyną możliwością na zjedzenie pełnowartościowego posiłku Tutaj: http://casablanca.zgora.pl/dieta/ znajdziecie różne zestawy w zależności od Waszych preferencji i potrzeb. Są zestawy m.in. wegetariańskie, bezglutenowe czy dla osób odchudzających się.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2018, 14:53
orenishii orenishii jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
orenishii.polki.pl

Red face Odp: Catering

W sumie nic dziwnego, że catering w różnej postaci staje się z biegiem czasu coraz bardziej popularny. Ja sama korzystam z cateringu dietetycznego każdego dnia, bo rzadko kiedy mam czas, by naprawdę skupić się na przygotowaniu czegoś zdrowego, a przy tym smacznego. W Krakowie do czynienia miałam jedynie z cateringiem Wygodna Dieta. Przekonałam się do nich głównie ze względu na darmową dostawę na terenie Krakowa. I w sumie dobrze się stało, bo posiłki są bardzo smaczne i nawet tymi naprawdę niskokalorycznymi można się najeść. W sumie na http://wygodnadieta.pl/ można intuicyjnie sprawdzić wszystkie rodzaje diet i dania, które się na nie składają. Trochę rozleniwiłam się przez taki catering jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków, ale przynajmniej mam nieco więcej czasu na inne czynności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 07:07
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Najlepiej w takich przypadkach poszukać czegoś najbliżej mnie, u mnie jest kilka restauracji, które prowadzą też catering, więc da się to jakoś załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 11:55
Wrekortek Wrekortek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Wrekortek.polki.pl

Ja nie zajmuję się organizacją, ale miałam okazję brać w kilku takich eventach udział i muszę przyznać, że lepiej się skupić na innych aspektach, catering to dodatek.
Stary Wczoraj, 14:39
zoiopl zoiopl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zoiopl.polki.pl

Miasto: Białystok

Ja wiele dobrego słyszałam o tym!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd