Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wesele duże czy małe?

    Ile osób było na waszym weselu? Jakie są plusy i minusy dużego wesela? Czy opłaca się robić wesele dla 40 osób?
  •    
       

    #2
    Odp: Wesele duże czy małe?

    U nas na weselu było ok 80 osób, czyli najbliższa rodzina,przyjęcie odbyło się w restauracji,a to czy lepsze wesele większe czy mniejsze zależy od Was samych no i od budżetu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wesele duże czy małe?

      Na naszym przyjęciu ślubnym było 20 osób i jestem zadowolona. Moja koleżanka marzyła o hucznym przyjęciu na 200 osób i takie też urządziła biorąc z mężem dwa kredyty a miała nadzieje że dostanie sporo gotówki i wyjdzie na zero ale się nie udało i teraz się złości bo nie mogą wziąć kolejnego kredytu na remont mieszkania bo muszą spłacać te ze ślubu. Biorąc pod uwagę ich ślub nie wiem czy jest sens zadłużać się dla jednego dnia ale to kwestia podejścia do całej sprawy.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Wesele duże czy małe?

        My mieliśmy wesele na 35 osób, kucharka która u nas gotowała stwierdziła ze ludzie lepiej się bawili niż na imprezie na 100 osób

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wesele duże czy małe?

          U nas było ok.150 i myśle że to taki standard tu gdzie mieszkam...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wesele duże czy małe?

            U mnie była taka obcja-albo rodzice robią nam duże wesele albo robimy małe przyjęcie ślubne i dostajemy od nich pieniądze za które mieli nam wyprawic wesele.Wybraliśmy małe przyjęcie w domu na 20 osób i nie żałuję tego.Dostaliśmy od naszych rodziców(moich i męża) wspólnie 10 000 zł za które po ślubie umeblowaliśmy nasze mieszkanie.Mieliśmy na meble,pralke,lodówke,gazówke itp. a tak pobawilibyśmy sie jedną noc i nie wiem za co ubemlowalibyśmy mieszkanie.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wesele duże czy małe?

              my mieliśmy wesele na ok 60 osób w restauracji. było rodzinnie i kameralnie, zaproszona sama najbliższa rodzina i przyjaciele. inaczej, żeby się nikt nie obraził trzeba byłoby zaprosić całą rodzinę bez wyjątku, a wyszłoby z 200 ludzi, a tego sobie nie wyobrażaliśmy. myślę, podjęliśmy dobrą, rozsądną decyzję wspomnienia są bajeczne, a zabawa była przednia!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wesele duże czy małe?

                My zaprosiliśmy ok.200 osób,ponieważ oboje mamy duże rodziny.Jednak na weselu bawiło się ok.120 gości.Jeśli chodzi o mnie to wolałabym mieć skromny ślub zakończony rodzinnym obiadem.Na zrobienie wesela uparli się nasi rodzice.Ale w gruncie rzeczy było przyjemnie.
                Decyzja należy do Was

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  My zrobiliśmy wesele na 64 os a poprawiny dla wszystkich znajomych na około 40 os. Wyszło nas taniej, bo na poprawinach płaciliśmy 10 zł za os. A szukając sali mieliśmy 1 wizję. Żeby było osobne pomieszczenie do tańczenia, osobne do jedzenia, ale jednak,żeby wszyscy się widzieli Udało się! Każdy chwalił, że można było spokojnie porozmawiać nawet, gdy orkiestra grała. Moja siostra też wybrała tą salę, a druga też ma zamiar

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    u nas dokładnie było 160 osób,miało być 180,ale nie ktorzy nie przyszli...
                    Nie zależnie od ilości gości,zawsze opłaca się zrobić imprezę,bo każda kobieta chce mieć bajkowe weselicho..
                    duże wesele = dużo gości = więcej wydatków.
                    wszystko zależy od funduszy...
                    Nie zmienia to faktu iż jest to sporawa inwestycja
                    Last edited by Miss; 20-02-2010, 17:46.
                    FROCH

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      My mieliśmy wesele na około 50 osób i moim zdaniem było akurat. W sumie to razem z mężem nie mamy dużej rodziny. Pamiętam jak jedna moja koleżanka zrobiła wesele na ok 200 osób i strasznie żałowała bo było mnóstwo zamieszania. Zaprosiła kogo popadnie. Ehh...
                      Miss ma racje, wszystko zależy od funduszy bo to naprawdę spora inwestycja.
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        mysmy robili wesele planowo na 80 osob ale przyszlo chyba z 70 nie liczylismy dokladnie, bo osobno byla wynajeta sala osobno kucharz z kelnerami. udalo sie wszystko po taniosci muze gral kumpel tylko sprzet wypozyczal, kucharz to tez znajomy,wiec bylo tak zeby wyszlo jak naj taniej.
                        w sumie wesele nam sie w 100% zwrocilo bo wyszlo nas nie wiecej niz 8000 ze strojami.

                        moja rodzina byla mocno okrojona, bo bylby wielki rozdzwiek miedzy moja ogromna(i utrzymujaca kontakty rodzina) a M rodzina,no i chodzilo o fundusze bylo troche znajomych.chcielismy sami za wszystko placic.moi i tak dopieli swego bo wplacili nam kase na konto po weselu ale byla wplata tyle ile moga a nie byli zmuszani(to nie zadna aluzja do waszych wypowiedzi, tylko znam takich co powiedzieli rodzicom "robimy za niecaly rok wesele na 140 osob, wiec teraz sie martwcie za co je zorganizowac")
                        poprawin nie robilismy bo bylam w 7 mies ciazy i bym nie wyrobiła.

                        wazne jest to ze sie wszyscy dobrze bawili. tancowalismy do 5
                        Last edited by pieczulka; 20-02-2010, 21:59.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          My mamy wesele w lipcu i lista gosci zamknela sie na 180 osobach a ile gosci nie przyjdzie zobaczymy
                          mielismy do wyboru dostac pieniadze albo zrobic wesele
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            A my mieliśmy na ponad 80 osób. I było jak dla mnie w sam raz! Na za duze szkoda by mi było pieniedzy- woleliśmy za nie urządzić siepo ślubie i pojechać w podróż poślubną.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              też uważaliśmy, że lepiej pieniądze przeznaczyć na coś dl nas- nie tylko na gości

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X