Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdrowie dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zdrowie dziecka

    lubie sobie pobiegać, ale czy będąc w 3 miesiącu nie powinnam przestać? Boję się poronienia.
  •    
       

    #2
    ja do ostatniego dnia ciazy pracowalam w kawiarni nawet po 11 godzin wiec mialam duzo ruchu nawet bardzoi wiem ze to miao wpyw na moj porod trwal dosłownie 3 godziny wiec nie rezygnuj z ruszania sie moze troche mniej czasu na to poswiecaj.Ale i tak bedzie najlepiej jak porozmawiasz o tym z swoim lekarzem on zna cie teraz najlepiej pozdrawiam i gratuluje malego serduszka w tobie
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

    Skomentuj


      #3
      a nie bałaś się od maluszka pracując przez tyle godzin?

      Skomentuj


        #4


        Koniczynko,
        bedac w ciazy bieganie zamien na bardziej statyczna gimnastyke. Czytalam wparwdzie artykuly, ze w us kobiety cwicza jogging do konca ciazy, ale to przesada. Najlepszym zrodlem informacji na ten temat bedzie Twoj lekarz,
        pozdrawiam,
        D

        Skomentuj


          #5
          hmmm ja do 6 miesiąca grałam w tenisa, a tam też trzeba się co nieco nabiegać z tego co czytałam, to jeśli kobieta wcześniej uprawiała sport to jeśli z ciążą jest ok nie ma potrzeby zaprzestania(sport to zdrowie przecież) wyjątkiem są sporty ekstremalne np jazda na nartach, ale oczywiście dla świętego spokoju poradź się lekarza

          Skomentuj


            #6
            No to zapytam lekarza jak u niego będę...napiszę Wam co mi powiedział
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              balam sie ale lekarz powiedzial mi ze jak jestem zdrowa i dzidzia jest zdrowa to nic nie stoi na przeszkodzieprzez to mialam bardzo latwy porod
              http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Lekarz powiedział, że mogę biegać do czasu kiedy brzuch będzie wielki i będzie mi ciężko...na dziecko to nie wpływa źle...trzeba się tylko pilnować pod końcem żeby nie urodzić na ulicy żartowniś
                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Witam.
                  Ja studiowałam turystykę i rekreację i do 8 miesiąca jeździłam na wycieczki i chodziłam po górach może dlatego miałam krótki i łatwy poród bo uprawiałam sport
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: zdrowie dziecka

                    zasada jest taka, że w ciąży należy uprawiać taką aktywność fizyczną jak przed ciążą, nie cięższą, jak się boisz odrobinę lżejszą, także jak biegałaś wcześniej to ok

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: zdrowie dziecka

                      Nie powinno się biegać w ciąży

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: zdrowie dziecka

                        Tez tak uważam. W ciąży powinno się starać by dziecko miało fachową opieke np z http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 i bardzo o siebie dbać a nie biegać. jak już koniecznie chcesz ćwiczyć to idź na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: zdrowie dziecka

                          Opieka lekarska to nie wszystko my również musimy zadbać o zdrowy tryb życia zdrowe odżywianie jak i ruch przede wszystkim o ile nasz stan zdrowia na to pozwala.
                          W dniu kiedy dowiadujesz sie ze masz pod serduszkiem nowe życie, powinnaś myśleć nie w jednosce ja ale my, bo wówczas zdrowie twoje jak i maleństwa zależne jest od twoich decyzji.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: zdrowie dziecka

                            Najważniejsze podczas ciąży jest to aby zdrowo się odżywiać i uzupełniać poziom folianów. W końcu to od nas- matek, zależy zdrowie dziecka. Odrobina ruchu w ciąży jest wskazana ale to już każda z mam powinna skonsultować ze swoim lekarzem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: zdrowie dziecka

                              Na pewno warto pomyśleć nad wykupieniem opieki zdrowotnej dla dziecka, jest to na prawdę super sprawa. Wykupiłam pakiet morelka i tam są nielimitowane dostępy do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki, do specjalistów , do mnóstwa badań. Lekarze korzystają z najnowocześniejszych sprzętów i co najważniejsze wszystko bez kolejek. Jestem bardzo zadowolona.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X