Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Długotrwałe krwawienie dziąseł:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

    Mi dość długo w czasie ciąży krwawiły dziąsła, ale czytałam, że to nie jest nic nadzwyczajnego i nic z tym nie robiłam. Zmieniłam tylko szczoteczkę na miękką aby je mniej podrażniać. Zmieniłam też w czasie ciąży pastę na taką która lepiej, kompleksowo chroni zęba i dziąsła, ale już ne pamietam jaka to była.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

      Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
      Mi dość długo w czasie ciąży krwawiły dziąsła, ale czytałam, że to nie jest nic nadzwyczajnego i nic z tym nie robiłam. Zmieniłam tylko szczoteczkę na miękką aby je mniej podrażniać. Zmieniłam też w czasie ciąży pastę na taką która lepiej, kompleksowo chroni zęba i dziąsła, ale już ne pamietam jaka to była.
      Szczoteczka jest bardzo ważna. Moja dentystka powiedziała mi kiedyś, że wystarczy dobra szczoteczka bez żadnej pasty i zęby będą zdrowe


      Skomentuj


        #18
        Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

        u mnie nie miałam tego kłopotu, jedynie co to ból i wymagało kontroli u dentysty oraz w drugiej ciąży pękł mi ząb to też musiałam iść leczyć

        Skomentuj


          #19
          Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

          Używasz ajony, zmieniasz szczoteczkę na solidną, dbasz o systematyczność i wtedy docelowo masz fajny efekt. U mnie przywrócenie zębom normalności długo trwało, ale teraz dało to zdecydowaną odmianę. Nie ma żadnych problemów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

            Krwawienie dziąseł jest właśnie skutkiem anemii, skoro taką miałaś i łykałaś żelazo tzn. że trzeba poczekać. Krwawienie jest też przy cukrzycy. Poza radami, jakie dostałaś cóż chyba trzeba czekać. Ciąża to spory wysiłek dla organizmu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

              Mój luby miał, ssał lód i goździki. Pomogło.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                Może to być jakieś zapalenie po prostu, ale jeśli problem utrzymuje się dłuższy czas to na pewno warto się wybrać do dobrego specjalisty, jak będziecie szukać w Krakowie, właśnie takiego od dziąseł polecam się wybrać do Doktor Joanny Rozwadowskiej, ona w tym temacie jest najlepsza.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                  Potwierdzam. Odpowiednia szczoteczka i systematyczność. W kilka tygodni sprawa do rozwiązania. U mnie to wystarczyło, z niczego się nie wzięło. Nie mam z zębami żadnych problemów, wygląda to w porządku. I oby tak dalej.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                    Ja przy takim uporczywym krwawieniu chyba poszłabym do lekarza. Może pokierowałby na jakieś badania, bo coś musi być na rzeczy.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                      Może być to jakieś podrażnienie, ale może być to również coś bardziej poważnego więc nie rozumiem jakiegoś domowego leczenia z takim czymś trzeba udać sie do stomatologa i to jak najszybciej. Nie wiem czy ktoś z Bydgoszczy szuka gabinetu ale jeśli tak to odsyłam - http://dentysta-bydgoszcz24.pl/stomatolog/ osobiście jestem zadowolony.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                        Jeżeli krwawią dziąsła, to polecam iść do periodontologa. Przyczyn może być wiele...
                        W domu stosuj np. pastę i płyn Septoral parodont z dodatkiem chlorheksydyny, naprawdę pomaga.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                          Wiesz co wybierz się najlepiej do dentysty jak jesteś z okolic Wrocławia to polecam Ci http://lux-dent.com.pl/stomatologia-estetyczna-wroclaw/chodzi o to że krwawienie z dziąseł może mieć wiele przyczyn, od zapalenia, po paradontozę która wymaga specjalistycznego leczenia by zahamować skutki choroby, tak na własną rękę nie warto nic robić.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                            Mnie czasem ale nie tak jak Tobie.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X