Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Długotrwałe krwawienie dziąseł:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Długotrwałe krwawienie dziąseł:(

    dziewczęta czy któraś z Was ma problem z krwawieniem dziąseł???

    ja ma potworne krwawienia jakoś od połowy ciąży, owszem miała ostra anemię i 3 miesiące łykałam preparaty z żelazem w roli głównej, ale krwawienie nie ustępuje

    po każdym szczotkowaniu wyglądam jak wampir, używam mięciutkiej szczoteczki dla dzieci, ale jak tylko lekko w ciągu dnia powiedzmy dotknę ust lub dziąseł od razu powódź...

    pocieszałam się że jak leżałam na patologii miesiąc to niemal wszystkie laseczki pluły krwią, ale u mnie to trwa już niemal pół roku

    robię systematycznie badania krwi, zawsze hemoglobinę mam na najniższym pułapie ale z anemii już wyszłam

    nie wiem może witamina k lub jakieś tabsy z rutyną pomogą???????
  •    
       

    #2
    Ja dopiero jakis rok po porodzie doszlam do ladu z dziaslami.
    Stosowalam paste do zebow ze wskazaniami na krwawiace dziasla.

    Skomentuj


      #3
      Ja mialam okropnie krwawiace dziasla tez myslalam ze to moze z braku zelaza ale pomoglo jak wyczyscilam osad u stomatologa i pasta do zebow Lacalut activ (kupilam w pl za rozsadna cene).

      Skomentuj


        #4
        ktoś polecał mi Lacalut, a Ty Goplana jakiej używałaś?

        Skomentuj


          #5
          sikornik mi ta paste zalecil dentysta i pomogla,oprocz tego jest taki plyn -antyseptyk jamy ustnej CORSODYL ale nie wiem czy w ciazy nie ma przeciwwskazan trzebaby zapytac w aptece

          Skomentuj


            #6
            mi też bardzo krwawiły dziasła tak w 6-7 miesiącu ciazy ,poszłam akurat do dentysty i polecił mi paste i płyn do płukania jakmy ustnej elmex,używałam przez miesiąc i mi przeszło,spróbuj,moze pomoze
            Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

            Skomentuj


              #7
              Sprawdzę Wasze propozycje i dziękuję Kochane

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                U nas zdecydowanie najlepszy efekt dało wprowadzenie pasty ajona. Mówi wam to coś? To pasta bez fluoru, raczej nie za bardzo znana, ale efekty daje znakomite. W zasadzie od momentu jej wprowadzenia, problem krwawiących dziąseł już nigdy nie powrócił i właśnie z tego faktu, jesteśmy szczególnie zadowoleni.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                  Mi dentysta powiedział żebym płukała Listerinem Total Care Zero
                  www.natasze87.naszbobas.pl





                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                    Jedyne co mnie faktycznie pomogło to właśnie ajona, o której pisałam, no i do tego miękka szczoteczka. Zęby odmieniłam sobie wtedy diametralnie, w końcu zaczęły wyglądać dużo lepiej, tak jak to sobie wyobrażałam!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                      Oprócz past i płynów do płukania jamy ustnej warto też posiłkować się wit C oczywiście w postaci naturalnej lub po konsultacji z ginekologiem można łykać suplementy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                        Dbaj o systematyczne szczotkowanie i odpowiednie podejście do higieny. Zobaczysz, że docelowo dasz radę mocno odmienić zęby, doprowadzić je do zdrowia. Ale tez nie oczekuj, że przyjdzie to natychmiast. Wymaga to jednak czasu.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                          Mi dentysta zalecał płukanie dziąseł specjalnym płynem do jamy ustnej i stosowanie przez jakiś czas pasty przeciw paradontozie. I pomogło. A muszę powiedzieć, że dziąsła krwawiły mi przy każdym myciu.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                            Mi dentysta zalecał płukanie dziąseł specjalnym płynem do jamy ustnej i stosowanie przez jakiś czas pasty przeciw paradontozie. I pomogło. A muszę powiedzieć, że dziąsła krwawiły mi przy każdym myciu.
                            Ja myję teraz zęby specjalną pastą, która chroni dziąsła przed krwawieniem i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Wcześniej krwawienie pojawiało się praktycznie przy każdym myciu zębów, a teraz raczej się nie zdarza


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Długotrwałe krwawienie dziąseł

                              Potwierdzam raz jeszcze - rozsądne stosowanie dobrej pasty + częste zmienianie szczoteczki i dzięki temu docelowo zmiana się pojawi, tylko nie spodziewajcie się, że dziąsła będą w idealnym stanie z dnia na dzień.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X