Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

suche plamki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    A ja w szpitalu nawet probke dostalam Wiadomo ja zachwalam bo bylo ok inny przestrzegac bedzie bo uczulenie mial

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dużo zależy od skóry dziecka, ja osobiście mam bardzo wrażliwą i jasną skórę, więc możliwe, że i maleństwo będzie taką miało. Także wolałabym nie ryzykować i nastawiam się na firmę Oilatum. Podobno bardzo dobra.

      Skomentuj


        #18
        Widzisz ja jestem alergiczka, wiele kosmetykow mnie uczula, jestem bardzo jasnej karnacji a oliwka mi sluzy wiec jak widac zalezy od organizmu .
        A tak wogole to na poczatek jesli juz to albo oliwka albo oilatum, obie te rzeczy sa zbedne, im mniej kosmetykow tym lepiej. Oilatum, ew krem d pupy i wsio.

        Skomentuj


          #19
          No teraz ja też używam oliwki w żelu Johnson .

          Skomentuj


            #20
            Dzięki dziewczyny za uświadomienie mnie jaka jest różnica miedzy niemowlęciem a noworodkiem
            Miałam w moim poprzednim poście napisać małe niemowlęta i noworodki.
            Zdania swego nadal nie zmieniam.
            Co do szamponów, owszem jeśli coś jest dla osób dorosłych to nie może być
            przystosowane dla wyżej już wymienionych przeze mnie osobników no
            jest to nierealne

            Co do używania przez osoby dorosłe oliwki hmm.... dla mnie to jest nie właściwa pielęgnacja skóry. Oczywiście nie mam nic przeciwko. Ale po co ???
            Skoro na rynku jest tyle balsamów, kremów itp. które są dostosowane dla skóry "dorosłej".
            Last edited by FamilyTree; 17-04-2009, 17:00.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #21
              Odp: suche plamki

              Suche plamki mogą być spowodowane wieloma rzeczami. Mogą występować przez złą jakość wody, źle dobrane kosmetyki lub lub chemię używaną do prania i płukania ubrań dziecka. Moje dziecko też przez jakiś czas miało suche plamki na skórze. Na początku myśleliśmy, że jest to właśnie spowodowane proszkiem, ale okazało się, że chodzi o kosmetyki, które wysuszały skórę. Znajoma poleciła mi emolienty dla niemowląt, o których poczytałam sobie także tutaj http://www.eloderm.pl/emolienty-kate...cji-niemowlaka i zaczęłam stosować. Zauważyłam różnicę w zasadzie już po pierwszym użyciu, a po kilku dniach nie było śladu po suchych miejscach na skórze.

              Skomentuj


                #22
                Odp: suche plamki

                Oczywiście, że twarda woda może mieć wpływ na skórę i nie tylko na skórę ale również włosy, cerę twarzy noi może być przyczyną powstania kamicy nerkowej szczególnie u osób starszych. Zresztą dostępne w internecie mapy twardości wody w Polsce http://www.zmiekczacze.com/twarda-woda/ pokazują że większość polskiego społeczenstwa boryka się z tym problemem.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X