Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamy z Gdańska/Trójmiasta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamy z Gdańska/Trójmiasta

    hey czy ma ktoras z was może najświezsze informacje dotyczące szpitali w gdańsku?? głownie chodzi mi o szpital na zaspie,co trzeba miec dla maluszka ,przedewszystkim opieka jaka?
    Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009
  •    
       

    #2
    Czytałam trochę na ten temat na forum Trójmiasto. Ostatnio przestałam czytać, bo doszłam do wniosku, że reguła jest taka - poród przebiegał prawidłowo i bez komplikacji - każdy szpital dobry, a jak coś było nie tak - to każdy zły. Moja koleżanka rodziła na Zaspie w zeszłym roku i mówiła, że była zadowolona z położnej. Warunki po porodzie nie były najlepsze (przepełnione sale), ale sam poród przebiegł dosyć szybko i trafiła na położną, która nie krzyczała, a wszystko tłumaczyła, więc ogólnie ocenia szpital dobrze. Słyszałam też, że plusem Zaspy jest to, że jak poród trwa dłużej szybko podejmują decyzję o cc. Za to w Wojewódzkim jest podobno odwrotnie i w efekcie trochę dzieci rodzi się niedotlenionych - ale jak powiedziałam to są opinie z forum. A co Ty słyszałaś na temat szpitali?

    Skomentuj


      #3
      no ja właśnie też słyszałam ze w wojewódzkim trzymaja rodzącą bardzo długo i niechętnie robią cc,a na zaspie na odwrót,chociaz ja jestem zdecydowana na zaspe i mam nadzieje ze nie bedzie potrzeby cc,no i na zaspie maja najlepszy sprzet jezeli chodzi o jakies problemy z dzidzią
      A to misulka by sie zgadzało ze opinie beda zawsze podzielone bo jak poród ok to i spzital ok.
      Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

      Skomentuj


        #4
        ja z zaspy bylam bardzo zadowolona, fakt bylo wiecej mam niz sale przewiduja, ale akurat taki bum byl w marcu na swieta
        trakt porodowy ok,-pilki ,sako, prysznic
        potem tez zapewniaja srodki przeciwbolowe i przeczyszczajace,wklady poporodowe, koszule,posciel na wymianke jak sie zabrudzi, kocyk i kaftaniki,masc posladkowa dla dzidzi, mleczko jak problemy/nie chce sie karmic piersia,wszystko do przemywania pepuszka, tylko okropnie cieplo(no coz lepiej za cieplo niz zimno) wiec czapeczki praktycznie nie potrzebne,

        a jedna pielegniarka to taki anioł jak ona byla na zmianie to wszystkie dzieci ladnie spaly, a nawet jak byla na aseptycznym to przychodzila obejrzec dzieciaczki

        Skomentuj


          #5
          oo no to fajnie ze wszystko tam praktycznie jest,nie bede musiała sie martwić jak czegoś mi zabraknie
          Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

          Skomentuj


            #6
            Ja rodziałam w wojewódzkim, trafiłam na super położną, młoda, ale doświadczona i potrafi otoczyć opieką. Lekarz też był super, dokładany i życzliwy, pomagał przy porodzie. Po porodzie trafiłam do 2 osobowego pokoju, zero tłoku-rewelka. Łazienki z prysznicem czyste i wygodne, obsługa też ok. Potem moje dziecko trafiło na hirurgię i z położnictwa pomogli mi lekarze załatwić widzenie z dzieckiem i przenieśli mnie na patologię ciąży, żebym mogła odwiedzać dziecko. Oddział hiryrgiczny wspominam super, fajne pielęgniarki, troskliwe i opiekuńcze, choć zapracowane, to uśmiechnięte i nie przeszkadzało im, że rodzice siedzą z dzieciątkiem. Pozdrawiam owe Panie. Ale nie chcemy tam wracać.



            Daria 17.01.2007r.

            Skomentuj


              #7
              Gorąca prośba!

              Czesc dziewczyny!
              Jestem studentką V roku WUM. Obecnie piszę pracę mgr, w związku z tym mam gorącą prośbę, a mianowicie proszę o wypełnienie mojej ankiety na temat "Sposobu żywienie kobiet w ciąży". Ankieta nie jest czasochłonna, bo zawiera jedynie 16 pytań ;]. Pełna anonimowość.

              Oto link do ankiety:

              http://www.ankietka.pl/survey/show/i...t-w-ciazy.html

              Z góry dziękuje za poświęcony czas na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam

              Ania

              PS. Trzymam za Was kciuki- bedzie dobrze!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witam mamusie Ja też mam zamiar rodzić w wojewódzkim, chociaż na początku zapierałam się z całych sił. Chodziłam do szkoły rodzenia przy wojewódzkim właśnie i byliśmy odwiedzić z położną porodówkę. Bardzo Nam się podobało, czyściutko wszystko świeże, odremontowane. I poród w wodzie. Mam nadzieję, że w czerwcu jak tam zajadę to bedzie wolna I co ważne poród rodzinny jest bezpłatny, można wpłacać tam jakąś cegiełkę ale to tylko zależy od nas, chociaż z tego co słyszałam od dziewczyn, to te które są zadowolone te 100zl i tak wpłacają W szkole był poruszany temat ,że niby wojewódzki jest nastawiony tylko na poród naturalny,ja też o tym dużo czytałam, położna powiedziała że tak jak w każdym szpitalu, ale jak jest zagrożenie życia dziecka bądź matki to wiadomo,że od razu jest cc. Sale są luźne, nie przepełnione co także cieszy. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania

                Skomentuj


                  #9
                  No, no to się zmieniło w przeciągu 2 lat widzę, poród rodzinny bezpłatny?WOW, tego u mnie nie było, a są rodziny których nie stać nawet na te 100 zł żeby zapłacić, bo wiadomo, fajnie jak mąż uczestniczy w porodzie, ale za 100 zł to można coś dzidziusiowi kupić. No i poród w wodzie, to coś nowego też, oby tak dalej wojewódzki, brawo.

                  Skomentuj


                    #10
                    mam pytanko do was mamy;czy do porodu na zaspie gdańsku wymagane jestskierowanie??bo chce tam rodzic,ale nic o tym nie słyszałam.
                    Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      nie trzeba skierowania jezeli zaczela sie juz akcja porodowa(skorcze, czy wody)nie maja prawa cie odeslac,
                      jezeli jest ciaza przenoszona to nie wiem, chyba wtedy i tak ginek daje.

                      Skomentuj


                        #12
                        dzięki za odpowiedzi mamki własnie tak mi się zdawało ze raczej skierowanie nie jest potrzebne ,no ale zawsze lepiej się upewnic.
                        Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X