Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomocy- ciąża? :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    gdybym ja była na twoim miejscu pewnie w ciąży bym nie była... 7 dni przed terminem spodziewanej miesiączki to raczej bezpieczny okres, dla tych którzy nie chcą dziecka i kochają się bez zabezpieczenia...
    teoretycznie rzecz biorąc, jeśli twój mąż znów będzie przy Tobie za ok, 2 tyg, wtedy będziesz mniej więcej (zależy jak długie masz cykle) połowie cyklu, więc i szanse na poczęcie wzrosną...

    póki co, nie myśl o kochaniu jako "staram się o dzidziusia", żadna to przyjemność, niech kochanie będzie dla was czymś przyjemnym czego efektem będzie dzidziuś a nie celem do osiągnięcia.

    Jak radzą poprzedniczki, poczytaj, odwiedź ginekologa, zrób niezbędne badania (np. toksoplazmoza, badania krwi i inne), przygotuj swoje ciało na dziecko nie tylko umysł....

    powodzenia
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Czasami jest tak, że podczas zagnieżdżenia występuje krwawienie...więc należy odczekać jeden lub dwa dni i zrobić test ciążowy....
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Najlepiej bedzie jesli wybierzesz sie do lekarza...:* jestem w twoim wieku i co prawda planowalam dzidziusia tak pod koniec roku kalendarzowego, ale najprawdopodobniej jestem w ciazy bo robilam 2 testy i obydwa wyszly pozytywne. teraz czeka mnie juz tylko wizyta u lekarza. Mam nadzieje ze w koncu uda sie tobie i mezowi Powodzenia :*

        Skomentuj


          #19
          Najszybciej w ciążę zachodzą dziewczyny (kobiety), które czerpią przyjemność z u i nie myślą przed spodziewaną miesiączką "już za kilka dni mogę zrobić test". Stąd właśnie ta niesprawiedliwość - kobiety, które nie planują dziecka z kalendarzem w ręku łatwiej zaciążą, bo nie blokują się. Ja wzięłam ślub pod koniec listopada, a już w połowie grudnia byłam w ciąży (i to był pierwszy miesiąc "starań" o dziecko!! Powiedzieliśmy sobie, że się nie zabezpieczamy,a czy dzidzia pojawi się teraz czy za pół roku to nie ważne. Po prostu pełen relax. Oczywiście, że chciałam mieć dzidzię, ale nie była to jakaś ogromna chęć posiadania maleństwa. Poza tym dostałam jeszcze miesiączkę w grudniu. Jak się okazało nie miało to żadnego wpływu na moją ciążę.

          A tak nawiasem mówiąc dni płodne (u kobiet cieszących się z seksu) są czasem zwiększonej chęci na współżycie (taki myk natury).

          Skomentuj


            #20
            zgadzam sie z dziewczynami: maniakalne starania sie o dziecko blokuja. seks ma byc przyjemnoscia powodzenia
            Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

            http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



            http://perlasta.blogerki.pl/

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez Diabełek20 Pokaż wiadomość
              ehh dziekuje. zrobie test w przyszłym tygodniu..
              a co do pytania.. ciężko mi powiedzieć. możliwe że tylko krwawienie...
              poronienie? mam nadzieję, że nie.
              trzymajcie za mnie kciuki, bo następna szansa za 2 tygodnie
              a najgorsze jest chyba to, że wogóle nie orientuję się w tych płodnych i niepłodnych dniach. ale to już całkiem inny temat.
              Diabelku jezeli chcesz sobie wyliczyc dni plodne i jezeli masz stale cykle wpisz w googlach obliczanie dni plodnych i tam mozesz znalezc np na portalu e-dziecko kalkulator ktory te dni wyliczy za ciebie

              Skomentuj

                     
              Working...
              X