Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko druga ciąża?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jak szybko druga ciąża?

    Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
    Jak dla mnie sytuacja idealna

    My te chcielibyśmy drugiego potomka jak najszybciej wyprodukować, ale zobaczymy co na to los. Mam nadzieję, że po problemach z pierwszym, przy drugim organizm już się odblokuje i pójdzie łatwiej.
    Ja również życzę spełnienia tego marzenia Przy drugim to już zawsze łatwiej i ma się już doświadczenie i wie jak tu postępować i co najważniejsze im mniejsza różnica wieku między dziećmi tym lepiej Tak mi się wydaje

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jak szybko druga ciąża?

      Lara5, mi się też coraz bardziej tak wydaje szczególnie jak widzę piękne brzuchatki coraz większa ochota na kolejne ciąże. prawdopodobnie z produkcją ruszymy nawet wcześniej, niż wstępnie planowaliśmy

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jak szybko druga ciąża?

        Mój synek ma rok a ja już poważnie myślę o drugim dziecku Dopiero za 2 miesiace wracam do pracy a ja tu o ciazach i dzieciach... Ale już w kolejnym roku chciałabym byc w ciąży. Najepiej z terminem na 2018

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jak szybko druga ciąża?

          Moja córka ma 2,5 roku, drugie już chcielibyśmy, ale coś nam się nie udaje... Już rok się staramy. Największym problemem jest chyba to, że cykle mam nieregularne i nie zawsze jest owulacja. Myślałam, żeby brać Inofem, bo podobno dobrze wpływa na owulację i cykl, poza tym ma też w składzie kwas foliowy. Stosowałyście może?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jak szybko druga ciąża?

            U nas myśl o drugim dzicku pojawiła się gdy córeczka miała prawie 3 latka. Niestety za drugim razem nie poszło tak łatwo. Choć brałam Folika i odżywiałam sie zdrowo nic z tego nie wychodziło. Do tego stres z powodu wysłania córki do przedszkola, strach przed powrotem do pracy itd. W końcu z mężem doszliśmy do wniosku, że co ma być to będzie. Skończyły się ciągłe rozmowy o drugiem dziecku itd. Ja dalej brałam kwas foliowy, ale już bardziej z przyzwyczajenia. Pojechaliśmy we trójkę na wakację i wow...wróciliśmy w czwórkę Choć planowałam drugą ciąże szybko, plany przesuneły się o rok. ale 5 lat różnicy to jeszcze nie tragedia

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jak szybko druga ciąża?

              Ja jestem zdania, że zdecydowanie warto w tym temacie szukać odpowiedzi na sprawdzonych stronach w Internecie. Sieć to prawdziwa kopalnia wiedzy
              Kobiety potrafią być takimi fajnymi przyjaciółmi.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X