Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Ja bardzo szybko wróciłam do figury, którą miałam przed ciążą. W zasadzie każdego dnia po porodzie mój brzuch robił się co raz mniejszy. Pomogło to, że karmię naturalnie. Natomiast martwi mnie co innego. W ciąży urosła mi chyba stopa o jeden rozmiar. Większość butów ciśnie mnie w palcach. Czy Wy miałyście taki problem?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      A dowiadywaliście się w tej sprawie u specjalistów? Dzięki takim poradom można sobie naprawdę wiele trudności oszczędzić.
      Problemy odłożone na później mają to do siebie, że często same się rozwiązują

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        A czy uważacie, że np. takie koktajle odchudzające będą do ego przydatne? Zastanawiam się właśnie, czy one naprawdę potrafią wpłynąć na wagę...
        Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:13. Powód: link
        Niestety mam tendencję do radzenia sobie z problemami w taki sposób, że w ogóle sobie z nimi nie radzę

        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Skóra na brzuchu prędzej czy później wróci do normy. Ja mam większy problem... Jestem 9 miesięcy po porodzie i okazało się, że dopadło mnie obniżanie narządów rodnych. Jest to przykra i wstydliwa dolegliwość, a bez odpowiednich ćwiczeń mój stan będzie się pogarszał. Martwi mnie to , bo chciałabym jeszcze dwójkę dzieci.
          Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:14. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Cialo po ciązy nigdy nie będzie już takie samo.

            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Jak szybko wróci sie do swojej figury sprzed ciąży, jest bardzo indywidualną sprawą i zależy też od tego, jaki tryb życia prowadziło się przed ciążą oraz w jej trakcie. Niektóre mamy bardzo szybko wracają do swojej wagi sprzed ciąży, inne potrzebują trochę więcej czasu. Jeśli chodzi o karmienie piersia to mnie akurat to bardzo pomogło w powrocie do mojej wyjściowej wagi.

              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                Grunt to zdrowa i zbilansowana dieta i regularny wysiłek fizyczny. Oczywiście suplementy też warto stosować, tyle że z głową Czy ktoś z Was miał już okazję stosować te tabletki na odchudzanie ? Jeśli tak to dajcie znać czy rzeczywiście jest taki dobry
                Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:14. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Ja w ciąży przytyłam prawie 12 kg, wróciłam do wagi sprzed ciąży w jakieś 7 miesięcy. Ćwiczyć zaczęłam jakoś 2 miesiące po porodzie. Dużo biegałam (mam bieżnię w domu), do tego rower, czasami jakiś fitness. Trzymałam też dietę i wspomagałam się trochę suplementami od xxx (nie karmiłam niestety). No i poszło całkiem szybko.
                  Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:15. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    To zależy od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim od wieku, danej ciąży, stanu przed rozwiązaniem itp. Generalnie raczej nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. U mnie to jednak było tak, że zajęło mi to około pół roku, zanim wróciłam do takiej figury, z której byłam zadowolona. Musiałam jednak ćwiczyć i zmienić nawyki żywieniowe. W czasie ciąży pozwalałam sobie na rozmaite słodkości, ale potem chciałam szybko wrócić do formy i zrezygnowałam z czekolady czy ciasteczek

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Zależy od kobiety. Jedna wróci do poprzedniej formy bardzo szybko. Druga będzie musiała sporo sie namęczyć. Zarowno jeśli chodzi o dietę jak i o ćwiczenia.

                      Czasami naturalne sposoby nie są w stanie przywrócić naszej dawnej figury....


                      xxx
                      Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:15. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        Zawsze można też wspomóc się jakimiś suplementami. xxx Wiadomo,że dieta i ruch to podstawa, ale czasem trzeba tez troche ruszyc metabolizm. Warto jeść dużo błonnika
                        Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:15. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          To już jest sprawa indywidualna, ale zazwyczaj wystarczy miesiąc-dwa, aby mieć figurę sprzed ciąży.

                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Wszystko jest kwestią indywidualna. Jedna dziewczyna szybciej wróci do figury sprzed ciązy.Druga wolniej. Poród równiez ma znaczenie. Po cięciu cesarskim ćwiczenia rozpoczyna się zwykle o wiele później niz w przypadku porodu naturalnego.

                            Najtrudniej jest chyba wrócic do ćwiczeń:
                            http://www.fitnessstyl.pl/powrot-do-...ie-jak-zaczac/

                            Pozwolę sobie tutaj umieścić artykuł, który kazda z Was powinna sobie przeczytac. Jest tutaj napisane jak wrócic do ćwiczen po dłuzszej przerwie.

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Hejka! Ja wróciłam do formy w ciągu miesiąca - kilka zabiegów na cellulit, ostre treningi i tyle.
                              Na blizny potrądzikowe - co będzie skuteczne? Sprawdź - http://drkonczalska.pl/arts/blizny-potradzikowe/

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                Myślę, że są to naprawdę bardzo przydatne porady Dzięki wielkie Z całą pewnoścą mi się przydadzą
                                Za darmo dostaje się tylko to, czego nikt inny nie chce. I śmierć. Śmierć też jest za darmo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X