Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak "zrobić" chlopca?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: jak "zrobić" chlopca?

    Popieram!!!
    Może zmieńmy temat na jakiś przyjemniejszy ..

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: jak "zrobić" chlopca?

      Czyli jak zrobić chłopca? Cóż..Chyba się pomysły wyczerpały

      Skomentuj


        #78
        Odp: jak "zrobić" chlopca?

        Chyba tylko z banku spermy mozna by było wybrać czy chcemy chłopca czy dziewczynkę wtedy chyba jako tako jest przebadane tak jak w tych filmach np junior x d

        Skomentuj


          #79
          Odp: jak "zrobić" chlopca?

          Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
          Chyba tylko z banku spermy mozna by było wybrać czy chcemy chłopca czy dziewczynkę wtedy chyba jako tako jest przebadane tak jak w tych filmach np junior x d
          Pod warunkiem, że jesteś samotna/singielką, bo jak masz partnera płodnego to trochę nie teges...a gdy partner bezpłodny to inna historia ale wtedy potrzebujesz do tego zabiegu InVitro, bez invitro niby jak ustrzelisz dany chromosom?

          Skomentuj


            #80
            Odp: jak "zrobić" chlopca?

            Nie słyszałam o tym ale też ciekawe dla tych co tak naprawdę chcą zaplanować płeć
            Wiem że co niektórzy bardzo się starają bo np mając 3 chłopców kuzynka chciała córeczkę Bardzo bardzo jej pragnęła i była córeczka ale od czego to tak naprawdę zależy ??? Naukowcy też na przykładach opierają się Sama teoria ne wystarczy więc może coś w tym jest

            Skomentuj


              #81
              Odp: jak "zrobić" chlopca?

              W sumie też już nie wiem, mama męża ma 4 synów, nie miała już siły próbować, też baaaardzo chciała córkę, koleżanka ma 2 synów, mówi, że daje sobie już spokój, kolega ma 2 córki, będzie próbował jeszcze raz, pewnie jak wyjdzie córka to się całkowicie załamie Nie wiem, jak można byłoby im pomóc, zawsze się też można pobawić w chińskie kalendarze he he he

              http://babyonline.pl/kalendarz-chinski.html

              Ha ha mi się sprawdziło

              Skomentuj


                #82
                Odp: jak "zrobić" chlopca?

                No jak ustale tego nie wiem ale jakoś w filmie to zrobili,Opieram Indie na tym bo w książkach nie ma takich w głębien przynajmniej w tych ,które ja przerabiałam także aż tak daleko z ta wiedza nie jestem....
                Hmmm wiesz jak partner moze tez oddać spermie do banku spermy i ja cudem przebadać i a nóż hehe to tylko czysta teoria x d

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: jak "zrobić" chlopca?

                  Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                  W sumie też już nie wiem, mama męża ma 4 synów, nie miała już siły próbować, też baaaardzo chciała córkę, koleżanka ma 2 synów, mówi, że daje sobie już spokój, kolega ma 2 córki, będzie próbował jeszcze raz, pewnie jak wyjdzie córka to się całkowicie załamie Nie wiem, jak można byłoby im pomóc, zawsze się też można pobawić w chińskie kalendarze he he he

                  http://babyonline.pl/kalendarz-chinski.html

                  Ha ha mi się sprawdziło
                  Koleżanka spodziewa się 3 chłopca a tak chciała dziewczynkę Też nie wie czy jeszcze chce się starać

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: jak "zrobić" chlopca?

                    ja tam nie wierze w te kalendarzyki chińskie pierwsza miałam córke teraz bym wolała chłopca ale spodziewam się kolejnej dziewczynki

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: jak "zrobić" chlopca?

                      Te chińskie kalendarze to tylko rozrywka. U mnie z żadnym z dzieci się nie sprawdziło wg tego kalendarza, koleżanki twierdzą że to prawda. Tylko, że szansa na trafienie wg kalendarza chińskiego to 50% więc to zrozumiałe, że jedni trafią inni nie. U mnie są 2 dziewczyny i jako trzeci chłopak wskoczył, u siostry 2 dziewczyny a u brata 2 chłopaków. Dwie siostry męża mają po 3 chłopaków. Jakbym miała zamiast chłopca trzecią dziewczynkę to tez dobrze, ważne aby było dziecko zdrowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: jak "zrobić" chlopca?

                        Witam. Podobny temat został już poruszony na forum. Dlatego ten zamykam, by nie dublować wątków.Do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=2212. Pozdrawiam

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X