Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa Madalińskiego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Warszawa Madalińskiego

    To świetny szpital. Fantastycznie wyposażony, cisza, wręcz spokój. Pielęgniarki delikatne, uprzejmie. Piszę to na przekór ostatnich wydarzeń, bo naprawdę to jest bardzo dobry szpital i bardzo dobrzy specjaliści.
  •    
       

    #2
    Odp: Warszawa Madalińskiego

    Zgadzam się całkowicie.. rodziłam tam pierwszą córkę i kolejną ( już w drodze ) też zamierzam urodzić własnie tam. Obsługa pomocna, kompetentna ale do tego miła co jest rzadko spotykane. Pełen profesjonalizm w przesympatycznym wydaniu :-)))

    Skomentuj


      #3
      Odp: Warszawa Madalińskiego

      dziewczyny a jak jest z przeniesieniem się do tamtego szpitala?? w chwili obecnej jestem w medikoverze ale nie dostałam umowy o pracę i opieka medyczna kończy się w dniu porodu więc już teraz chciałabym przenieść się do jakiegoś lekarza na prowadzenie ciąży, tylko nie wiem czy mnie przyjmą w 24 tyg... Czy można iść tam rodzić nie będąc pod opieką przychodni przyszpitalnej?? Czy nie traktują wtedy "gorzej" przyszłych mam?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Warszawa Madalińskiego

        Ja nie z własnego doświadczenia ale napiszę że poród w tym szpitalu bardzo dobry ale znajome narzekały że już na salach pooperacyjnych leży się gorzej, że mają tam bardzo chaotyczne obchody i nie zawsze lekarz chociaż spojrzy na pacjentkę :/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Warszawa Madalińskiego

          jAK DUZO PACJENTEK TO BYWA CIEŻKO ALE POŁOZNE I LEKARZE BARDZO DBAJĄ O PACJENTKI:-) SAMA TU TERAZ LEZĘ .. a pow więcej informacji zapraszam na mojego bloga www.mopp.blog.pl i na stronke szpitala..

          Skomentuj

                 
          Working...
          X