Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co teraz uczula?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co teraz uczula?

    Wiecie co w maju najbardziej pyli i jakich miejsc powinno się unikać z dzieckiem alergikiem?
  •    
       

    #2
    Odp: Co teraz uczula?

    Maju to już trudny okres dla alergików bo pylą już trawy, głónie te wczesnokwitnące. Pyli też babka i szczaw, warto poradzić się alergologa co podawać dziecku w tym okresie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co teraz uczula?

      Ja ostatnio jestem alergiczna i mam ciagle problem z katarkiem a alergikiem nigdy nie bylam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co teraz uczula?

        Czekladka ale wszystko mogło się zmienić, warto podejść do alergologa i nawet z krwi zrobić sobie poziom Ige, może akurat coś cię uczula stąd te katarki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co teraz uczula?

          Tak zrobię :-) :-) bo przyznam strasznie to męczące jest. A to ciągle kichanie okropne ale corcia chociaz ma radość i śmieje się gdy to robię

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co teraz uczula?

            Sama jestem alergiczką iw sumie odkąd zaczęło wszystko pylić, to jest ze mną słabo. Nie da się całkowicie uniknąć alergenów, z resztą tym bardziej że niedługo zaczną pylić na przykład trawy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co teraz uczula?

              Ja na szczęście nie jestem na nic uczulona. A może jestem, ale o tym nie wiem Bratowa Męża ma alergie na pyłki drzew i bardzo źle znosi okres wiosenny.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co teraz uczula?

                Ja jestem bardzo uczulona na kurz niestety nie mogę sobie z tym poradzić, najgorsze że często sprzątam mieszkanie, a na drugi dzień znowu czuję, że jest zakurzone

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co teraz uczula?

                  W necie można też na luzie znaleźć takie rzeczy jak kalendarz alergika 2015, 2016 itd,
                  w którym wypisane jest dokładnie co kiedy pyli, więc warto sobie coś takiego wydrukować
                  i np nie planowac w danym czasie wycieczki na pole rzepakowe
                  bo to nas załatwi

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co teraz uczula?

                    Napisane przez jakubek2 Pokaż wiadomość
                    Ja jestem bardzo uczulona na kurz niestety nie mogę sobie z tym poradzić, najgorsze że często sprzątam mieszkanie, a na drugi dzień znowu czuję, że jest zakurzone
                    Współczuję, bierzesz coś na alergię?? Chyba w 100% kurzu się nie da wyeliminowac, sama muszę sobie zrobić testy alergiczne bo na coraz więcej rzeczy reaguję katarem, kaszlem, na razie hitaxa fast pomaga ale lepiej widzieć na co się ma uczulenie żeby móc to w miarę możliwości wyeliminować.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co teraz uczula?

                      Alergikiem można się stać, z tym się nie trzeba urodzić. To działa na szczęście w dwie strony, ja byłem i udało mi się z tego wyrosnąć.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co teraz uczula?

                        Napisane przez xaraaa Pokaż wiadomość
                        Alergikiem można się stać, z tym się nie trzeba urodzić. To działa na szczęście w dwie strony, ja byłem i udało mi się z tego wyrosnąć.
                        To prawda- ja z wiekiem jestem coraz większą alergiczką, tzn. jak byłam dzieckiem to nic mnie nie uczulało, teraz jak tylko zaczyna się sezon pylenia to nie mogę sobie poradzić z alergią. Na szczęście pod koniec maja przechodzi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co teraz uczula?

                          Napisane przez xaraaa Pokaż wiadomość
                          Alergikiem można się stać, z tym się nie trzeba urodzić. To działa na szczęście w dwie strony, ja byłem i udało mi się z tego wyrosnąć.
                          To prawda! Coraz więcej osób nabywa alergię wraz z wiekiem. Mamy wokół coraz więcej alergenów.


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co teraz uczula?

                            moja siostra pomaga sobie stosując na objawy aquamer jak się pojawia katar i problemy z oddychaniem ja na szczęście nie mam takiego problemu i cieszę się bardzo bo jak na nią patrzę jak się męczy to straszne : ( i nie wiem czy bym to zniosła na szczęście trwa to jakiś czas i przechodzi raz podebrałam jej to jak miałam zawalone zatoki i też pomogło

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Co teraz uczula?

                              Maj to przede wszystkim: okres pylenia dębów, buki, wierzby, a także w powietrzu dominują ziarna pyłku drzew iglastych: sosny i świerku. Ale to także okres pylenia trawy, babki, pokrzywy czy szczawiu.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X