Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Puzzle dla 4-latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Puzzle dla 4-latka

    Jakie puzzle będą najlepsze dla dziecko czteroletniego?
    Czy jeszcze drewniane, czy już może jakieś puzzle dla dzieci z kategorii po 30-60 elementów? Chłopiec radzi sobie z puzzlami maxi, ale już coraz lepiej, szukamy czegoś trudniejszego, ale tak,
    żeby nie przesadzić z tym poziomem trudności
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 11-06-2015, 15:06.
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

    Mój młodszy synek niedługo będzie miał 3 latka juz układa samodzielnie 30, 40 a nawet zabiera się już za 50 tki. Drewniane, duże były u nas do 2go roku życia.
    Uważam że spokojnie możesz kupic normalne puzzle oczywiście na opakowaniu jest napisane które nadają sie dla 4-ro letnich dzieci. Trzeba jedynie obserwowac dziecko podczas zabawy aby nie brało ich do buzi. Pozdrawiam.
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

      A może coś takiego?
      http://zuzutoys.pl/60-puzzle-polska-dla-dzieci.html
      Przeznaczone dla dzieci 3+
      Elementy są duże, ale nie maxi.
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

        ładne!

        Skomentuj


          #5
          Puzzle dla 4-latka

          Zobacz 5 najbardziej pomysłowych puzzli dla przedszkolaków!

          Kliknij w obrazek żeby zobaczyć pozostałe:
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Puzzle dla 4-latka

            fajne, fajne, ale te z człowieczkiem (układem kostnym i krwionośnym) to nie dla wszystkich dzieci, niektóre panikują jak widzą coś takiego, reszta jest super (dla każdego).

            Skomentuj


              #7
              Odp: Puzzle dla 4-latka

              Puzzle to jedna z najbardziej kreatywnych zabawek dla naszego dziecka i polecam wszystkim kupić kilka zestawów,bardzo sie przydają i sprawdzają,dla tych młodszych mogą być to oczywiście mniejsze elementy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Puzzle dla 4-latka

                o tego to jeszcze nie widziałam, fajny pomysł dla małego ciekawego wszystkiego człowieka
                Mała ma kilka zestawów puzzli jednak najbardziej przypadły jej puzzle które jakiś czas temu było można wygrać z Lubisiów 3D ma kilka zestawów którymi chętnie się bawi

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

                  Ja osobiście mogę polecić puzzle djeco, moje dzieciaki uwielbiają je układać. Mamy puzzle z ruchem drogowym, fajnie służą tez do nauki ruchu drogowego i zabawy samochodzikami. Dobrze sprawdzają się też puzzle umiem liczyć

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

                    Fajne te puzle, zwłaszcza dla chłopca, moja córcia uwielbia puzzle z lubisiów 3D jakiś czas temu była promocja wymiany opakowań na co się skusiłam i ciesze się bo chyba to są jej ulubione puzzle

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

                      super by były puzzle 3D ale to dla starszego Dla 4 latka najlepiej takie z ulubionym bohaterem

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

                        zwykłe puzzle z ulubioną postacią z bajki, ilość elementów myślę, ze do 50 max.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

                          Dla 4 latka maksymalnie 50 elementów i to najlepiej większych z ulubionym bohaterem bajki,warto poszukac w sklepach internetowych,wybór jest naprawdę szeroki,łącznie z puzzlami 3D.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

                            Puzzle to fajny pomysł na prezent. Ja mam koło domu pepco to często tam kupuję. W internecie jest gazetka pepco https://www.promocyjnegazetki.pl/gazetka/55/pepco, gdzie możesz zobaczyć różne zabawki dla dzieci.
                            Sore wa himitsu desu ^^

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie puzzle dla 4 latka?

                              Generalnie takie puzzle jako prezent dla 4 latka,można kupić w sklepach internetowych z artykułami dla dzieci i również będzie taniej,to żaden problem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X