Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    a sie poryczalam jjmkana blogoslawienstwie i tym blogoslawienstwem tez sie stresowalam straszne i przysiegom tez

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      Na życzenia to ja sobie tak ładne życzenia nauczyłam na pamięć a tu się okazało że bez mikrofonu było a ja myślałam że tak ładnie to będzie ale może i lepiej bo każdy zwrócony by był w moją stronę
      Na jednym weselu co kiedyś byliśmy Pan młody powiedział "Ja Monika biorę sobie ciebie za żonę "
      Lara a ja byłam na weselu u barata mojego męża, gdzie panna młoda zaśpiewała dla rodziców tą piosenkę 'Cudownych rodziców mam' i nawet ładnie jej to wyszło. ja bym miała taką kluchę w gardle że słowa bym nie wydusiła z siebie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        to musiała ładnie śpiewać i nie miała stresu Ja talentu do śpiewania nie mam ale ładny gest wykonała też się musiała do tego przygotować

        Skomentuj


          #64
          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          to musiała ładnie śpiewać i nie miała stresu Ja talentu do śpiewania nie mam ale ładny gest wykonała też się musiała do tego przygotować
          Tak przygotowuwała się i to razem z zespłęm bo to znajomi więc mogli cś podpowiedzieć itd. Ale faktycznie żeby zrobić cośtakiego to troszkę śpiewać trzeba umieć.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            Oj, ogarnięcie całego tego zamieszania związanego ze ślubem i weselem to mega wyzwanie.
            Wiem, bo w zeszłym roku byłam świadkową na ślubie mojej siostry i byłam w to bardzo zaangażowana.
            Podstawa to planowanie wszystkiego. Można tradycyjnie, w notesiku, ale fajną opcją są też elektroniczne plannery, tak jak tu: xxx . Jeśli wszystko sobie rozplanujemy i na bieżąco będziemy kontrolować realizację, powinno być o wiele łatwiej.
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:17. Powód: reklama

            Skomentuj


              #66
              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              no ja już szukam i szukam i wolnej sali nie moge znaleźć na lipiec chyba za późno się obudziłam ehh.. wpisuje sala xxx ale co dzwonie to już są rezerwacje i ew. się odezwą jak ktoś zrezygnuje to tylko dowodzi ze sale najszybciej trzeba załatwiać jak się da a potem reszte
              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:17. Powód: reklama

              Skomentuj


                #67
                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                balony zawsze były niezawodne, trzeba poszukać na allegro, albo innych portalach tańszych ozdób, bo jeśli zacznieszrobić sama to pochłonie to mnóstwo czasu, kwiaty, albo zdjęcia są dobrym podziękowaniem, liczy się gest przecież

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  Jeśli mieszkacie w Krakowie i nie macie jeszcze nikogo, kto przygotuje dla was bukiety i dekoracje ślubne, to sprawdźcie sobie firmę "Floral Concept Store" Evy Klimek xxx- robią piękne bukiety i dekoracje.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 20:18. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    ja pamiętam miałam takie szczęście z salą. W 2014 w lutym były oświadczyny pod koniec lutego zadzwoniłam do sali na której mi bardzo zalerzało bo była polecona przez koleżankę i ogólnie super opinie w internecie co się rzadko zdarza i jescze miałam taki warunek ze musi być we wrześniu bo mój wujek udzielający nam ślubu wyjeżdżał w październiku. No i tak jak zadzwoniłam tak pan do telefonu, oj ale pani miała szczęście kilka dni temu ktoś zrezygnował z terminu na 20 września. a sala naprawdę była oblegana
                    A życzenia dla rodziców najważniejsze żeby były od serca. ja śpiewałam dla rodziców. Dla mojego męża miałam zamiar śpiewać ale zrezygnowałam bo zawsze jak próbowałam to po kilku słowach zaczynałam płakać
                    Przed ślubem dużo stresu zawsze, ale potem zazwyczaj wychodzi wszystko pięknie jeżeli naprawdę ludzie się kochają

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                      ja pamiętam miałam takie szczęście z salą. W 2014 w lutym były oświadczyny pod koniec lutego zadzwoniłam do sali na której mi bardzo zalerzało bo była polecona przez koleżankę i ogólnie super opinie w internecie co się rzadko zdarza i jescze miałam taki warunek ze musi być we wrześniu bo mój wujek udzielający nam ślubu wyjeżdżał w październiku. No i tak jak zadzwoniłam tak pan do telefonu, oj ale pani miała szczęście kilka dni temu ktoś zrezygnował z terminu na 20 września. a sala naprawdę była oblegana
                      A życzenia dla rodziców najważniejsze żeby były od serca. ja śpiewałam dla rodziców. Dla mojego męża miałam zamiar śpiewać ale zrezygnowałam bo zawsze jak próbowałam to po kilku słowach zaczynałam płakać
                      Przed ślubem dużo stresu zawsze, ale potem zazwyczaj wychodzi wszystko pięknie jeżeli naprawdę ludzie się kochają
                      Ależ mieliście szczęście z rezerwacją sali To bardzo fajny pomysł śpiewać dla rodziców Ja miałabym wielką tremę i chyba nic bym nie wydusiła z siebie przy takiej publiczności

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        My na naszym ślubie podziękowania wpletliśmy jeszcze w kościele. Po dziękczynieniu, a przed błogosławieństwem wzięliśmy mikrofon i podziękowaliśmy rodzicom (dla nich też mieliśmy po bukiecie kwiatów), księdzu, który odprawiał i wszystkim, którzy uczestniczyli w Mszy Świętej ślubnej, bo wiadomo, że nie wszyscy szli na dalszą część uroczystości. Potem przy życzeniach mieliśmy dla wszystkich cukierki.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                          Szukacie dobrego kamerzysty lub fotografa na swój ślub ? Zobaczcie ofertę, xxx + fotograf ślubny, dwa w jednym. Ich portfolio jest niesamowite, sami zobaczcie !
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 20:16. Powód: reklama

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                            Moja znajoma robiła ślub w plenerze i faktycznie są jakieś udogodnienia jednak chyba dotyczy to tylko ślubów cywilnych. Kościelne chyba nadal muszą odbywać się w kościele.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                              Tak niestety kościelne śluby dalej muszą odbywać siew kościele mój brat chciał zrobić ślub w plenerze i ksiądz się nie zgodził. Robili malutkie wesele na 30 osób aby zmniejszyć sobie koszty dużego wesela I powiem szczerze, że goście bawili się lepiej niż na nie jednym dużym weselu którym byłam
                              Jak jest dużo gości a dodatkowo jest jest jeszcze zapewniona jakaś atrakcja typu ognisko całą noc to goście zamiast się bawić wolą przy piwku posiedzieć przy ognisku u mnie tak było i gdybym jeszcze raz organizowała swoje wesele nigdy bym się na to nie zgodziła !

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                                Przypuszczam, ze jakby mu trochę więcej zapłacił to by się zgodził bez gadania... U mojej kuzynki tak bylo. Niby nie chciał a jak pomachała grubszą kopertą to od razu zdanie zmienił
                                Nasz slub będzie w kościele a przyjęcie na sali Ja jestem tradycjonalistką i chcę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Plener trochę mnie przeraża bo nie wiadomo jak będzie z pogodą. Poza tym znalazłam piękne xxx i chciałabym je wykorzystać na naszym przyjęciu.
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:16. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X