Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Zakupy

    U mnie zależy od tego czy mam czas i ochotę buszować po sklepach stacjonarnych. Książki, zabawki raczej kupuje przez internet, bo o wiele taniej.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Zakupy

      Ja jak jade do miasta to szukam kilku rzczy od razu wtedy jakos szybciej mi ida zakupy, a o tego zawze zapisuje co mam kupic

      Skomentuj


        #93
        Odp: Zakupy

        Z zakupami w aptekach internetowych trzeba uważać. Już parę razy mi się tak zdarzyło, że dostałam leki z bardzo krótką datą przydatności.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Zakupy

          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
          Z zakupami w aptekach internetowych trzeba uważać. Już parę razy mi się tak zdarzyło, że dostałam leki z bardzo krótką datą przydatności.
          Wlasnie tego sie obawiam, niby sa tansze ale nie dlugo nam posloza bo maja krotki termin waznisci i szybko je wyzucimy

          Skomentuj


            #95
            Odp: Zakupy

            Apteki często w ten sposób właśnie pozbywają się zalegającego asortymentu. Trzeba sprawdzać dobrze i pilnować tego, zwłaszcza w przypadku leków dla dzieci.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Zakupy

              Ja ostatnio przekonałam sie do kupowania przez internet ubrań... Robię tak zakupy coraz częściej. Wybor sklepów w sieci jest o wiele większy, poza tym w dobrej cenie można sobie kupić całkiem przyzwoite i dobrze wykonane ciuszki.... Kilka razy zrobiłam zakupy w tym sklepie
              http://www.megakoszulki.pl/

              Można tam zamówić sobie koszulkę z napisem. Moja ostatnia to ta:

              Skomentuj


                #97
                Odp: Zakupy

                podczas zakupów w aptece internetowej jest przy każdym produkcie jest data przydatności, ja zawsze na to zwracam uwagę Bardzo często robię zakupy przez internet wygoda ale przede wszystkim można przed wrzuceniem do koszyka na spokojnie poczytać skład itd.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Zakupy

                  Ja praktycznie większość ciuchów kupuję przez internet. Wygodniej, duży wybór, no i nie musisz nawet wychodzić z domu
                  Osobiście polecam ci sklep waszebuty.pl Nie mają tam produktów tych największych (i zarazem najdroższych) firm, ale wybór jest niemały (asortyment z dnia na dzień się powiększa), a do tego bardzo okazyjne, niskie ceny. Przed zakupem pierwszej pary (bo potem kupiłam jeszcze dwie) miałam obawy czy niska cena nie odbije się na jakości buta, ale nic bardziej mylnego! Szpilki, które kupiłam (swoją drogą polecam wam sprawdzić na tej stronie niebieskie szpilki Queen Bee - są przepiękne) w 100% odpowiadały temu, co widniało na stronie. Buty są solidne i starannie wykonane, nie mam z nimi najmniejszego problemu. Dlatego też, po szpilkach kupiłam sobie jeszcze fajne czarne sandałki z diamentami i sportowe "adidasy" z przewiewną siateczką. No i takim sposobem mam trzy pary różnych butów za cenę, za którą w jakimś markowym i rozreklamowanym sklepie nie kupiłabym nawet jednej pary.
                  Naprawdę polecam sprawdzić, a nóż coś wpadnie wam w oko

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Zakupy

                    O tak tu chodzi to tą wygodę Czasami możemy się zawieść i nie trafić w zakup ale zawsze mona zwrócić, więc nie ma najmniejszego problemu. Najlepiej raz zmówić i zobaczyć jak jest z rozmiarówką, później już będzie wiadomo co i jak kupować.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy

                      A ja mam właśnie odwrotnie. Tzn. dla mnie pewniejsze jest kupienie butów przez internet (co też czynię dość często :P ) niż ciuchów, bo juz nie raz przejechałam się na tym, że np. wymiary koszulki podane na stronie pokrywały się z wymiarami mojej powiedzmy "idealnej rozmiarowo" koszulki, a jak przychodziła przesyłka to rozmiary były kompletnie różne.
                      A z butami mam tak, że dużo rzadziej możesz się przejechać, bo jednak masz podany ten rozmiar wkładki zawsze, więc to się zazwyczaj zgadza. Ja jeszcze ani razu nie kupiłam butów w złym rozmiarze i mam nadzieję, że to się nie zdarzy!
                      A jeśli miałabym coś polecić to polecam to, co kilka postów wyżej moja imienniczka, czyli www.waszebuty.pl . Mam z tej strony np takie cudeńka -
                      Są identyczne na żywo i po fajnej cenie. Dodatkowo są na nodze bardzo stabilne, serio
                      Polecam wam tam się rozejrzeć i czekam też na wasze propozycje
                      Pozdrawiam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy

                        Wow jak dla mnie za dużą szpila już się całkiem oduczyłam chodzić w takich butach ostatnio w ryłko upolowałam dla siebie baleriny- mega wygodne i dla dziecka jedną parę na lato też. Co do zakupów przez neta - to bywa że kupuje, ale nie powiem najpierw zakupy stacjonarne

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy

                          Ja ostatnio zrobiłam sobie małą przyjemność i zamówiłam sobie przez internet śliczne ubrania Mohito na poprawę humoru. Czasem człowiek tak ma, że musi sobie coś kupić żeby poczuć się lepiej. I u mnie nadszedł właśnie taki moment.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy

                            Ja ostatio kupiłam sobie nowy zegarek. Marki Michael Kors. Klasyczny model, konkretnie:

                            Od bardzo dawna na niego polowałam. Udało mi sie go dorwać w wyprzedaży i kupiłam za 600 zł ( normalnie kosztuje 1100 zł).

                            Jestem bardzo zadowolona bo na ręce wygląda świetnie. Jeszcze lepiej niż na reklamie.Jest wygodny i dokladny. Tak wiec było warto.

                            Kupilam go w tym sklepie
                            http://www.czaszegarkow.pl/michael-kors-c-1068.html

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy

                              Nie. Nie znałam tego serwisu ale skoro tak dobrze o nim piszesz to może zajrzę....

                              Sama równiez polecę fajną stronę. Warto jest zajrzeć sobie do selino:
                              http://selino.pl/koszulki-z-wlasnym-...enie,g-15.html

                              W niskiej cenie można tam zaprojektować dla siebie koszulkę. Jeśli nie znajdziecie niczego z odpowiadającym Wam wzorem w sklepach internetowych to mozecie sobie zajrzeć tutaj i samodzielnie sobie coś takiego zaprojektować. Jakis czas temu stworzyłam tam dwie koszulki. Dla siebie oraz dla meża.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy

                                Lubię pochodzić po stacjonarnych sklepach, popatrzeć, dotknąć, przymierzyć. Jednak z braku czasu, przy małych dzieciach, ostatnio częściej wybieram sklepy internetowe.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X