Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    edyta mowie ci , my za blisko granicy mieszkamy, czarnobyl debilom poszkodzil i sie zmutowali
    taka mam czasem ochote wziasc wszytko hurtem z jego szafy i puscic w swiat balkonem.. i jego przy okazji..
    ten tydz ma 2zmiane.. wieczorki bede oki, ale zanim dupek wyjdzie do pracy ile ja sie glupot naslucham.. bo diabelek bedzie latal za mna i zaczepial tylko.. jak juz mnie mega wkurzy i jemu wiache chce wyslac to dyktafon wlacza... zeby on byl taki kumaty jak o rodzine zadbac...
    zdrowka dla amelci, musisz przeczekac, ale bedzie coraz lepiej z jej zdrowkiem, wiem ze pediatra nie zalecala, ale jak je katarek nie ustepuje to mzoe stopki troszke posmaruj pulmexem, ja swojej tylko stopki smarowalam potem i moze pomoglo
    a u mojej drugi dzien zielona wodna kupa, wczoraj 2 szt a dzis 1 poki co.. pewnie zabki nowe beda
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      dyktafon?? cwaniak. podłe te nasze chłopy...

      mój się kłoci że to nie jego nicki znalazlam, ze on nie wie bo moze to ja czatuje i ze powinnismy miec swoje konta oddzielnie, no wtedy to by juz se hazlo zalozyl i szalal ile sie da.

      malutka juz jakby lepiej, rano chyba jej przy cieplo bylo i miala 37, zimno troche bylo to spala w body z dl rekawem i pajacu ale wszystko dosc cienkie, a potem spiochy ftotte wlozylam a pajaca zdjelam. wybralam sie do bratowej, to ulice dalej, sweterek wlozylam jej i kombinezon i kocem nakrylam bo wialo i zimno strasznie sie wydawalo a tylko 0 bylo czy -1 no i ladnie nosek sie oczyscil po kilku minutkach na dworku, a wieczorem u rodzicow bylismy a potem poszedl na zakupy a ja z mala w samochodzie to sobie pospala i swiezo odetchnela i nos dzis tylko 3 razy czyscilam, a mala taka gadatliwa i radosna, widoac ze zdrowsza, atesciowa wczoraj przyszla i gada ze jakby bardziej chora jak ona chwilowo marudzila, normalnie sie wczoraj na nia tak zezloscilam.... prawie sie obrazila ale dzis juz jej przeszlo. za to jak wrocilismy wieczore to zaczela dyrygowac i gadac jak mam z chlopem postepowac. kurna sama nie umiala wychowac atreraz sie wrtaca. i mnie obwinia za jego glupoty. bo ja powinnam go ********a pilnowac. a co on łba nie ma swojego, co ja mezabralam czy dziecko do wychowywanioa, a wiecie tak mi zawsze gula rusza tym, swoejego chlopa tez tak wychowuje ze na kazdym kroku ja oklamuje. nie bede powtarzac jje bledow. jak ma byc zle to sie rozstaniemy i koniec. a jak dobrze to sama sobie poradze. no sie popisalam.
      zdrowka dla wszystkich. Minia chyba mam gdzies tam pulmex, za miesiac pol roczku bedzie miala wiec chyba wielkij krzywdy malej nie zrobie. ale dzis juz slodko spi to nie bede przeszkadzac.

      buziaki dla was :*********

      Skomentuj


        hej dziewuszki
        ja na sekudke. jutro do pracki a mala jeszcze sie przewala na lozku. Spala dzis prawie 5 godz w dzien

        Wypadzik nam sie udal. Tylko na drugi dzien to juz bylo gorzej. Nie ma to jak wodke piwem popijac Mielismy byc we czworke ale okazalo sie ze bylo z 15 osob. W kregle sobie pogralam ale ciezko bylo bo w pracy przywalilam akrylem i strasznie bolalo No i komplementow nazbieralam od mezczyzn.

        Dorotka u tesciow pierwszy raz nocke spedzila. Troche im marudzila. A najlepsze w nocy. Mamusia chrzesna czyli szanowna szwagierka wrocila z imprezy o 3 a o 4 mala wstala i nie spala do 6 hehe. Z jednej strony smutno mi bo pewnie brakowalo jej mnie ale z drugiej przynajmniej raz chrzesna miala probke.

        Wczoraj popoludniu ja odebralismy. Znowu wysypka, zawsze jak od nich wraca. ALe to pewnie od kurzu i brudu.

        Dzis mnie dziecko nie zna. Plakala tylko jak jej czegos zabronilam albo chcialam przytulic. Wielce obrazona.
        Jeszcze koszmar przezylam bo spadla mi na glowe z lozka. SIedzialam przy lozku nie wiem kiedy ona to zrobila. Zaczelam ryczec i wolam Artura. Przeciez mogla sobie kark skrecic. No mowie Wam koszmar. Poplakala sekunde nawet guza nie ma...

        Miedzy nami ok ale ja mam jakas depresje czy co.


        Edytko my tez mamy kupe fimow zdjec itd. Ale mnie to ryba. Lepiej niech sobie pooglada i pogada ze szuka kochanki, niz by mial sie ukrywac i naprawde mnie zdradzic.
        U nas to predzej ja bym poszla niz on.

        Ale musisz miec reke na pulsie.

        Minia trzymaj sie i nie dawaj. Nie daj mu sie nagrac bo potem wykorzysta. Jego wina a bedzie na CIebie.


        Jezu jak czytam Izke to mi sie wszytsko gotuje w srodku. I jeszcze to drugie dziecko...

        dobra ide spac
        dobranoc
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          no poczytaąłm
          fakt - za blisko Czrnobyla mieszkacie - ja na południu i daleko więc u mnie spokój i cisza - oby nie cisza przed burzą

          Izka ma przechlapane ale sama też w gorącej wodzie kąpana - powinna zwolnić - oj jak łątwo komuś radzić

          małą już zdrowa - na szczęście i ja też ku zdrowiu zmierzam - najbardziej winko pomogło sprzed paru dni (nocy właściwie)

          Szukałąm dla Pawła książek m inn z dziennikarstwa na ten jego konkursik no i przypomniało mi się że znajomy ksiądz studiował dziennikarstwo - niestety książek już nie ma ale ... no znów chyba wrócę na caritas - mam zaproszenie na turnusik czy dwa na lato - tylko jak tu z małą jechać

          na razie kończę -

          jak włączyłąm gg to mnie wyrzucało z internetu - muszę poszukać co tam się psuje - oj teraz paweł mi nie instaluje gier = muszę format i windows na nowo wgrać i będzie super - tak myslę

          Pa pa dobranoc laski - jeszcze tylkko wkleję link do strony z humorkiem http://www.ciapek.pl/teksty.php


          Dekalog Szczęśliwca

          1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać.
          2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego.
          3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy.
          4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
          5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać.
          6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego.
          7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
          8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci.
          9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
          10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

          Skomentuj


            judyta fajny pomysl mi podsunelas

            chyba normalnie zainwestuje w sprzet
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              hej dziewuszki,
              usiadlam sobie wczoraj po pracy a tu bach neta nie ma. Nie wiem co bylo na modemie sie swiecilo. A dzis z rana ok.

              Judytko wychoruj sie szybciutko. Ja to sie dziwie dlaczego mnie jeszcze nie wzielo, bo w sobote latalam po dworzu na krotki rekaw

              Mala zdrowa poki co. Wlasnie usnela jak tanczylysmy, podskakiwala a patrze spi

              Kurcze dyktafony, podsluchy... Najgorsze ze tego czlowieka wzielo sie z wlasnej nieprzymuszonej woli. U nas narazie jest naprawde w porzadku ale to wszystko do czasu. W takich chwilach zastanawiam sie czy warto tracic czas. I moze lepiej dla malej jak rozejdziemy sie teraz.
              Najwazniejsze ja chca 2 osoby. Odpuscilam troche Arturowi, staram sie go doceniac. Widze ze wtedy sam chetniej mi pomaga. Mama mnie troche podburza, ze jak ja sobie pozwalam na takie zachowanie. A ja zlewam bo dzieki temu wszyscy mamy spokoj. Nie szlaja sie, nie pije, nie wyzywa mnie, pracuje, to co bede sie czepiac na sile. Nie jest wymarzonym facetem ale mamy dziecko i tylko to sie dla mnie liczy. Warto dla niej sie starac.

              Ide po kawke, ktos sie dolacza?
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj


                specjalnie nie pisze na lalkach bo mam dosc cenzury

                wnerwia mnie baba na maxa
                Last edited by konwalia; 09-02-2009, 10:31.
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  kiedy tam nie zajrze ciagle jej gozkie zale, zygac sie chce
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    minia nie pisz tak bo wiesz ze 'agent' działa

                    Skomentuj


                      sorki ale g.. mnie to, bede pisac o czym mam ochote
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nio i doczekalam sie,wypieprzyla mnie z lalek( uzywam slownictwa pod nia.. bo to czyta.. a ona glownie takim operuje w realu..)
                        hahaha

                        och jak mi zal...hahaha... dzieki ci boze ze juz nie bede zmuszona czytac tych banalukow przewrazliwionej na swoim punkcie NIEOMYLNEJ I WSZYSTKOWIEDZACEJ baby

                        ps. z nk tez, ojojoj
                        Last edited by konwalia; 09-02-2009, 10:32.
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          Napisane przez konwalia Pokaż wiadomość
                          nio i doczekalam sie,anka wypieprzyla mnie z lalek.......... ojojoj
                          ja też nie mogę się zalogować - no cóż mała strata próżny żal - i tak ostatnio nie bardzo miałam o czym pisać
                          tu tez mało piszę

                          bo choć mam swój sprzęcik to nie mam kiedy - jak mała nie śpi no to wiadomo - wolę się z nią pobawić a jak śpi - a zdaża jej się w dzień drzemnąć pól godzinki - to obiad podłoga coś zjeść itp - wiadomo baba w domu robotę zawsze znajdzie -
                          Moniś ostatnio wstaje koło 8 rano i idzie spać koło 22 wieczorem no z tą drzemką na szczęście

                          na razie spadam - muszę poszukać jeszcze materiałów pawłowi - jutro jedzie i pojutrze ale materiały na za tydzień

                          Skomentuj


                            hej dziewuszki
                            a mi sie wczoraj komp zablokowal. Artur nie zrejetrowal wina a mial miesiac na to. No i nie moglam w ogole wlaczyc. Dopiero dzis pojechal do taty po jakies kody i poszlo.
                            Ja to jak zwykle jak cos fajnego sie dzieje to przegapie.
                            Ja tez zablokowana. Dziwnie sie czuje jakby mnie ktos z domu wywalil i nie pozwolil zabrac rzeczy.


                            Wczoraj bez tego kompa taka zla bylam, ale trafil mi sie fajny film z moim ukochanym Nicolasem Cage'em A dzis caly dzien ile czasu mialam. Musze isc na jakas terapie i wywalic kompa w ogole hehe.

                            Wczoraj nam Dorcia dala popalic. Dupcia jej sie odparzyla. Juz wiem ze to reakcja na jedzonko. Przeciez dbam zawsze. Jak jest ladnie to nawet nie smaruje a jak zrobi nie taka kupke to od razu jakby jej wrzatek wylal. Darla sie niemilosiernie. Nawet nie moglam jej wziac na rece bo kojarzylam sie jej z przewijaniem i jeszcze glosniej plakala. W koncu usnela jak jej Artur posmarowal dziaselka. Cos sie na dole wyzyna wiec jedno z drugim.
                            Dzis pieknie, wykapalam ja, zjadala mleczko i usnela bez placzu.
                            Przestawila sie kladzie sie wczesniej ale wstaje wczesniej. Nie wiem co lepsze. Najwazniejsze ze noce przesypia.
                            Dorotka
                            Blog Dorotki

                            Skomentuj


                              ha! teraz i ja sie wypowiem bo siedziałam cicho majac nadzieje ze sprawa sie sama wyjasni.
                              wiedz kochana andziu jesli to czytasz wiedz ze troche to zaklamane..nadal siedzisz tu na kwiatowym i czytasz a 'swoje' forum dla nas zablokowałas wiec z łaski swojej kasuj nasze posty bo sama wiesz ze na to są paragrafy a pewnie wiesz skoro jestes niby obeznana w prawie. taka jestes niby sprawiedliwa a ide o zakład ze tyłki nam teraz na lalkach niezle smarujesz..kij z tym mnie to smieszy takie zachowanie wyciaganie spraw z przed paru miesiecy zeby sobie troszke koło tyłka zrobić! kończe twoj temat bo to nic ciekawego szczerze mowiac
                              masz czas do jutra by wykasowac posty uzytkownikow ktorych wyeliminowalas i nie dalas im szansy samym to zrobic a skoro nie dopuszczasz autora do jego własnych tekstow to o ile wiem jest to karalne ilosc postow jest widoczna na stronie głownej i nikt nie jest głupi zeby nie zauwazyc ze nie skasowałas...

                              Skomentuj


                                no więc wiem na 100% że jestem "persona non grata" na lalkach - przykro mi ale przeżyję
                                ostatecznie mam swoje forum (link w podpisie) i oprócz internetowych znajomości też życie "poza siecią" - na szczęście świat dla mnie nie kończy się na forum takim czy innym - piszę na różnych i dalej tak będę robiła


                                natomiast nigdy nie robię tak, żebym wchodziła na forum gdzie nie mam konta i nie chcę pisać = podglądactwo to nie dla mnie
                                no i głupio się czuję wiedząc, że oprócz tych zalogowanych legalnie ktoś jeszcze ma hasło a nie ma odwagi się samemu zalogować - nie sądzę, żebym dłużej tu pisała - ta co dałą swoje namiary (hasło i login ) to może i innym porozdawała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X