Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ja mialam nalesniki wczoraj, czesc z dzemem, a reszta z pieczarkami, mialam z pieczarek zrobic sos ale lenistwo mnie zaskoczylo
    no wlasnie jasmin , co to za impreza?
    zrobilam wczoraj ogorki malosolne, mam nadzieje ze wyszly jadalne, wiec juz jakas czesc obiadku mam
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      moje postanowienie to zaczynac kazdy dzien od sniadania!
      On przyjmuje we Wroclawiu i Opolu ale wole do wrocka!Za wizyte bierze do 50 zl.a;e nie konczy sie na jednej!ale od dwoch osob mam opinie o nim w samych superlatywach!Nic nie strace jadac(pieniadz nie jest nic wart)niestety nie wiem ile bede czekala na wizyte ale slyszlam ze wyjatkowe okazy przyjmuje z dnia na dzien!
      OBY POMOGL BO JA SIE WYKONCZE!

      Skomentuj


        #48
        czy stokrotka byla na watku terefere...bo chyba nie pojmuje ktora to kobitka

        Skomentuj


          #49
          50 zl , nio przyzwoita suma, dobrze ze nie 150 zl , no i dojazdy , ale trudno, wazne ze warto

          a z tym sniadaniem to i ja sie dolaczlam do postanowienia, po wypijam kawke i tak sie bujam do 16ej, a w nocy , po polnocy glod mnie bierze i zanim pojde spac pol lodowki wyczyszcze, moje spodnie zle to znosza
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            #50
            No nic zmykam kochane!obiad sam sie nie zrobi a i musze wykorzystac fakt ze Adi spi-co zdarza sie mu wyjatkowo czesto ostatnio!Jak wstanie to juz nie odstepuje mnie na krok!A moje rece odmawiaja mi posluszenstwa!
            Zycze wam milego dnia kochane i wieczorku i jutro bede!buziole kwiatole

            Skomentuj


              #51
              nie , stokrotka byla raczej aktywna na watku dla brzuszkow
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                #52
                ladne , buziole kwiatole
                ja tez ide w koncu do kuchni.. o zgrozo.. ide pichcic, w razie czego.. zegnajcie
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Witam!

                  I ja dołączyłam Próbuję się połapać kto zacz i stworzyłam sobie nawet mini listę na tę okazję. Ale przyznam, że Frezji to jeszcze nie rozszyfrowałam...

                  Zabiegana, zalatana, ślę Wam pozdrowionka :*
                  Piotruń

                  Skomentuj


                    #54
                    a ja wiem kim jest Frezja hihi ma baaardzo słodkiego synka

                    Skomentuj


                      #55
                      Hej Wam!
                      Dzieki za troske o Dorotke. Temp. spadla juz o 24. Nie wiem od czego to moglo byc. Jak zaczynalam pisac to bylo ok a teraz juz ma 37,3.
                      Jasmin Dorotka ma juz 2 zabki pisalam juz kiedys. Wyszly 3 tyg temu bez wiekszych sensacji. Dzis jest strasznie marudna no i ta temp moze ida gorne?

                      Na dzialeczke pojechalismy. Ale zadna tam imprezka, bylismy we trojke. Obejrzelismy film a jak Dorotka usnela to wypilismy po piwku. Moi dziadkowie maja dzialeczke z takim domkiem gospodarczym, w ktorym moja mama zrobila remont. Sa gladzie i plytki. No i ogrzewanie wiec nie balam sie o Dorotke. To taka nasza rodzinna dzialeczka. Kazdy spedza tam wakacje.

                      Teraz maz sie uparl i kupilismy dzialke taka na ogrodkach na wieczysta dzierzawe. Zgodzilam sie ale teraz jestem strasznie zla. Kojca nie mialam za co kupic, fotelik az sie prosi o wymiane a idiota kupil wykaszarke za 400zl.

                      Monis wyslalam Ci pioseneczke.

                      U nas na chrzcinach nie bylo alkoholu ale dlatego ze nie moglo byc. Ale mysle ze odrobina winka nie zaszkodzi.

                      Dobra ide czytac bo ladnie namachalyscie Super podoba mi sie, jest tak jak dawniej. Tylko do diabla kto jest kto????

                      No to jak tylko mi marudek-chorutek pozwoli to wezme sie za nowa liste.

                      Orchideo trzymam kciuki zeby Wam sie udalo. A nie karmisz na lezaco?

                      Dorotka
                      Blog Dorotki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        ja na chwile

                        nie informowalam wszystkich naszych kolezanek o nowym watku, dalam tylko cynk tym co wiem ze lubia pisac i ciekawi je zycie na forum, jesli chcecie kogos zaprosic nie ma sprawy, napisalam na polkach ze jak ktos jest zainteresowany to dam link.. i nikt nie bardzo sie tym interesowal poza nami wlasnie, wiec uwazam ze byla to dobra decyzja nie robic spedu zeby tylko byli chetni do czytania a do pisania juz nie.. nawet nie beda podejrzewali ze gdzies indziej jestesmy bardziej aktywne i dobrze, bedziemy mogly znowu byc bardziej aktywne i otwarte jak kiedys

                        super paula ze dolaczylas, bardzo sie ciesze
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          #57
                          znowu spadam bo moj wczasowicz sie domaga kolejki do kompa, jeszcze dzis nie siedzial
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            #58
                            No doczytalam
                            Dorotka usnela, dobrze bo juz tak bidula marudzila ze nie wiedzialam co z nia robic.

                            Fuksja
                            jak piszesz o mezu to jakbys o moim pisala. On to lata z kolegami a jak ja chce gdzies wyjsc to tyle gadania ze nie wiem. Zazyczyl sobie zebym zerwala kontakt ze swoja przyjaciolka bo mnie niby nastawia przeciwko niemu. Oczywiscie mam go gdzies.
                            U nas tez gry i koledzy a jak ja o cos poprosze to nigdy nie zrobi.
                            No i strasznie wkurza mnie jego slomiany zapal. Malo sie nie posral zeby miec rybki, chcial gitare na gwiazdke. Gitara lezy a u rybek ja robie. Z dzialka bedzie to samo. Nic na niej nie zrobi.

                            Ale mnie glowa boli, mala dala mi dzis do wiwatu.
                            No to biore sie za liste. Tylko kochane przeslijcie mi na gg albo priv swoje dawne i aktualne nicki bo nie wszystkie z Was rozszyfrowalam Moj nr: 2780128 No i Fuksja podaj dane Natanielka to dopisze go do listy No i swoje do listy urodzinkowej.
                            Dorotka
                            Blog Dorotki

                            Skomentuj


                              #59
                              Dobra juz wszystkie kwiateczki mam, nie wysylajcie. Tylko Fiolek niech sie ujawni
                              A zly ogrodnik to kto? Gadaj szybko bo mszyce nasle!
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                #60


                                1.Frezja 15 września 2006 synek Adrianek 2900g 55cm (tel: 665-808-111 gg: 2769820 mail: alicjaberdowicz@wp.pl)

                                Adrianek ma 23 miesiące i 14 dni

                                2.Jasmin 8 maj 2007 synek Olafek 4255g 56cm (gg:7408366)
                                Olafek ma 15 miesięcy i 21 dni

                                3.izka22 5 wrzesień 2007 synek Andrzejek 4085g 57cm (tel:503-928-522
                                gg:11489486)
                                Andrzejek ma 11 miesięcy i 24 dni

                                4.Bez 6 wrzesień 2007 córcia Dianka 2600g 50cm (tel:605-068-318 gg:3070904)
                                Dianka ma 11 miesięcy i 23 dni

                                5.Róża 29 październik 2007 synek Kubuś 4130g 60cm
                                Kubuś ma 10 miesięcy


                                6.Fiolek 14 listopad 2007 synek Robercik 3300g 54cm (tel:+353872923025 gg:443626)
                                Robercik ma 9 miesięcy i 15 dni

                                7.Konwalia 14 listopad 2007 córeczka Dianka Anna 2650g 50cm (tel:694-820-380 gg:11887428)
                                Dianka ma 9 miesięcy i 15 dni

                                8.Kaktusica 24 listopada 2007 córeczka Monisia 3750g 54cm (tel:692-131-019 gg:8211396)
                                Monisia ma 9 miesięcy i 5 dni

                                9.Lilia 26 listopada 2007 córeczka Dorotka 3840g 55cm (tel:886-157-382 gg:2780128)
                                Dorotka ma 9 miesięcy i 3 dni

                                10.Fuksja 3 grudnia 2007 synek Natanielek
                                4200g 62 cm (tel:509-297-604 gg: 1518293)
                                Natanielek ma 8 miesięcy i 26 dni

                                11.Zly ogrodnik 11 stycznia 2008 synek Piotruś (tel:691-054-461 gg:2006878)
                                Piotruś ma 7 miesięcy i 18 dni

                                12.Stokrotka35 23 luty 2008 córeczka Gabrysia 4400g 58cm (tel:507-586-045 gg:1905067)
                                Gabrysia ma 6 miesięcy i 6 dni

                                13.Storczyk 17 marzec 2008 córeczka Natalka 3770g 55cm (tel:512-374-559 gg:1407570)
                                Natalka ma 5 miesięcy i 12 dni

                                14.Brooke7 29 czerwiec córeczka Aminka 3060g 49cm
                                Aminka ma 2 miesiące

                                15.Orchidea 13 lipca córeczka Zuzia 2960g 54cm (tel:694-865-942 gg: 5314269)
                                Zuzia ma 1 miesiąc i 15 dni

                                29.08.2008r.

                                Last edited by Lilia; 29-08-2008, 11:16.
                                Dorotka
                                Blog Dorotki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X