Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak minął dzień?

    Oj ciężko. Upały dają w kość, mnie męczy jakieś przeziębienie, a córcia nie ma litości.

    Skomentuj


      Odp: jak minął dzień?

      Doskonale.

      Skomentuj


        Odp: jak minął dzień?

        Rano podszykowuję sobie obiad. Jak wracam po pracy kończe szybko obiad, Maks robi lekcje (jeśli nie dokończy ze mną to resztę robi z tatusiem), w międzyczasie włączam pranie, zmywam, szykuję ciuchy dla dzieci na następny dzień. Jak zdążę przed wyjściem to szykuję im piżamy i kolację a jak nie to J. się tym zajmuje. On ich kąpie i wysyła do łóżek. Zakupy robię porządne w sobotę a takie mniejsze przed pracą (mam po drodze Biedronkę i Lidla) lub przed/po fitnessie Grubsze sprzątanie robię w sobotę a takie mniejsze na bieżąco gdzieś pomiędzy wszystkim innym jak wracam z fitnessu w ferworze przypływu energii myję podłogi : no i J. też się bardziej przykłada do sprzątania. Generalnie mąż jest bardziej zmobilizowany do pomocy. Wcześniej tez mi się wydawało to wszystko niewykonalne ale jak się wkręciłam w fitness to znalazł się czas na wszystko.
        Dziewczyny warto jest cwiczyć bo konsekwencje braku ruchu są słabe:
        http://www.keepyour-balance.pl/ile-r...e-braku-ruchu/

        Skomentuj


          Odp: jak minął dzień?

          Ja właśnie byłam na szkoleniu i dowiedziałam się więcej na temat tego, czy są plik xades. Bardzo interesuje mnie rozpoczęcie działalności i wykorzystywanie w niej możliwości podpisu elektronicznego.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X